World Cup South Afrika 2010 |PSP

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بالاخره دیشب موفق شدم این بازی را انجام بدم .
گرافیک نسبت به فیفا 10 هیچ تغییری نکرده ولی خوب یه سری چیزا اضافه شده .
بازی با تیم ایران هم که خیلی حال میده مخصوصا اینکه سرود ایران را هم پخش میکنند .

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
داشتم با ایران بازی میکردم 1 2 عقب بودم .

دقیقه 90 یه کرنر گیر آوردم موقع کرنر یه گزینه به گزینه هاش (که البته جدیدن) اضافه شد که به دروازبان با دست اشاره کرد اومد جلو :biggrin1:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان بريد بازي رو بگيريد خيلي بهتر از 10 هستش!
از لحاظ گيمپلي همونه چيز هاي ديگه اي فرق كرده.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من نسخه ي ريپ شده رو دانلود كردم.
نه صداي گذارشگر دارم و نه سيو ميكنه چيكارش كنم؟

احتمالا این نسخه مشکل داره .
منم اول یه نسخه ایی رو دانلود کردم که وقتی میخواستم تو option تغییرات بدم هنگ میکرد . بعد یه نسخه از وست گیم آریاشهر خریدم که مشکلم حل شد .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیشب با ایران قهرمان شدم .
بالاخره این ea جشن قهرمانی بازی هاش رو تغییر داد و از فیفا 06 تا حالا همیشه موقعی قهرمانی یه چیز تکراری نشون میداد ولی الان خیلی جالب شده و طولانی تر هم شده .

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقامن توی بازی مشکل دارم.بازی رو ریختم و رفتم توی بازی.همون اول که لوگوی جام جهانی رو نشون میده لوگو میره و بعدش میره و صفحه سیاه می مونه و دکمه ها از کار میفته و بعدش دستگاه با یک صدای تِق خاموش میشه و باید از اول روشنش کنم.مشکل از کجاست؟
فریمور دستگاه من 5.50 Gen d3 است و کپی خور دایم هم هست و توی تنظیمات هم تغییر ایجاد کردم ولی فرقی نکرد.الان روی M33 driver و سرعت CPU هم در بالاترین حد هست.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
آقامن توی بازی مشکل دارم.بازی رو ریختم و رفتم توی بازی.همون اول که لوگوی جام جهانی رو نشون میده لوگو میره و بعدش میره و صفحه سیاه می مونه و دکمه ها از کار میفته و بعدش دستگاه با یک صدای تِق خاموش میشه و باید از اول روشنش کنم.مشکل از کجاست؟
فریمور دستگاه من 5.50 Gen d3 است و کپی خور دایم هم هست و توی تنظیمات هم تغییر ایجاد کردم ولی فرقی نکرد.الان روی M33 driver و سرعت CPU هم در بالاترین حد هست.

مشكلت از بازيه.
اون صداي نق صداي ريست شدن دستگاهه.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
مشكلت از بازيه.
اون صداي نق صداي ريست شدن دستگاهه.
آقا مطمئنی بازی خرابه؟آخه من بازی رو از دی بی دی دنیای بازی ریختم و اگه خراب باشه که یعنی کل دی بی دی ها بازیش خرابه! این اصلاً امکان نداره و تا حالا هم سابقه نداشته.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
آقا مطمئنی بازی خرابه؟آخه من بازی رو از دی بی دی دنیای بازی ریختم و اگه خراب باشه که یعنی کل دی بی دی ها بازیش خرابه! این اصلاً امکان نداره و تا حالا هم سابقه نداشته.

تو بازي هاي ديگه اينجوري نميشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر