Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008 دریبل ها و کنترل توپ

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چجوری بعد گل لباس در میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردین اینو جواب بدین
بعد از گل یا قبل از گل یا هر وقت که دوست داری میتونی لباست رو در بیاری به این ترتیب که اول دکمه ها رو باز میکنی بعد هم ....
مرد و زن هم نداره منتهی بازی رو استوپ کن
مرد حسابی بعد از گل دمو میشه یعنی چی لباس در بیاریم؟؟؟:mad:

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
دوستان از همتون به خاطر قرار دادن علم روز افزونتون در اختیارم ممنونم خواهش می کنم ادامه بدید داریم استفاده می کنیم!

کسی میدونه رونالدینیویی چطور میشه زد؟

بچه ها لطفا نگید اگه راست می گی این رو بگو اون رو بگو هر چی بلدید برزین رو میز که بچه ها استفاده کنن تو رو کم کنی روشن کم نشه!!!

بازم ممنون

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
برای دریبل رو سرعت R1+جهت مایل+R2 (نکته و اونهم اینکه همیشه R1 رو باید نگه داری) این دریبل بیشتر به درد بازیکنان سرعتی مثل Robben یا Shevchenko میخوره .
یه روش گل زدن هم اینه که وقتی با دروازه بان 1vs1 میشی اگر دروازه بان از 6 قدم جلوتر اومده باشه با R1+ مربع و البته کمی جهت (جهت اینجا زیاد مهم نیست بیشتر مقداری فشاری که بر روی مربع میارید مهمه که سعی کنید همیشه یک نمه لمس کنید مربع رو هیچ وقت در شرایط اینچنین محکم فشار ندین که توپ اوت میشه .
بقیه هم بعدا میگم :biggrin1:
در ضمن تا اونجایی که دیدیم کسی لباسش رو در نمیاره مگه اینکه توی دموهای بعد از گل انهم پیش فرض بعضی بازیکنان داشته باشند که من تا حالا ندیدم چیزهایی از خودتون در میارید :biggrin1:

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
بعد از گل یا قبل از گل یا هر وقت که دوست داری میتونی لباست رو در بیاری به این ترتیب که اول دکمه ها رو باز میکنی بعد هم ....
مرد و زن هم نداره منتهی بازی رو استوپ کن
مرد حسابی بعد از گل دمو میشه یعنی چی لباس در بیاریم؟؟؟:mad:

اولا این چه وضعه صحبت کردنه اگه چیزی نباشه که نمیگم.
اگه دقت کرده باشی بعد گل تو این ورژن جدید دوربین یه مکس کوچیک میکنه بعد میره تو دمو که همون موقع باید بزنی. من الان خیلی وقته که pes نزدم(دسگاه ندارم:() اکثر دریبل هاش یادم رفته ولی یه نمونشو میگم :r1با l1 نگه میداری 3بار r2 رو میزنی دریبله 2طرفه میزنه(باید خیلی حرفه ای باشی تا جواب بده ها)
شمام یا تازه pes باز شدی یا سنت خیلی پایینه که اینجوری حرف میزنی این بازی حرکت عجیب خیلی داره:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=341959#post341959

حالا تا چند روز دیگه قراره یه لیگ بزنیم اگه دسترو بگیرم دستم دریبلاش یادم میاد(اون بالاییرم شک دارم:biggrin1:) همشو میگم;)

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
بچه ها یه تکنیک شوت امیدوارم کسی نگه میدونه بخوره تو ذوقم!! :(

شوت رو بزنید و سپس RT )R2) رو به سرعت فشار بدید یه چیپ نرم و خاص میزنه که وقتی دروازه بان میاد تو پاتون به دردتون میخوره!

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
شوت رو بزنید و سپس RT )R2) رو به سرعت فشار بدید یه چیپ نرم و خاص میزنه که وقتی دروازه بان میاد تو پاتون به دردتون میخوره!
دوست من R1 هستش نه R2 همچنین قبل از شوت باید R1 رو نگه داری بعد از شوت امکان نداره که چیپ بشه زد! فقط بعد از شوت میتونی کمی با نگه داشتن R2 و جهت به شوت انحراف بدی که اونهم زیاد تاثیری نداره چون این انحراف هم دقیقا همون موقع که میخواهی شوت کنید باید بدی (همزمان) وگر نه جواب نمیده ... در ضمن همین رو بالا توضیح داده بودم دقت میکردی :arrowd:
یه روش گل زدن هم اینه که وقتی با دروازه بان 1vs1 میشی اگر دروازه بان از 6 قدم جلوتر اومده باشه با R1+ مربع و البته کمی جهت (جهت اینجا زیاد مهم نیست بیشتر مقداری فشاری که بر روی مربع میارید مهمه که سعی کنید همیشه یک نمه لمس کنید مربع رو هیچ وقت در شرایط اینچنین محکم فشار ندین که توپ اوت میشه .

آخرین ویرایش:

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
اقا من یه مقدارشو(تا اونجایی که مغزم جواب میده) میگم(البته شاید خیلیاشو خیلیاتون بلد باشین) بقیه بچه هام کاملش کنن(هر چی بلدن بگن) تا اخرش یه لیسته کامل داشته باشیم.
دروازه بان:
مثلث+L1 =دروازه بان تحت کنترول در میاد
دیوار دفایی:
دایره =بازیکنا هم میپرند هم به سمت توپ هجوم میارن
مربع =فقط میپرند
X = هیچ تکونی نمیخورن
X+دایره =نمیپرند فقط به سمت توپ میرن
R2+بالا =به دیوار بازیکن اضافه میشه
R2+پایین =از دیوار بازیکن کم میشه
ضربه ایستگاهی:
شوت+جلو+مثلث = ضربه رو محکم و مستقیم میزنه =شوت+جلو+R1
شوت+پایین+X =ضربه نرم و قوس دار =شوت+پایین+R2
در هنگامه ضربه هم دسترو به هر طرف بدید توپ کات بر میداره
سانتر:
2بار دایره =سانتر با ارتفاع کم و دقیق تر
3بار دایره =سانتره زمینی
دایره+R2 =سانتر با ارتفاعه بلند
دایره+L1 =سانتره تیز باسرعت زیادتر
شوت:
Hold R1+مربع =شوته سنگین
بعد از شوت R1 رو بزنیم =ضربه خیلی نرم و فنی
شوت +R2 =بغل پا
شوت+R1 =چیپ
در هنگام ضربه هم میشه مسیره توپ و مشخص کرد
دیگه...:biggrin1:
وقتی پاس دادی R2 رو نگه میدارین بازیکنی که پاس داده رو به جلو حرکت میکنه
R2دسته عقب =توپو یه پا میکشونه عقب
R2دسته عقب جلو =توپومیکشونه عقب بعد میندازه جلوش(اگه یکی جلوتون باشه و بموقع بزنین طرف لایی میخوره,سخته ولی خیلی حال میده)
کلن مقعه دریبل از R2 زیاد استفاده کنین
وقتی صاحبه توپین R2رو نگه دارین بازیکن ارومو با قدرت حرکت میکنه توپ گیری ازش هم سخت تره
هنگامه دفاع کردن دستتون رو مربع باشه =بازیکنی که شماره روش نیست صاحبه توپو پرس میکنه
دریبل زیدانی =R3یه دوره کامل:biggrin1:
یه با R2 =پاشو یه بار از رو توپ عوض میکنه
چند بار(فکر کنم 3 بار)L1 پاشو چنبار عوض میکنه, اگه دسترو هم بدی جلو توپو میندازه جولوش
2بار دسته جلو در هنگامه دویدن توپو میندازه جولوتر =2بار R1
3بار R2 یا L1 هم دریبله رونالدینهویی میزنه
دیگه یادم نمیاد اینارو بلد باشین میتونین قشنگ بازی کنین بقیه دیریبلهاش هم سخته هم کم کاربرد حالا اگه باز یادم اومد میگم بعدا
اگه اینارو هم بلد بودین ببخشید اگه چیزه دیگه ای هم بلدین اضافه کنین
;)

null

کاربر سایت
Mar 20, 2008
38
نام
محسن
R2 رو نگه دارید و نسبت به هر طرفی که واستادید 2بار چپ یا دو بار راست بزنید = بدنشو به همون طرف می کشه ولی از اون طرف حرکت نمی کنی(برای دریبل زدن خوبه)

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
واقعا الان که یورو 2008 اومده کسی ساکر میزنه؟ از quick که این بحثو شروع کرد بپرسین ساکرو انداخته دور نشسته پای یورو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر