Trine 2 | PS3

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کسانی که PS+ اروپا رو دارن، چهارشنبه میتونن Trine 2 رو به صورت مجانی دانلود کنن، برای اونایی هم که ندارن تا 2 هفته 30 درصد تخفیف داره.

PS+ ترکونده، Journey هم که یه هفته زودتر عرضه میشه، به علاوه اینکه Sly Cooper and the Thievius Raccoonus رو هم مجانی میشه دانلود کرد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
شانسم نداریم ما :d هم T2 هم SLY رو بازی کردم :d (جفتش پیشنهاد میشه بازی کنید :d )
ولی این T2 خیلی باحال بود! هم اینکه CO OP داشت!(یکش CO OP نداره حس بازی کردن نیست :d ) و هم گرافیک هنریش خیلی هنری بود :d کلا خیلی قشنگ بود بازی :d موسیقی هاشم جالب بود :d

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوشتان سلام.من تو بازی مشکل دارم.تو مرحله 8 اوایلش که یه جا هست که چندتا قارچ بزرگ هست که باید ازشون بپری بری بالا اونجا رو چطوری باید رد کنم.خواهشا کمک کنید.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوشتان سلام.من تو بازی مشکل دارم.تو مرحله 8 اوایلش که یه جا هست که چندتا قارچ بزرگ هست که باید ازشون بپری بری بالا اونجا رو چطوری باید رد کنم.خواهشا کمک کنید.

خوب از سمت چپ که می یای قارچ آخری وقتی روش می پری بالاش برگ هستن و از برگا بالا برو می رسی چکپوینت و ادامه ... .

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خوب از سمت چپ که می یای قارچ آخری وقتی روش می پری بالاش برگ هستن و از برگا بالا برو می رسی چکپوینت و ادامه ... .
وقتی از برگا میرم بالا بعدش میزسه به جایی که یه سکو هست اونو نمیشه ردش کرد.میخوام بدونم بازی مشکل داره یا من نمیتونم رد کنم؟بی زحمت میشه یه خورده مفصل تر توضیح بدی؟:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
وقتی از برگا میرم بالا بعدش میزسه به جایی که یه سکو هست اونو نمیشه ردش کرد.میخوام بدونم بازی مشکل داره یا من نمیتونم رد کنم؟بی زحمت میشه یه خورده مفصل تر توضیح بدی؟:d

خوب سمت چپ چکپوینت می ری رو اهرم سمت چپ اهروم یه دیوار سنگی هست که با دزده با تیر انفجاری می زنی که دیواره خراب شه یا پتک اون شوالیه رو پرتاب می کنه، بعد می پری چپ اهروم روی برگه با جادوگر یه صفحه ایجاد کنه که بری سریع ازش بالا اون بالا سمت چپ بالا یه غده گباهی هست با کمان می می زنیش بترکه دو بار می ترکونیش تا آب مورد نیاز رشد اون قسمت تامین شه بعد سمت راست چندتا برگ رشد می کنه روش می پری می ری سمت راست و ادامه ...

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام دوستان من ps3 ریجن 3 دارم به خاطر همین تو این بازی یه مشکلی پیش میاد که نمی تونم برای شخصیت ها آپگرید بخرم.از پارسال هم سازنده آپدیت نداده که این مشکل رو رفع کنه.حالا می خوام ببینم از دوستان کسی بازی می کنه بیاد کمک کنه با هم coop اون 2-3 تا تروفی که آپگرید هیرو ها رو لازم داره من بگیرم بازیم پلات شه؟ممنون می شم کمکم کنیدهمین جا بهم pm بدید اگه بازی می کنید که ادتون کنم یا ایدی منو اد کنید. Id: tempestparham
ممنون می شم کمکم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر