TransFormers: Fall Of Cybertron | Xbox 360

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من تمام سری بازیهای transformers بازی کردم ولی هیچ کدومشونو تا آخر نرفتم چون چرت بودن
ولی این نسخه انصافا ترکونده.واقعا هیجانو به آدم منتقل میکنه
از دستش ندید

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یکی از دوستان که بازیو تموم کرده میشه دقیق داستانشو بگه؟! داستانش به نظرم خیلی جالب اومد، من تا اونجا بازی کردم که
پرایم رو بردن پیش مگاترون این ربات بزرگ سفیده(اسمش یادم نیست) که تحت فرمان پرایمه نجاتش داد

متاسفانه یه مشکلی پیش اومده واسه بازیم، میشه داستان رو دقیق بگید؟! :)

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
یکی از دوستان که بازیو تموم کرده میشه دقیق داستانشو بگه؟! داستانش به نظرم خیلی جالب اومد، من تا اونجا بازی کردم که
پرایم رو بردن پیش مگاترون این ربات بزرگ سفیده(اسمش یادم نیست) که تحت فرمان پرایمه نجاتش داد

متاسفانه یه مشکلی پیش اومده واسه بازیم، میشه داستان رو دقیق بگید؟! :)
داستان بازی دقیقاً قبل این هست که ربات ها بیان به زمین... مگاترون و پرایم هر دو تاشون دنبال Energon بیشتر هستن که همون انرژِ یا غذا برای ترانسفورمزهاست و این که سابرتران رو چطور ترک میکنن ..یه خط داستانی هم هست این وسط که میگه اصلاً چرا زمین رو نشونه گرفتن و میان به زمین

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
فقط 2 تا چاپتر دیگه مونده تا تموم بشه . بازی رو Normal بیشاز اندازه سخته ! من رو نرمال این مرحله های آخر 10-15 بار میمیرم تا ردش میکنم

تا الان چاپتر مربوط به vortex از همه ی چاپتر ها عالی تر بوده . نسخه ی ها قبلی ماله چه سالی هستند ؟ گیم پلیش در همین حده ؟ من تعجب میکنم چطور همچین بازی خوبی بوده و من تازه الان دربارش شنیدم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
فقط 2 تا چاپتر دیگه مونده تا تموم بشه . بازی رو Normal بیشاز اندازه سخته ! من رو نرمال این مرحله های آخر 10-15 بار میمیرم تا ردش میکنم

تا الان چاپتر مربوط به vortex از همه ی چاپتر ها عالی تر بوده . نسخه ی ها قبلی ماله چه سالی هستند ؟ گیم پلیش در همین حده ؟ من تعجب میکنم چطور همچین بازی خوبی بوده و من تازه الان دربارش شنیدم

یه نسخه پارسال اومد که خیلی جالب نبود ، ولی نسخه دو سال قبل به نام War for Cybertron از همه نسخه ها بهتر بود .

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
یعنی گیم پلی اون نسخه هم مثل همینه ؟ من از این بازی بیش از حد لذت بردم واقعا زیبا بود . اگر مثل همینه حتما برم دنبالش . داستان و شخصیت هاشون به هم ربط داره دیگه ؟

Clueless

کاربر سایت
Aug 4, 2011
78
یعنی گیم پلی اون نسخه هم مثل همینه ؟ من از این بازی بیش از حد لذت بردم واقعا زیبا بود . اگر مثل همینه حتما برم دنبالش . داستان و شخصیت هاشون به هم ربط داره دیگه ؟

بله این بازی ادامه همون داستان هستش...مال پارسال مربوط به فیلم ها بود ولی این و War for Cybertron جدا هستند از فیلم ها

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
او مای گاد ! عجب مرحله آخر شاخی داشت ! هنوزم تو جو مرحله آخرم . واجب شد نسخه ی قبلی رو از زیر سنگ هم که شده گیر بیارم .

حالا نمیدونم من بیش از حد از بازی خوشم اومد یا بقیه هم همین قدر لذت بردن

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یه سوال!!

تفاوتی داره که آخر بازی، پرایم رو انتخاب کنیم یا مگاترون رو؟ چون من پرایم شدم و مگاترون رو نابود کردم تقریبا. ولی تو اندینگ جفتشون سالم بودن.اگه مگاترون بشیم چی میشه؟

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
او مای گاد ! عجب مرحله آخر شاخی داشت ! هنوزم تو جو مرحله آخرم . واجب شد نسخه ی قبلی رو از زیر سنگ هم که شده گیر بیارم .

حالا نمیدونم من بیش از حد از بازی خوشم اومد یا بقیه هم همین قدر لذت بردن

نه تنها نیستی منم همین جوری شدم فقط من قبلیرو هم بازی کرده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر