Multi Platform The First Descendant

سازنده
NEXON
ناشر
NEXON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
سلام بر بازی سنتری های عزیز.
یه بازی معرفی شده به اسم The First Descendant که ظاهرا قراره روی همه پلتفرم ها عرضه بشه.فری هم هستش.این یه بازی سوم شخص لوتر شوتر و اکشن آر پی جی هستش مثل بازیهای Warframe و Destiny 2 .به شخصه خیلی منتظر عرضه بازی هستم و امیدوارم که بازی ف ی ل ت ر و یا تحریم نباشه تا همه طرفداران این سبک بتونن از این بازی جدید لذت ببرن.فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اعلام نشده ولی شاید اواخر 2022 یا اوایل 2023 برای کنسول ها عرضه بشه.
تو زدن تاپیک زیاد خوب نیستم اگه فکر میکنید چیزی باید به تاپیک اضافه بشه بگید یا خودتون زحمتش رو بکشید.ممنون.
این هم تریلر رسمی بازی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
عه این عزیز دل تاپیک داره؟ :D درود بر زننده‌ی تاپیکش
همونطور که احتمالا نمیدونید، اوپن بتای بازی از امروز قابل بازی بوده و بعد از ۴ ۵ساعت تجربه، واقعا خوشم اومده از گیم‌پلی و سیستم لوت و پیشروی بازی! به نظر هر چیزی که یه لوتر شوتر میخواد رو داره البته تا اینجا. به هر حال بازی قراره F2P باشه و فعلا نمیشه نظری داد در مورد اینکه تو طولانی مدت چطوری خواهد بود. بهترین بخش بازی بدون شک گان‌پلیش هست که خیلی خوب دراومده. شدیدا لذتبخشه تیراندازی خصوصا وقتی به ویک‌اسپات انمی‌ها تیر میزنید. حالت سنگینی سلاح‌ها و خود کرکتر و انمی‌ها حس خوبی داره. تنوع سلا‌ح‌هاش خووبه. Assault rifle, smg, tactical rifle, scout rifle, shotgun, handgun, hand cannon, sniper rifle و rocket luncher و beam rifle. ۳تا رریتی وجود داره برای آیتم‌ها. آبی و بنفش و زرد. آبی که هیچی روش نداره ولی بنفش چندتا پرک و استت داره. اسکین‌ سلاح‌ها هم خووبن. ۵تا آیتم دیگه هم میشه اکوئیپ کرد برای بالا بردن استت‌های مختلف که این آیتما ست هم دارن و اگه ۴تا ست تکمیل بشه، پرک‌های خیلی خوبی میگیرید. برای هر اسلحه و خود کرکتر میشه یه سری ماژول اکوئیپ کرد که بازم تو بالا رفتن استت کاربرد دارن. اینام چندتا رریتی دارن. اول کار از بین ۳تا دیسندنت میتونید یکی رو انتخاب کنید ولی مقدار خیلی زیادی داخل بازی آنلاک میشن. برای آنلاک کردن یکیشون، خود بازی راهنماییت میکنه که باید چندتا کوئست انجام بدید برای به دست آوردن متریال‌های خاص تا با استفاده ازشون، دیسندنت مورد نظر رو کرفت کنید. طراحی دیسندنت‌ها خیلی خووبه. هر کردم ۴تا اکتیو اسکیل دارن و یه پَسیو. طراحی میشن‌ها و گیم‌پلی لوپ خیلی سادس ولی به لطف گیم‌پلی خیلی خوب و سریعش یه شخصه خیلی لذت میبرم از بازی. ضمن اینکه اتصال دائم به نت هم میخواد. اولش اذیت میکرد برای وصل شدن به سرور اما وقتی وصل شد هیچ مشکلی نبود. داخل بازی یه مقدار خیلی کمی دیلی داره و گلوله‌ها دیر رجیستر میشن اما اذیت کننده نیست. هاب بازی خیلی شبیه به دستینی ۲ هستش که چیز خوبیه. گرافیگ و صداگذاری هم خوب و قابل قبولن.
اگر لوتر شوتر دوس وارید حتما دانلودش کنید. تا ۵ روز دیگه قابل بازیه. حجم زیادی هم نداره و فقط ۲۰گیگه. البته من رو PS5 دانلود کردم. یه سری عکس هم از بانوان دیسندنت‌ میذارم تا صفا کنید :D به همین تعداد هم مذکر داشت که حال نداشتم عکس بگیرم ازشون!

موفق باشیم

Attachments

• IMG_20230919_211036_021.jpg
    IMG_20230919_211036_021.jpg
    97.4 KB · مشاهده: 6
  • IMG_20230919_211036_075.jpg
    IMG_20230919_211036_075.jpg
    74.1 KB · مشاهده: 6
  • IMG_20230919_211036_256.jpg
    IMG_20230919_211036_256.jpg
    69.6 KB · مشاهده: 9
  • IMG_20230919_211036_257.jpg
    IMG_20230919_211036_257.jpg
    80.3 KB · مشاهده: 8
  • IMG_20230919_211036_553.jpg
    IMG_20230919_211036_553.jpg
    84.4 KB · مشاهده: 8
  • IMG_20230919_211036_645.jpg
    IMG_20230919_211036_645.jpg
    58.2 KB · مشاهده: 10
  • IMG_20230919_211036_788.jpg
    IMG_20230919_211036_788.jpg
    79.8 KB · مشاهده: 8

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
آره تو توییچ از دیروز داره استریم میشه و من هم نگاه میکردم.شما که بازی کردین بیشتر شبیه کدوم بازیه؟outriders - warframe -destiny?

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
آره تو توییچ از دیروز داره استریم میشه و من هم نگاه میکردم.شما که بازی کردین بیشتر شبیه کدوم بازیه؟outriders - warframe -destiny?

به نظرم ترکیبی از دستینی و اوترایدرز هستش که البته گیم‌پلیش رو کاملا ترجیح میدم به اوترایدرز خصوصا گان‌پلی بازی که کاملا حس بهتری میده. سرعتش از اوترایدرز بالاتر هستش اما به وارفریم هم نمیرسه. وارفریم کلا یه جوری بود برای من و هیچوقت نتونستم باهاش کنار بیام و نگران بودم فرست دیسندنت هم شبیه اون باشه که خب نیست خوشبختانه. داخل هاب اصلی ماموریت میگیرید. میرید داخل مپ بازی چندتا میشن انجام میدید و برمیگردید هاب. میشن‌های بیسیک مثل کپچر کردن و یا دفاع از یه چیز خاص برای مدت زمان خاص. اسکورت کردن یه درون و ... . هم از انمی‌ها لوت دراپ میشه هم پایان هر میشن، ریوارد میگیرید. سیستم کواپ بازی خیلی خوب و جالبه. ممکنه تو هر مپ چند نفر رو ببینید که اگه وسط میشن باشن میتونید جوین بشید و یا اگه شما وسط میشن باشید اونا جوین میشن. یعنی یه جورایی توفیق اجباریه کواپش. مگر اینکه توی مپ تنها باشید و مجبور شید سولو برید. یه بخشی هم داره که تا ۴ نفر میشه رفت و یه باس رو کشت برای لوت و متریال. طراحی باساش هم خوب و قابل قبوله. توی این بتا خودشون کارنسی که با پول واقعی میشه به دست آورد رو به پلیرا میدن تا بتونن دیسندنت مورد علاقشون رو بخرن و تستش کنن اما با بازی کردن هم میشه متریال لازم رو برای کرفت کردن دیسندنت‌هارو به دست آورد. تنها مشکلی که داشتم اینه که جاهای شلوغ افت فریم میگیره که ناجورم هستن واقعا. در کل تجربه خیلی خووبیه و اولین بازی f2p هستش که مطمئنم ساعت‌های خیلی زیادی واسش وقت خواهم گذاشت.

موفق باشیم.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
پس با این حساب این بازی بیشتر رو گان پلی تاکید داره تا اسکیل.مثلا اوترایدرز میتونستی کاراکترت رو جوری بیلد کنی که فقط با اسکیل بجنگی و کلا گان پلی رو حذف کنی‌.آیا بیلد اینجوری هم داره؟
و اینکه سرورا فیلتر و تحریم نیست؟ راحت وصل شدی؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
پس با این حساب این بازی بیشتر رو گان پلی تاکید داره تا اسکیل.مثلا اوترایدرز میتونستی کاراکترت رو جوری بیلد کنی که فقط با اسکیل بجنگی و کلا گان پلی رو حذف کنی‌.آیا بیلد اینجوری هم داره؟
و اینکه سرورا فیلتر و تحریم نیست؟ راحت وصل شدی؟

اینجا تاثیر اسلحه خیلی بیشتره نسبت به اوترایدرز. اونجا واقعا استفاده‌ای نداشتن و بیشتر اون مادهایی رو که روی هر اسلحه میذاشتی تعیین کننده بودن واسه دمیج دادن. ولی اینجا بالانس خیلی خوبی بین سلاح و اسکیل وجود داره. باید منتظر موند و دید بعد ریلیز چه بیلدایی میشه ساخت تو این بازی. سرورا هم هیچ مشکلی نداشتن. راحت وصل میشن و راحتم میشه بازی کرد و امیدوارم تو نسخه نهایی هم همینطور بمونه.
یه چیز جالب دیگه در مورد بازی اینه که سلاح‌های Ultimate یا همون رریتی طلائی، دراپ نمیشن و باید برای به دست آوردنشون یه سری کوئست انجام بدید. عین بعضی از اگزاتیک‌های دستینی ۲.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
View attachment 4_5794389474804772398.mp4

این هاب اصلی بازی خیلی خووبه. هر روزی هم که از بتا میگذره، بهتر و بهتر میشه.
هر جا که میری بزن و برقص به راهه :D ولی این یکی یه چیز دیگه بود. ۲تا گروه رو‌به‌رو هم بندری میزدیم بقیه هم میامدن کنارمون یه حرکتی میزدن. اون عزیز قرمزپوش سمت چپ منم :D از همین الان میشه امیدوار بود که کامیونیتی خوبی شکل بگیره برای این بازی.

GHOST2012

کاربر سایت
Jul 23, 2014
162
نام
مجید نصر اصفهانی
دوستان سرور های این بازی شیلتره؟
روی ایکس باکس با هیچ چیزی وصل نمیشه فقط وقتی قند شکن وصل میکنم میره داخل بازی من بتای قبلی که فقط برای پی سی بود رو بازی کردم نیازی به قند شکن نداشتم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان سرور های این بازی شیلتره؟
روی ایکس باکس با هیچ چیزی وصل نمیشه فقط وقتی قند شکن وصل میکنم میره داخل بازی من بتای قبلی که فقط برای پی سی بود رو بازی کردم نیازی به قند شکن نداشتم.

مشکلی که هست اینه که خیلی سخت وصل میشه. یعنی من خودم برای اینکه وصل بشم بارها باید بازی رو ببندم و باز کنم تا بالاخره وصل شه. نمیدونم چرا اینطوریه. ولی dns خاصی نمیزنم برای وصل شدن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی میدونه gley رو چجوری باید بلید کرد رسما هیچ ماژولی بدردش نمیخوره نمیفهمم این کارکتر رو

آره کلا سیستمش با باقی دیسندنت‌ها فرق داره. من خودم نگرفتمش هنو و شاید فردا که روز آخره برم واسش. فعلا Viessa, Valby, Freyna, Blair, Bunny رو تا لول ۴۰ بردم خیلی خوب بودن. واقعا بازی باهاشون خیلی فان و سرگرم کنندس. نکته عجیب اینجاس که هر ۵تای اینا، اسکیلاشون برای Crowd Control کاربرد داره و خیلی رو سینگل تارگت خصوصا باس تمرکز ندارن. شاید با المنتال بتونن دیباف کنن ولی خب بازم دمیج مستقیم و زیاد ندارن. یه نکته دیگم در مورد باس Devourer که واقعا باید هر ۴ نفر به سریعترین شکل ممکن بیشترین دمیج ممکن رو بدن تا بتونن باس رو بندازن وگرنه ۱۰ دقیقه الکی وقتت تلف میشه :D خیلی ناجور هیل میکنه خودشو و اون کپسولاش هم خیلی هلث زیادی دارن. در کل فردا بتاش تموم میشه و تجربه‌ی خیلی خوبی بود. فکر کنم ریلیز بازی بره طرفای فبریه. اگه زودترم اومد که چه بهتر.

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
آره کلا سیستمش با باقی دیسندنت‌ها فرق داره. من خودم نگرفتمش هنو و شاید فردا که روز آخره برم واسش. فعلا Viessa, Valby, Freyna, Blair, Bunny رو تا لول ۴۰ بردم خیلی خوب بودن. واقعا بازی باهاشون خیلی فان و سرگرم کنندس. نکته عجیب اینجاس که هر ۵تای اینا، اسکیلاشون برای Crowd Control کاربرد داره و خیلی رو سینگل تارگت خصوصا باس تمرکز ندارن. شاید با المنتال بتونن دیباف کنن ولی خب بازم دمیج مستقیم و زیاد ندارن. یه نکته دیگم در مورد باس Devourer که واقعا باید هر ۴ نفر به سریعترین شکل ممکن بیشترین دمیج ممکن رو بدن تا بتونن باس رو بندازن وگرنه ۱۰ دقیقه الکی وقتت تلف میشه :D خیلی ناجور هیل میکنه خودشو و اون کپسولاش هم خیلی هلث زیادی دارن. در کل فردا بتاش تموم میشه و تجربه‌ی خیلی خوبی بود. فکر کنم ریلیز بازی بره طرفای فبریه. اگه زودترم اومد که چه بهتر.
اره Bunny و Valby برای جاهای که ویوهای زیاد انمی میان عالین Blair هم aoe خوبه هم st وقتی 4 تا اتیشش روی زمین باشه خیلی بد میزنه Freyna و Viessa هم کلا بازی نکردم Freyna خوبه؟ خسته کننده نمیشه؟

Devourer اگه همه بدونن باید چیکار کنن اونقدر سخت نیست فوقش 3 بار که کپسولا اسپاون بشن میزینش ولی مشکل اینجاس ملت خیلی بدن بیلداشون بده مکانیکو نمیدون بازیو درست نفهمیدن چپو راست میمیرن و ... طرف با Freyna میاد Devourer بزنه فک کن باسی که dps check هست رو با المنتی که توش قویه بخوای بزنی عملا انگار ی نفر نیست تو پارتی یا مثلا دوتا ماژوله کارو خیلی راحت میکنه یکی پویزن ایمیون میده یکی پویزن رزیست ولی کسی استفاده نمیکنه حداقل تو مچمیکنیگش میبینم طرف داره dot میخوره و شیلدش پر نمیشه و اخر میمره البته زمان لانچ که ملت واقعا بخوان پلی بدن دنبال یاد گرفتنه بازی هم میرن الان همه دارن چیل میکنن

منم خیلی از بتا راضی بودم و حسابی منتظرشم امیدوارم حتی زودتر بیاد ولی منطقیش همون موقعه هاس

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
Freyna خوبه؟ خسته کننده نمیشه؟

حقیقتش دیسندنت‌‌های این بازی همون منظره‌ای که بهت میدن باعث میشه خسته نشی ازشون ولی خب من به المنت پویزن علاقه دارم برا همین زود گرفتمش :D اینم واسه دمیج دادن به تعداد زیادی انمی به صورت هم‌زمان خیلی خووبه ولی خب شعاع پویزنش به اندازه‌ی Valby و Blair نیست متاسفانه. اون ۲تا خیلی خووبن تو این زمینه. یه اسکیل هم داره که آرمور به خودش میده و دیفنسش میره بالا و اسکیل چهارم هم یه AR در میاره و یه خشاب با المنت پویزن خالی میکنه. Viessa هم که المنت یخ داره و اونم اسکیل‌های خوبی داره.
در مورد Devourer، امروز ۲ ۳بار رفتم تو باس فایت دیدم پلیر با لول ۱۷ و ۲۱ اونجاس :| با لول ۴۰ هم کلی بدبختی داره انداختن اون، شما دقیقا چی میخواید اینجا! اما بازی ریلیز بشه پلیرا جدی‌تر بازی میکنن و خیلی بهتر میشه وضعیت باس فایت و مچ‌میکینگ‌. باید ببینیم موقع ریلیز، لول کپ دیسندنت‌ها و آیتما چند خواهد بود.

• Like
Reactions: Kaiki

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
در شب پایانی بتا بالاخره Devourer رو انداختیم و جالبه که ۳نفر هم بودیم :D
اولش جوین شدیم داشتیم همدیگه رو نگاه میکردیم که بریم یا نریم چون یکی کم داریم. دیگه رفتیم و ترکوندیم باس رو تو ۵ دقیقه.
خیلی حس خوبی بود واقعا. پس در نتیجه ۳نفر هم با بیلد درست کنار هم میتونن باس رو بزنن. بعدش رفتم Deadbride رو تست کنم که هیچکس رو پیدا نمیکرد ولی طراحی خود باس چقدر خوب بود!
خیلی خوش گذشت این ۵ ۶روز. تجربه‌ی شدیدا فان و لذتبخشی بود.
توی اینترنت هم این طراحی کرکترای مونث بازی شدیدا میم شده و البته ملت خیلی خوشحالن ازین خوش ذوقی سازنده‌ها :D

موفق باشیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر