The Elder Scrolls V : Skyrim | PS3

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام من توی مرحله اول اونجایی که باید نزدیک اسطبل اژدها را بکشیم گیرکردم. من با اون یارو JARL صحبت میکنم بعد هم با اون زن جادوگر صحبت میکنم و میرم نزدیک اسطبل ولی اژدهایی نیست که بکشم لطفا راهنمایی کنید.
باید بری یه جایی به اسم Eastern watch tower تو نقشت معلوم میشه البته از تو لیست کوئستات چک کن ببین اکتیو هست یا نه تو وایت رانه اما با قلعه فاصله داره.

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
سلام؛

دوستان لینک راهنمای The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition رو میخواستم...
منظورم از راهنما همون معرفی آیتم ها، جادوها، کارایی هر کدوم و نژادها و... هست، بطور خلاصه بفهمم جریان چیه؟! البته بازی رو هنوز شروع نکردم اما برای یاد گرفتن و آزمون و خطا دیگه یکم دیره!
(ضمناً با اینکه اهل RPG هستم، اما نسخه های قبلی این عنوان رو هم بازی نکردم!)

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام؛

منظورم از راهنما همون معرفی آیتم ها، جادوها، کارایی هر کدوم و نژادها و... هست، بطور خلاصه بفهمم جریان چیه؟! البته بازی رو هنوز شروع نکردم اما برای یاد گرفتن و آزمون و خطا دیگه یکم دیره!

http://forum.bazicenter.com/thread52633/

هر نسخه داستان خودش رو داره چیزی از دست نمیدی کار با منو ایتم ها هم خیلی آسونه.

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام؛

برای دانلود لجندری ادیشن باید سایت top 2 download رو چک کنی.

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
بچه ها کسی legendry edition رو دانلود کرده؟ حجمشو نوشته 12.17 گیگ. میخواستم ببینم از اکسترکت خارج بشه چقدر میشه حجمش؟
آخه من فلشم 14.7 گیگ جا داره اگه بیشتر بشه نمیتونم بریزم روی دستگاه.

tarandis

کاربر سایت
Sep 29, 2011
34
درخواست کمک برای نصب:
من به تازگی این بازی رو با تورنت دانلود کردم. پوشه بازی حاوی 64 تا فایل (r01، r02 و ...)، یک فایل SFV و یک فولدر با نام BLES01330 که داخلش PS3 GAME، PS3 UPDATE و PS3 DISC وجود داره
مشکل اینه که برنامه ps3 spliter نمی تونه فرمت قابل پشتبانی تو هیچ کدوم از فولدرهای این بازی پیدا کنه! من به برنامه دیگه هم مخصوص این کار دانلود کردم اما اون هم نمی تونه شناسایی کنه. چرا؟ پس باید چکار کرد؟

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
الان این بازی پیدامیشه بخرم؟
آره بری پاساژ لباف پیدا میکنی؟

- - -ویرایش - - -

درخواست کمک برای نصب:
من به تازگی این بازی رو با تورنت دانلود کردم. پوشه بازی حاوی 64 تا فایل (r01، r02 و ...)، یک فایل SFV و یک فولدر با نام BLES01330 که داخلش PS3 GAME، PS3 UPDATE و PS3 DISC وجود داره
مشکل اینه که برنامه ps3 spliter نمی تونه فرمت قابل پشتبانی تو هیچ کدوم از فولدرهای این بازی پیدا کنه! من به برنامه دیگه هم مخصوص این کار دانلود کردم اما اون هم نمی تونه شناسایی کنه. چرا؟ پس باید چکار کرد؟
تا اونجا که من یادم فایل های PS3 GAME و PS3 UPDATE توی فایل BLES بود اما بقیه رو بازی من که نداشت.

- - -ویرایش - - -

بچه ها کسی legendry edition رو دانلود کرده؟ حجمشو نوشته 12.17 گیگ. میخواستم ببینم از اکسترکت خارج بشه چقدر میشه حجمش؟
آخه من فلشم 14.7 گیگ جا داره اگه بیشتر بشه نمیتونم بریزم روی دستگاه.
تقریباً میشه گفت 14 گیگه

toral70

کاربر سایت
Nov 17, 2014
3
با سلام. من نسخه
legendry edition را دانلود کردم و بر روی دستگاه ریختم اما نمیدونم چرا در قسمت لود بازی میمونه و اتفاقی نمیفته. گزینه BDmirror هم فعال هستش. دستگاه هم rogero 4.50 هست. از کمکتون متشکرم.

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
با سلام. من نسخه
legendry edition را دانلود کردم و بر روی دستگاه ریختم اما نمیدونم چرا در قسمت لود بازی میمونه و اتفاقی نمیفته. گزینه BDmirror هم فعال هستش. دستگاه هم rogero 4.50 هست. از کمکتون متشکرم.

یکبار دیتا بازی رو پاک کن دوباره برو توش. ببین فیکس نداره. من فرمورم فرق میکنه اما خیلی هم راحت بازی میکنم.

مطمئن شو که همه Dlc هارو نصب کنی

Last edited by a moderator:

toral70

کاربر سایت
Nov 17, 2014
3
مطمئن شو که همه Dlc هارو نصب کنی
همه DLCها رو نصب کردم. دیتا را هم پاک کردم و دوباره ریختم بازم همینجوری میشه. بعضی اوقات کلا فریز میشه و اگه بخوام سیو رو لود کنم کلا نمیاره. دیگه فعلا بیخیال بازیش شدم. بازم مرسی

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
باید تمام سیو ها رو پاک کنی اما بهتره بریزی رو فلش بعد پاکشون کنی سیو نسخه عادی رو میتونی رو ای استفاده کنی مال منم یکبار اینجوری شد این کارو کردم درست شد.

- - -ویرایش - - -

همه DLCها رو نصب کردم. دیتا را هم پاک کردم و دوباره ریختم بازم همینجوری میشه. بعضی اوقات کلا فریز میشه و اگه بخوام سیو رو لود کنم کلا نمیاره. دیگه فعلا بیخیال بازیش شدم. بازم مرسی

باید تمام سیو ها رو پاک کنی اما بهتره بریزی رو فلش بعد پاکشون کنی سیو نسخه عادی رو میتونی رو ای استفاده کنی مال منم یکبار اینجوری شد این کارو کردم درست شد.​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر