Terminator Salvation

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
boxshot_uk_large.jpg

ارزش بازی: 1.5 از 5
درجه سختی: خیلی آسان یا 1.5 از 10
تعداد کل آچیومنت ها: 11
آچیومنت های آفلاین: 11
آچیومنت های آنلاین: ندارد
ارزش کل آچیومنت ها: 1000
تعداد دفعات مورد نیاز برای گرفتن کل آچیومنت ها: بستگی به مهارت شما در بازی که از Hard شروع کنید یا Medium
زمان لازم برای گرفتن کل آچیومنت: بین 5 تا 7 ساعت

+ji5tg==.jpg
L.A. 201680
gp-g.jpg

Complete Chapter 1 - L.A. 2016 on any difficulty
مرحله اول رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

+BmwAw==.jpg
Thank Heaven80
gp-g.jpg

Complete Chapter 2 - Thank Heaven on any difficulty
مرحله دوم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

+flIkA==.jpg
New Acquaintances80
gp-g.jpg

Complete Chapter 3 - New Acquaintances on any difficulty
مرحله سوم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-FujaQ==.jpg
The Sights80
gp-g.jpg

Complete Chapter 4 - The Sights on any difficulty
مرحله چهارم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-btb+g==.jpg
Underground80
gp-g.jpg

Complete Chapter 5 - Underground on any difficulty
مرحله پنجم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-5pSTw==.jpg
Into the Wild80
gp-g.jpg

Complete Chapter 6 - Into the Wild on any difficulty
مرحله ششم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-nqq3A==.jpg
Angie80
gp-g.jpg

Complete Chapter 7 - Angie on any difficulty
مرحله هفتم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-V2+0g==.jpg
Every life is sacred80
gp-g.jpg

Complete Chapter 8 - Every life is sacred on any difficulty
مرحله هشتم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-L1GQQ==.jpg
For the Resistance80
gp-g.jpg

Complete Chapter 9 - For the Resistance on any difficulty
مرحله نهم رو روی هر درجه سختی که دوست دارید به پایان برسانید. این آچیومنت در مود داستانی باز می شود.

-wOrgA==.jpg
Seasoned Commander100
gp-g.jpg

Complete the Game - Become a commander on Medium difficulty
شما باید بازی رو در درجه سختی متوسط یا Medium به پایان برسونید. البته در ادامه یک راهنمایی می کنم که نیازی به انجام این کار نیستش ولی کار خیلی خوشایندی نیستش.

-SKiNQ==.jpg
Veteran Commander180
gp-g.jpg

Complete the Game - Become a commander on Hard difficulty
شما باید بازی رو در درجه سختی Hard به پایان برسونید. البته در ادامه یک راهنمایی می کنم که نیازی به انجام این کار نیستش ولی کار خیلی خوشایندی نیستش.

نکته: دلیل مهمی که من این تاپیک رو زدم این بودش که می خواستم به دوستان یک ترفند در مورد این بازی رو یاد بدم. در ضمن همین جا من میگم که خودم امروز بازی رو شروع کردم و با درجه سختی Hard هم دارم میرم. این کاری که می خوام بگم رو خیلی از دوستان متاسفانه انجام دادند و آچیومنت های بازی رو 1000 کردن که به نوعی Glitch هستش. بلافاصله بعد از ترجمه میزارمش.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اون ترفند رو نگی بهتر چون بعضی ها سوء استفاده میکنن ... :mad:
چقدر مفت اچیومنت میده :love: تموم کردن بازی رو هارد سخته ؟ :-"
من تا الان یک مرحله بیشتر نرفتم و خیلی سخت نیستش. ولی آسان هم نیست با تاکتیک باید بازی کنی. باشه در مورد اون ترفند هم با چند نفر مشورت می کنم همین جا اعلام می کنم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من با چند نفر مشورت کردم و بهم گفتند که بهتر هست همچین چیزی رو در سایت قرار ندهم تا مورد سو استفاده قرار نگیرد و بعدا برای خودم هم مشکل درست نکنم پس فقط به همین توضیحات اکتفا کنید. البته در کل این بازی کار خاصی نداره فقط باید تمومش کنید. همین

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا برهان واقعا ممنون که نگفتی باید چه کار کرد که مفتی اون اچیومنت داد اقا اصلا معنی نداره از راه میانبور اچیومنت گرفت اونوقت این اچیومنت چه ارزشی داره گرچه این بازی واقعا سادس حتی روی درجه هارد اما میدونی یاد تاپیکه اچیومنت گیرز2 افتادم که اقا مهدی زحمتش کشیده بود همه محتویات تاپیک عالی بود جز راه میونبور گرفتن اچیومنت روی درجه اینسین اقا ما این اچیومنت گرفته بودیم بعد تاپیک دیدم وقتی دیدم این اچیومنت میشه به راحترین راه گرفت و شاید بعضی ها به این روش ناجوانمردانه گرفته باشن تا ناکجا اباد مون سوخت من باسه گرفتن این اچیومنت هم خیلی سختی کشیده بودم اشکم درامد تا گرفتمش.
یه مورد دیگه هم بود خواستم بگم اقا برای راهنمایی اچیومنتا همیشه راحترین راه نزار که با اون روش بشه گرفت بعد دیگه در موردش سوال بحث نشه میدونی چی میگم یه جوری بنویس که بعد تو اون تاپیک در مورد اچیومنت بین کاربرا بحث بشه بهترین راه پیدا کنیم درست مثل راهنمایی اچیومنت گاد فادر2 که واقعا عالی بود تاپیکشم فکر کنم تا صفحه 3 و4 رفت جلو
به هر حال داش از تمام زحماتت ممنونیم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام من هم در کل با این گونه کارها مخالف هستم و به نوعی Glitch کاری ناپسندی است. بله اون GEOW2 رو هم خیلی ها این جوری کردند ولی خدارو شکر من Co'op با نوید رفتم و کسی نمی تونه بهم حرفی بزنه.
در مورد تذکرتون هم ممنون ولی من فکر کنم بیشتر به طرفدارهای بازی ها برمیگرده. مثلا من خودم فکر می کردم Afro Samurai تاپیک خوبی بشه ولی دوستان کمی این بازی رو انجام دادند. در کل چشم تمام سعی خودم رو می کنم. موفق باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان عزیز. بازی خیلی کوتاه و نسبتا خوبی بودش. سخترین مرحله بازی، مرحله ای بودش که اواسط بازی شما باید سوار یک وسیله میشدید که موشک و تیر داشتش و رو Hard یکم رو اعصاب بودش:biggrin1: من یک سوال برام پیش اومدش. دوستانی که این بازی رو انجام دادند نحوه آزاد شدن آچیومنت ها عجیب نبودش؟ ماله من بعد از اینکه مرحله 9 و آخر رو تموم کردم آچیومنتش رو داد و بعدش ماله درجه آخر رو باز کرد و بعد درجه Medium؟ مگه همیشه به یک ترتیب نیستش؟ برای شماهاچه جوری باز شده؟ در ضمن فردا هم برای آپدیت کردن GS به Live وصل میشم:biggrin1: ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,947
نام
نـــــــویـــــــــد
کلا این بازی رو اعصابه برهان ! اون سیستم سلامتیه بازی همون خونش یه بار خالی میشه پر میشه یه بارم پر نمیشه !

واقعا مسخرست !

بله اون GEOW2 رو هم خیلی ها این جوری کردند ولی خدارو شکر من Co'op با نوید رفتم و کسی نمی تونه بهم حرفی بزنه.

ما کوچیکتیم :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا این بازی رو اعصابه برهان ! اون سیستم سلامتیه بازی همون خونش یه بار خالی میشه پر میشه یه بارم پر نمیشه !

واقعا مسخرست
آره نوید راجع به Health Bar که اصلا صحبت نکنیم بهتره خیلی داغون بودش که تا همه رو بکشی دیگه پر نمیشد. مثلا می خواستم سختش کنند. دوستان عزیز در مورد سوال من هم اگه کسی میدونه جواب بده. باگ هستش؟ یا ماله شما هم همین جوری بود؟

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
دوستان شما مرحله 3 رو چطور رد کردین ؟؟؟ من وری Easy هم مدام Game Over میشم !!! :((:((:((:((:(( اونجا که اون رباط ها که مسلسل دارن میان دو تا که میکشم به سختی ( اگر نسوزم !! ) میرم تو اتاق پشتی که درش قفله نمیدونم چندتا دیگه یه هو از کجا میان !!! :evil::evil::evil::evil: چطوری باید اونجا رو رد کرد ؟؟؟ :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
من فوق غیر حرفه ایم !! یه چیت کد نسوز کننده نداره ؟؟؟ بدجورذی رفته رو اعصابم :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان شما مرحله 3 رو چطور رد کردین ؟؟؟ من وری Easy هم مدام Game Over میشم !!! :((:((:((:((:(( اونجا که اون رباط ها که مسلسل دارن میان دو تا که میکشم به سختی ( اگر نسوزم !! ) میرم تو اتاق پشتی که درش قفله نمیدونم چندتا دیگه یه هو از کجا میان !!! :evil::evil::evil::evil: چطوری باید اونجا رو رد کرد ؟؟؟ :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
من فوق غیر حرفه ایم !! یه چیت کد نسوز کننده نداره ؟؟؟ بدجورذی رفته رو اعصابم :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:
دوست عزیز خودت رو کنترل کن:biggrin1: من تاجایی که یادم میادش تو هیچ کدوم از مراحل بازی گیر نکردم. فکر کنم یا باید از دستشون فرار می کردی یا به یک قسمت که زیر گردنشون هست تیر میزدی. در ضمن سعی کن کاور بگیری و نزدیکشون هم نشو که درجا میمیری. سوالی داشتی در خدمتم. موفق باشی

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
من نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی دوستان می گن سخته اصلا اینطور نیست من بازی رو 4 ساعته تموم کردم روی هارد.
پیشنهاد می کنم بازی کنید چون بازی زود تموم می شه،دنباله آیتم های مخفی نمی خواد بگردید البته کلا نی می خواد کاره خواسی بکنید همش تمام کردن مراحل هست و اینکه با یک بار تمام کردن 1000 تا اچیومنت رو میگیرید
امتحانش ضرر نداره
و ممنون از Borix

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر