suspend شدن اکانت gmail

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
سلام دوستان

راستش من اکانت جی میلم رو برای خرید از play store به مقدار 10 دلار توسط گیفت کارت شارژ کردم ... ولی موقع خرید همش ارور میداد اما بازی های رایگان به راحتی دانلود میشدن...طی ایمیل هایی که به گوگل زدم تیم wallet support شون گفته که اکانتت ساسپند شده و طی سه روز کاری باید مدارکی رو ارائه کنی که شامل اینها میشه:

1. Collect all of the following documents:
    - A bank statement or utility bill that includes your billing address
    - Your non-expired government issued driver’s license, identification card, or passport information page
  2. Scan, copy, or take a digital picture of each document, making sure the images are clear and legible
  3. Submit the documents to Google using the form below. Alternatively, you may fax the information to 650 963 3342, or +1 650 963 3342 if you’re outside the United States

خب گویا من به یه فبض تلفن و یه گواهی نامه احتیاج دارم ( احتمالا برای Ohio چون چیز پی ان سرورش اونجا بود و با اون وصل میشدم )...میخوام ببینم که این مدارک رو میتونم گیر بیارم و کسی میتونه کمکم کنه تا این دو مورد رو جور کنم و 10 دلارم هدر نره؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید .
01.gif

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
بدبختی اینه که ایرانی هستیم...کار دیگه میشه کرد؟ اگه کسی آشنایی داره یا میتونه در این زمینه بهم کمک کنه ممنون میشم. یه گواهی نامه و یه قبض تلفن باشه فکر کنم همه چی حله .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر