Multi Platform Star Wars: Outlaws

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
یوبی کشیده بیرون از اساسین و فارکرای! و آواتار و این بازی رو داده بیرون . بعله درسته اما در کل یوبی پوسته رو عوض کرده ولی در باطن همون فرمول نخ نما بازی های چند سال اخیرش در ساخت این دو بازی رعایت کرده . خلاصه خر همون خر هست فقط پالونش عوض شده

فقط اساسین میراژ انصافا عالی بود اونم شاید یوبی از دستش در رفته که بهش گند بزنه و تایم ۱۰۰۰ ساعتی گیم پلی کسالت بار در آن بگنجانه
قسمت دوم پستت "عالی" قسمت اول "پالون" رو نقض می کنه! مشکل مردم دقیقا همینجاست، از یک طرف یوبی رو به فحش می کشن از طرف دیگه بین انتخاب خوب، بدو بدتر نمی تونن حد اعتدال بذارن. از نظر من هیچکدوم از بازی های یوبی خیلی وقته که در حد عالی ظاهر نشدن، فقط توقعات بازیکناست که داره پایین و پایینتر میاد از ایشون. بنظرم یک توازنی باید براش در نظر گرفت، همه می دونیم در مورد مپ بزرگو پوچ، یوبی دست بالا رو داره توی صنعت! ولی به قول شما بعضی اوقات البته با فاصله دور! از دستش در میره عناوین سرگرم کننده ای هم بیرون می ده. Star Wars Outlaws هم از نظر من در این دسته قرار میگیره، داونگرید که امضا یوبیه نباشه جای تعجب داره! ولی نمایش های بازی نسبت به OWـهای دیگش یه سروگردن اینطور بر میاد بالاتره و شخصیت و مدل کارکتر بازی حداقل تا اینجا که جذاب بوده، همونطور که EA تونست با SW مقداری از تنفر فن ها رو نسبت به خودش کاهش بده، Ubi هم اگر تشتکو یکم تکون بده می تونه از یونیورس غنی SW به نفع خودش بهره برداری کنه

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود
تریلر بازی
واقعا طراحی چهره ها و گرافیک کلی بازی قابل قبول نیست برای یه بازی AAA تو این نسل ( البته اگه یوبیسافت این دفعه به بازی تخفیف بده و AAAA نچسبونه بهش). ولی خب همچنان تنها بازی هست که امسال شدیدا منتظرشم.
تریلر اول منو خیلی هایپ کرد ولی این تریلر خب هایپ رو خوابوند و فکر کنم بهتره انتظاراتم پایین نگه دارم.
حداقل امیدوارم از نظر داستانی و شخصیت پردازی رضایت بخش باشه کار نهایی (البته این تریلر بیشتر نشون دهنده شخصیت های جنریک مورد علاقه یوبی بود)

• Like
Reactions: Taha75

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,961
نام
نـــــــویـــــــــد
البته نوید من موضعم را نسبت به بازی بگم اصلا هیتر بازی نیست

نه اون تنفر که گفتم رو فقط با اینجا نبودم. اصن هر جا میرم ملت دارن شیلنگ میگیرن رو بازی انگار که دشمنشون داره بازی جدید میده بیرون. من نمیدونم تازگیا یوبی کدوم بازی رو دانگرید کرده که اینقدر عصبانین. آخرین بازیشون آواتار بود که حقیقتا از نظر گرافیکی یکی ار بهترینای نسل بود. اگه مشکل بازی اون فرمول بازیای جهان‌باز یوبی دارن که خب اوکی منطقیه حق میدم نگران باشن که نکنه اینم تکراری باشه (با اینکه معتقدم تفاوت‌هایی خواهد داشت) ولی بازم این حجم از تنفر و دعوت به بایکوت بازی و پیش‌خرید نکردن توی کامنتای یوتیوب یا ردیت عجیب بود واسم. این لجبازی با یوبی کلا هر روز عجیب‌تر میشه. من هنو سر موتورفست و رفتاری که باهاش شد دل‌چرکینم :D
خلاصه که شما کارت درسته حاج حسین آقا قصد جسارت نداشتم :D

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
به نظرم قیافه کرکتر اصلی خیلی هم بد نیست ( میتونست خیلی بدتر باشه :D ) احساس میکنم یک جورایی تحت جو بیانیه اخیر مایکروسافت و بحثای مرتبط به Steller blade / طراحی کرکتر های زن قرار گرفته.

• Like
  • Smile
Reactions: all4u and Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
ببین چقدر تکرار کردن این فرمول رو که باید بیان قسم و آیه بخورن که به خدا تو بازی تاور نداریم :))
من عشق استاروارزم اگه واقعا فرمول درست حسابی پیدا کرده باشن من یکی از الان هایپم براش ، گرافیک و... سیخی چند؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
🍀برای تجربه ماموریت اضافی Star Wars Outlaws باید سیزن پس آن را بخرید

🔸هنوز چند ماه دیگر تا انتشار Star Wars Outlaws باقی مانده، اما بازیکنان در حال حاضر حتی قبل از شروع بازی از آن ناامید شده‌اند. چرا که به تازگی مشخص شده برای تجربه ماموریتی حول شخصیت Jabba the Hut، باید سیزن پس بازی را خریداری کرده باشید.

🔸طبق وب‌سایت بازی، ماموریت Jabba’s Gambit بازیکنان را ملزم به خرید نسخه گلد ۱۱۰ دلاری یا نسخه آلتیمیت ۱۳۰ دلاری می‌کند. شرح خود ماموریت چنین است:

درست زمانی که Kay در حال جمع آوری یک گروه برای دزدی Canto Bight است، از خود جابا هات ماموریتی دریافت می‌کند. معلوم می‌شود که ND-5 از سال‌ها پیش به جابا بدهکار بوده و می‌خواهد طلب خود را وصول کند…

---------------------------
پ.ن:
در چند روز گذشته رئیس سابق بلیزارد گفته بود بازیکنان باید بتوانند پس از تمام کردن بازی به سازندگان انعام دهند و یا در چندین ماه های گذشته راک استار انتقاداتی به قیمت پایه 70 دلار برای بازی های بزرگ داشت.در هفته اخیر هم قیمت سرویس های اشتراکی EA پلی و GTA پلاس افزایش چشمگیر داشته.
شاید کم کم باید منتظر مجدد افزایش قیمت بازی ها باشیم باتوجه به نشانه ها و دیگه 70 دلار صرفه اقتصادی انگار براشون نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر