Silent Hill : Downpour | Xbox 360

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
من با جوش و معماهاش و تم اصلا مشکلی نداشتم ولی واقعا مبارزاتش شکنجه روح بود :d

ها؟یعنی اینقدر سخ بود معماهاش؟یا به خاطر طراحی بد مبارزات میگی که شکنجه روحت بود؟؟والا من که با مبارزاتش خیلی هم لذت بردم...

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
واقعاً این بازی زیبا بود...یکی‌ از بازی‌هایی‌ بود که واقعاً باش حال کردم...چون کل بازی‌ هیجان بود و خیلی‌ جاهاش میبایست فک کنی‌ تا بازی پیش بره و مثل این بازی های COD و از اين بازی‌های یکسره بزن بکش نبود...عشق از اینجور بازی‌ها هستم:x

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من الان تازه اون قسمت Train رو رد کردم. وارد مکان جدیدی شدم... تو راه یه قسمت یه گاو صندوقی وجود داشت که توش میتونستی 6رقم رو وارد کنی... گاو صندوق هم سر رات قرار داره میتونی هم بی تفاوت از کنارش رد شی. اون گاو صندوق رو چطوری میتونم باز کنم ؟!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
من الان تازه اون قسمت Train رو رد کردم. وارد مکان جدیدی شدم... تو راه یه قسمت یه گاو صندوقی وجود داشت که توش میتونستی 6رقم رو وارد کنی... گاو صندوق هم سر رات قرار داره میتونی هم بی تفاوت از کنارش رد شی. اون گاو صندوق رو چطوری میتونم باز کنم ؟!
اگه منظورت اون صندوق سبز ها هستن کدشون رو باید با پیش خرید بازی بگیری. البته این موضوع واسه اون اوایل ـه که بازی تازه اومده بود، الان با وارد کردن یکی از کدهای زیر میتونی همون اول بازی یه آیتم خاص بدست بیاری:
171678: برای Double Headed Axe, Nailgun
911977: برای Golf Club, Rifle
353479: برای Baseball Bat, Pistol

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
اگه منظورت اون صندوق سبز ها هستن کدشون رو باید با پیش خرید بازی بگیری. البته این موضوع واسه اون اوایل ـه که بازی تازه اومده بود، الان با وارد کردن یکی از کدهای زیر میتونی همون اول بازی یه آیتم خاص بدست بیاری:
171678: برای Double Headed Axe, Nailgun
911977: برای Golf Club, Rifle
353479: برای Baseball Bat, Pistol
مرسي بابت رمزايي كه گذاشتي من خوش خيالو بگو وجب به وجب بازي روگشتم تا رمز اين كمد سبزارو پيدا كنم نگو بايد پيش خريد ميكردي.:|

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
مرسي بابت رمزايي كه گذاشتي من خوش خيالو بگو وجب به وجب بازي روگشتم تا رمز اين كمد سبزارو پيدا كنم نگو بايد پيش خريد ميكردي.:|
اون کد اولی‌ که تبر ۲ سر داره خیلی‌ باحاله،تبرش اصلا نمیشکنه ولی‌ تفنگ میخ دارش چرته

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
من از تیکه های اولش خوشم اومد اونجا که باید از یک پنجره میرفتی تو زیرزمین یک خونه میرفتی جلو یک زنه تو تاریکی داشت گریه می کرد میرفتی بعدش بالا میومدی پایین میدیدی اون دره باز شده و دیگه صدای گریه نمیاد واقعا یکی از بهترین صحنه های گیمری بود رد شدن از اون در میله ای هه بری مثلا اسلحه برداری

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آره بخدا،اونجاش من رفتم شجاع بازی در بیارم برم باش همدردی کنم:d(با فندک بودم)نمیدونم از کجا کتک خوردم مردم:d.دیگه تا آخر بازی نزدیک اون خونه نرفتم تا بالاخره با اراده قوی رفتم دهنشو صاف کردمb-).خیلی‌ از اون خون هه می‌ترسیدم#:-s

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
آره بخدا،اونجاش من رفتم شجاع بازی در بیارم برم باش همدردی کنم:d(با فندک بودم)نمیدونم از کجا کتک خوردم مردم:d.دیگه تا آخر بازی نزدیک اون خونه نرفتم تا بالاخره با اراده قوی رفتم دهنشو صاف کردمb-).خیلی‌ از اون خون هه می‌ترسیدم#:-s
اره ولی من نمردم با فندک هی ور میرفتم نمیدونم چرا تو اون هیری بیری خاموش میشد کلی چپ و راست کتک خوردیم تا شانسی تو اون تاریکی از در میله داره خارج شدم بعد از خونه رفتم بیرون یکم تو اون محوطه هوا خوری کردم بعد تصمیم گرفتم دوباره برم اون پایین قبل از این که نزدیک اون تیکش بشم یکم فندک بازی کردم تا فهمیدم چی جوری باید روشن نیگرش داری بعد دمه در یک یا زهرا گفتم رفتم تا اون تیکه رو پاک سازی کردم

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام ببخشید آموزش قدم به قدم این بازی ر و کجا میتونم پیدا کنم البته کامل باشه با عکس و PDF باشه ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر