Scribblenauts

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
حافظ هم داره! بنویسین "Hafiz"!
واقعا فوق العاده است که به طرق نامعلومی یه پازلش رو میشه حل کرد.
بعید میدونم اگه فروش خوبی داشته باشه، براش ادامه ای درست نکنن.

لیست کلمات موجود دربازی رو میتونید در لینک زیر ببینید (بیش از 20000 تا!، البته یه سری اشیاء با اسماءالتکراری در بازی وجود داره!!! :) ):
http://rush68.net/u/files/scribfull.txt

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی عالیه. یک بازیه فکری با بی نهایت روش برای حل یک مرحله !!!
البته باید کمی انگلیسی بلد باشین (اگرم بلد نیستید یه دونه لغت نامه بزارید بغلتون , اینجوری انگلیسیتون هم خوب میشه)

من فقط اون مرحله ای که توش گردباد داره رو هر کاری کردم نتونستم رد کنم. کسی راه حلی بلده ؟

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
واقعا هر چقدر آدم از این بازی تعریف کنه کمه! جناب Maxwell رو میشه کلی مجهز کرد! مثلا هم شمشیر (واژه Shamshir هم داره!)،زره، چکمه، کلاه و سپر تنش کنید! بعد برید بکنیدش سوار الاغ! میشه یه جنگجوی فوق العاده! :cheesygri

واقعا اشیا موجود در بازی فوق العاده دسته بندی شدن، مثل ساده اینکه دزد با پلیس درگیر میشه...

من فقط اون مرحله ای که توش گردباد داره رو هر کاری کردم نتونستم رد کنم. کسی راه حلی بلده ؟

اونو اگه اشتباه نکنم زمینش قابل حفر کردنه، نه؟ اگه اره که بیل (Shovel) بیار دورش بزن!
یعنی انقدر بکن تا از اونورش سر در بیاری! :)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اونو اگه اشتباه نکنم زمینش قابل حفر کردنه، نه؟ اگه اره که بیل (Shovel) بیار دورش بزن!
یعنی انقدر بکن تا از اونورش سر در بیاری! :)

نه بابا زمینش قابل حفر نیست. تازه بالاش هم بسته س وگرنه کندن زمین که از اصول اولیه ی این بازیه.

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
نه بابا زمینش قابل حفر نیست. تازه بالاش هم بسته س وگرنه کندن زمین که از اصول اولیه ی این بازیه.

آره حواسم نبود، دیروز رفتم دیدم
راحت ترین کار اینه که یه سیاه چاله (Black Hole) کنار گردباد بذاری تا ببلعتش!
یکار دیگه هم که من تونستم بکنم اینه که دو تا طناب (Rope) به هم ببندی، اول یه سرشو به ستاره ببندی، بعد سر دیگشو بندازی تو گردباد! خودش خود به خود میاد اینور! :)

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
یه جاییش بود..باید یه پروانه رو میگرفتی..
بعد من لغت انگلیسی اون کلمه ی مورد نظر یادم نمیومد..اعصابم خورد شده بود...یه Shotgun ظاهر کردم و پروانه ـهه رو با Shotgun زدم و GAME OVER :biggrin1:
کلا اگه یه دیکشنری فارسی به انگلیسی کنار دستتون باشه خوبه..

ولی خوب به نظر میاد از این بازیا باشه که بعد یه مدت خسته میشی ازش و دیگه واست جذابیتی نداره..

آخرین ویرایش:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
بازی فوق العاده هست:love:موسیقی عالی گرافیک عالی گیم پلی عالی....
تنوعش هم که به به....فکر کنم 220 مرحله تو بخش معمولی داره 12 تا هم Extra و خودت هم میتونی مرحله بسازی:cool:
اولش نوشته بود "مکان"ها رو نمیشه آورد ولی من بهشت و جهنم و جزیره و ....امتحان کردم که آورد!به نظرم منظورش مکان های خاص بوده!
راستی بزنین Portal ازش استفاده کنین!:laughing:
Jet Pack هم که کار رو خیلی آسون میکنه!:biggrin1:
پ.ن:راستی واسه من خیلی سریع مرحله باز میکنه(منظورم تو یه قسمت هست مثلا Garden) سه تا مرحله که میرم همش باز میشه!عجیب نیست؟؟برای شما هم همین طوریه؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بازیه شدیدا خلاقانه و مبتکرانه و جذابیه ولی...
کنترل کردن مکسول (کاراکتر اصلیه بازی) واقعا رو اعصابه... واقعا
خیلی از مراحل رو هم 100% شانسی میشه تموم کرد بخاطر فیزیکه تقریبا ضعیف بازی...
کلا بازی خوبیه ولی میتونست خیلی بهتر از اینا بشه (فکر میکنم حقش بود یه مدت دیگه رو بازی کار کنن تا هیچ مشکلی نداشته باشه)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آره حواسم نبود، دیروز رفتم دیدم
راحت ترین کار اینه که یه سیاه چاله (Black Hole) کنار گردباد بذاری تا ببلعتش!
یکار دیگه هم که من تونستم بکنم اینه که دو تا طناب (Rope) به هم ببندی، اول یه سرشو به ستاره ببندی، بعد سر دیگشو بندازی تو گردباد! خودش خود به خود میاد اینور! :)

ممنون از راه حل.

این هم امتیازات چند تا سایت به این بازی زیبا :

90 Hardcore Gamer Magazine
90 Games Master UK
90 GameSpy
87 IGN
85 IGN AU
83 1UP
70 Pocket Gamer UK

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
بازیه شدیدا خلاقانه و مبتکرانه و جذابیه ولی...
کنترل کردن مکسول (کاراکتر اصلیه بازی) واقعا رو اعصابه... واقعا
خیلی از مراحل رو هم 100% شانسی میشه تموم کرد بخاطر فیزیکه تقریبا ضعیف بازی...
کلا بازی خوبیه ولی میتونست خیلی بهتر از اینا بشه (فکر میکنم حقش بود یه مدت دیگه رو بازی کار کنن تا هیچ مشکلی نداشته باشه)
فیزیک بازی واسه DS شاهکاره که!

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
فقط میتونم بگم بی نظیره بی نظیر!:eek:
هر کس میخواد اینگلیسی یاد گیره بیاد اینو بازی کنه بهتره تا بره کلاس.

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
دوستان ببخشيد اينو تو اينجامينيويسم ولي من براي اجراي اين بازي بايد چكار كنم من يدونه M3 دارم مال 2 يا 3 سال پيش براي اجراي بازي بايد m3 رو اپديت كنم؟؟؟ اگر اره از كجا؟؟؟ باز ببخشيدا....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر