Real Racing 2 با گرافیک فوق العاده برای آیفون در 16 Dec

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
آپدیت جدید اومد:
What's New in Version 1.01
Bug fix update:

- Trophy cache is now cleared automatically. This will prevent the game from crashing when the player wins another trophy after already winning a large number of trophies.

- Fixes issues with sound turning off spontaneously in certain situations.

We have also updated our multiplayer servers for better performance and improved multiplayer matching (this is available without updating your app).​

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آپدیت جدید اومد:

In this Update v1.25:​

NEW ONLINE MULTIPLAYER VIA GAME CENTER*
----------------------------------------​

-New Online Multiplayer supports up to four players via Game Center.​

-Invite friends to race online. Game Center can also match you to other players around the world automatically, or fill any remaining spots when racing with friends.​

-Game Center Leaderboards are now activated for all tracks.​

-Now supports direct access to leaderboards in-game via the track select and results screens.​

-Various minor tweaks and bug fixes thanks to your feedback on http://firemint.com/support - thank you!​

*Game Center requires iOS4.1. Online multiplayer and online Leagues require an internet connection.​

اونوقت لينك نداري از اپديتش؟

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
عکس های گرفته شده توسط خودم با آیپاد یکی از آشنایان:
img0275.png

img0273.png

img0272hu.png

• Like
Reactions: koorosh sh

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
اووف من که شدیداً معتادش شدم و دارم تمومش می‌کنم، سری مسابقات آخرش تازه آنلاک شده :D

خیلی طبیعی‌تر از بقیه بازی‌هاست، مخصوصاً آسفالت! آسفالت خیلی خیلی حالت فانتزی داره! ولی انگار توی این سعی شده خیلی طبیعی باشه، الکی نمی‌شه ماشینو کنترل کرد یکم زیاد بپیچی یا بد ترمز بگیری از مسیر خارج می‌شی و اول بودن رو از دست می‌دی!

20/20! :D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ولی خدایی برادر این گرافیکه نشون دادی؟
حتی در حد gran turismo psp نیست ولی قبلش شما خیلی داشتی میبردیش بالا
عزیز من این بازی شاید موتور خوبی داشته باشه ولی بازیی که شما توش پدال گاز نداشته باشی و خود بازی به طور اوتوماتیک رو گاز باشه و فقط شما باید آیفونتونو ببرید سمت چپ و راست . فقط برای کسایی که مدام میومدن و میگفتند شاخ کنسول ها رو شکسته و ... در ضمن این گرافیکی نیست که من عکساشو دیده بودم واقعا عجب دروغ هایی قبل از بازی انتشار میدن؟ واقعا که !این بازی در حد بازی های سیمبین هست و توانایی رقابت با هیچ یک از ریسینگ های کنسول پی اس پی رو نداره برادر من!
میدونم این پست خیلی قدیمیه ولی این چند تا عکس رو که گرفتم میزام تا این دوستمون ببینه و حرفشو پس بگیره!:d
دیگه حساب تو ایفون4 چی هست...

s8co66cxmd1qtko0z56r.png

45sy16l5aim5sk56v4ji.png

jgyba553geqced7n3fne.png

13poahcr7xmnijjygcd7.png

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
FALCON6 عزیز،

در این بازی 6 حالت برای رانندگی وجود داره، یک حالتش اینه که خودش گاز بده، بقیه‌ی حالت‌ها گاز هم با خودتونه.

کاش دوستمون عکس‌ها رو با رزولوشن بالاتر می‌گذاشتن تا گرافیکش مشخص‌تر باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر