rapidshare.com اکانت رایگان

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
والله موندم چی بگم.......................................................................
خودم هم از دستش دادم
یادم میمونه ولی............................................................................
من که یکی دیگه پیدا میکنم ولی............................................................

غصه نخور بابا فدای سرت اکانت راپید دونه ای 8 تومانه. کسی که پسوردشو عوض کرده همین فحش های بروبکس بازیسنتر بسشه ;) ( حتما تو که این پسپوردو عوض کردی این پست منو میبینی اینو بدون که خودم خیلی فحشت دادم چون از سادگی این پسر سوء استفاده کردی)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
اصلا اشتباه بود گزاشتنش;)
خب معموله سریع جلوش رو میگیرن....
دیگه فکر نمیکردم تو بازی سنتر .....
حالا من تا فردا پس فردا یکی دیگه گیر میارم و به VIP ها پی ام میدم
غصه نخور بابا فدای سرت اکانت راپید دونه ای 8 تومانه. کسی که پسوردشو عوض کرده همین فحش های بروبکس بازیسنتر بسشه ;) ( حتما تو که این پسپوردو عوض کردی این پست منو میبینی اینو بدون که خودم خیلی فحشت دادم چون از سادگی این پسر سوء استفاده کردی)

غصه که نمیخورم
به من اصلا ربطی نداره بیچاره آونی که پولش رو داده
تقصیر اون Rapidshare احمقه که به همین راحتی میذاره یکی پسورد رو عوض کنه

نوشته شده توسط کاوه:
چون از سادگی این پسر سوء استفاده کردی
جانم؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
تقصیر اون Rapidshare احمقه که به همین راحتی میذاره یکی پسورد رو عوض کنه
البته rapidshare کار درستی می کنه که هر کس سریع بتونه پسوردشو برای مسائل امنیتی عوض کنه! اون دیگه فکر اونجاشو نمی کنه که بعضی ها انقدر سو استفاده گر هستند که حتی نمی زارن یک اکانتی که کش می ره رو چند نفر دیگه هم استفاده کنن.:cheesygri

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
البته rapidshare کار درستی می کنه که هر کس سریع بتونه پسوردشو برای مسائل امنیتی عوض کنه! اون دیگه فکر اونجاشو نمی کنه که بعضی ها انقدر سو استفاده گر هستند که حتی نمی زارن یک اکانتی که کش می ره رو چند نفر دیگه هم استفاده کنن.:cheesygri
اشکان جان شما هر چی بگی که من چشم بسته قبول دارم
ولی حداقل به پرسش و پاسخی آدرس ایمیلی اسم پدری چیزی رو باید میگرفت مثلا:)
همه تلاششون اینه که ملت نتونن با روش های جدید از سایتشون استفاده کنن:mad:
البته این هم خیلی خوبه برای خودشون چون کسی نمیاد یوزر نیم پس وردش رو در سطح عمومی پخش کنه!:eek:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همه تلاششون اینه که ملت نتونن با روش های جدید از سایتشون استفاده کنن
البته سوای اینکه برای ما ایرانی ها پرداخت پول به این سایتا مشکل و سخته ولی من به شخصه کار rapidshare رو درست می دونم و قیمتاشم به نظرم زیاد بالا نیست. چون واقعا کیفیت دانلود و آپلود فوق العاده بالایی رو در عوض پولی که می گیره در اختیار کاربر می زاره. دیگه در مورد فایل هایی هم که توش آپلود می شه دیگه احتیاجی به گفتن نیست.

در کل هر چی پول بدی بیشتر آش می خوری!:)

ولی توصیه می کنم اگه باز user pass پیدا کردی فقط به بعضی ها که حال کردی pm بزن و بگو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر