PSP جدید در راه است - پاییز ....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگر هم معرفی بشه به این زودیا منتظرش نباشید. مغز خر نخورده بیاد اینهمه عنوان نیومده، بگه PSP جدید میدم.

, Tekken 6, Soulcalibor, Little Big planet, Motor Storm و ... از عناوینی هستند که هنوز منتشر نشدن پس هنوز خیلی راه هست تا PSP جدیدی بیاد.

(اخیرا هم که گفته شده بود احتمالا یه God of War دیگر هم برای PSP بسازند.)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
من هم دوست دارم اسمش Go باشه ... خیلی باحاله :cheesygri
فعلا که هر چی لوازم جانبی که سونی زده اسمشو گذاشته GO!:huh:
----
این psp جدید هم به احتمال 99.99% درسته و میاد ،
معلوم هم نیست که تو این مدل امنیت هکش چه جوریاس:-"

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
اول سلام....

psp جدید که میاد ولی معلوم نیست کی باشه،اگه توی E3 هم معرفی بشه به قول دوستمون با این بازیهایی که قراره واسه همین psp بیاد فعلا عرضش نمیکنه((اصلا شاید معرفیش هم نکنه))

ولی هرچی میخواد اسمش باشه psp go نباشه مثلا بری به فروشنده بگی قیمت psp go چنده فروشنده هم psp رو نشنوه حالا بیا درستش کن...:cheesygri

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
این PSP اومدنش حقیقت داره ولی کی میاد معلوم نیست ... :-" به قول فردین سونی که دیوانه نیست با این همه خرجی که رو PSP-3000 و بازیهایی که قراره براش بیاد کنسول جدید بزنه ... من که میگم حداقل 1.5 دیگه میاد .
ولی هرچی میخواد اسمش باشه psp go نباشه مثلا بری به فروشنده بگی قیمت psp go چنده فروشنده هم psp رو نشنوه حالا بیا درستش کن...:cheesygri
شما هم که فقط جنبه ی بد قضیه رو در نظر میگیرین ... :-" نه اسمش PSP-2 میشه به نظر من .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اتفاقا توی اون متن نوشته که احتمالا اسمش PSP Go میشه :cheesygri

it seems likely that the new system will in fact be called the PSP Go!
چه اسم چرتی ... ولی سونی تا حالا رو کنسولاش اسم نذاشته همشون شماره بودن :
PS ONE
PS2
PS3
من که به نظرم PSP2 میشه .

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
اگر هم معرفی بشه به این زودیا منتظرش نباشید. مغز خر نخورده بیاد اینهمه عنوان نیومده، بگه PSP جدید میدم.

, Tekken 6, Soulcalibor, Little Big planet, Motor Storm و ... از عناوینی هستند که هنوز منتشر نشدن پس هنوز خیلی راه هست تا PSP جدیدی بیاد.

(اخیرا هم که گفته شده بود احتمالا یه God of War دیگر هم برای PSP بسازند.)

هنوز هم میگید PSP Go! کلا Fake ه ، نه ؟!
نمی دونم چرا همه دوست دارن انقدر زود قضاوت کنن ...
بعضی از این عنواهایی هم که گفتید به همراه Portable Metal Gear Solid با همین PSP عرضه میشن .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
هنوز هم میگید PSP Go! کلا Fake ه ، نه ؟!
نمی دونم چرا همه دوست دارن انقدر زود قضاوت کنن ...
بعضی از این عنواهایی هم که گفتید به همراه Portable Metal Gear Solid با همین PSP عرضه میشن .
این همون PSP ه فقط با Design جدید . همین واسه فروش بیشتر نه سخت افزاری تغییر کرده حتی یه انالوگ هم اضافه نشده .
پس من بازم میگم Fake . این سومین باره که سونی قیافه PSP رو تغییر میده دیگه بهش نمیگن شماره بعدی PSP .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر