Psp به سوی مرگ پیش می رود !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sadra_j2006

کاربر سایت
Feb 9, 2007
14
نام
sadra
مگه میشه دستگاه های ساخت sony مشکل سخت افزاری پیدا کنه با اون کیفیت ساختش : محاله
دوما سونی حداقل برای 3 سال آینده روی این کنسول دستی سرمایه گذاری کرده و تا اون موقع هیچ کنسول دستی جدیدی تولید نمیکنه(این مطلب همین اندازه مضحکه که بگیم سونی میخواد سال دیگه ps4 رو بده بیرون)

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
عزیز اشتباه که واسه هر شرکتی پیش میاد
ولی راستش من کلی با محصولات سونی حال میکنم اگه فتوای جهاد بده من خودم اینم بدون که سونی مثل هیچ کدام

حرف دوستمون هم حقیقت داره من خودم قبل از اینکه psp تو ایران گیر بیاد تو مجلات مختلف شنیده بودم که سونی با psp میخواد حداقل 10 سال بازرو به عهده بگیره
در ضمن psp هنوز قدرت اصلیش رو نشده
چون تا این پایه هر شرکت بازی ساز فقط واسه بهره بری از 222 تا از CPU استفاده کرده یعنی تا حالا 111 تا از cpu کشک بوده
اینم با هاتون شرط میبندم که یه خورده از تولید ps2 کم بشه و فروش بازی هاش کم بشه بازی هاش واسه psp ریلیز میشه چون cpu ps2 از psp ضعیف تره و psp قدرت اجرای بازی هشو داره

به هر حال psp از اون DS مسخره خیلی بهتره و دیگه به این شایعات هم در مورد psp نوجه نکنید

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
حالا واقعا سخت افزار Psp از Ps2 قویتر هست ؟ ( اگه میشه درباره ی سخت افزار این دو تا کنسول ( به صورت مقایسه ای ) مختصر توضیح بدید ) .
ممنونم .

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
cpu پي اس پي داراي قدرت 333هست اما ps2 داراي 222 هست اين خودش برتري psp رو نسبت به ps2 نشون ميده ديگه مگه نه؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
cpu پي اس پي داراي قدرت 333هست اما ps2 داراي 222 هست اين خودش برتري psp رو نسبت به ps2 نشون ميده ديگه مگه نه؟

البته همه چی که بستگی به CPU نداره GPU هم مهمه . به هر حال برام جالبه که قدرت PSP از PS2 بیشتره . قبلا نمیدونستم ....
ممنون .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
با وجود این همه بازی که قراره در اینده بیاد میشه گفت pspدوباره متولد میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر