PS4 Games Localizations - بحث و گفتگو درباره فارسی سازی بازی های PS4

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
به نام خدا

تو این تاپیک سعی میکنم اطلاعات که راجع به فارسی سازی بازی ها بدست میارم رو به اشتراک بزارم. اول لیست بازی هایی که فارسی سازی شدند رو میزارم و بعد بازی هایی که فارسی سازی نشدند اما قابلیتش هست.
بحث های فنی هم راجع به ابزارهایی که به این کار کمک میکنند رو هم میزارم و دوستانی که هم اطلاعاتی بدست میارند بزارند که بتونیم یه پایگاه جامع اطلاعاتی راجع به این کار اینجا بزاریم.

جهت همکاری بیشتر و بهتر شدن تاپیک، دوستان از پست های غیر فنی یا صرفا تشکر یا درخواست فارسی کردن بازی و .... گذاشتن خودداری کنند تا تاپیک بیشتر بار فنی لازمه رو به خودش بگیره.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
با درود
داداش تایپیک بسیار خوبی میتونه باشه . فقط یه سوالی واسم پیش اومده بود گفتم مطرح کنم :
این که توی این مسیر و دوبله و زیرنویس و ترجمه آیا هوش مصنوعی میتونه راه این مسیر و کوتاه و آسان و سریع تر کنه ؟؟
به امید درخشش این تاپیک و بالا رفتن بار علمی و لذت بیشتر از بازی ها و تشکر از آقا علیرضا بابت ایجاد تایپیک .

• Like
Reactions: pclord and x23are

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
سلام و درود بسیار عالی امید وارم همه دوستان کاربلد مشارکت کنند به نتیجه برسیم، قبلا یکی بود دوبله بازی های پی سی رو روی ps4 جا میداد و برای یکی از سایت های دانلود میفرستاد، متاسفانه نمیدونم کی بود و الانم دیگه کار نمیکنه، از کارهایی که انجام داده بود فقط Metro Redux رو دارم که نسخه 2023 رو دوبله میکنه، بایوشاک 1 و 2 رو هم گذاشته بود برای ps4T اما یکی از کامنت های اون شخص رو پیدا کردم و در پایین قرارش میدم امید وارم کمکی بشه به انجام این کار، و پیشنهاد میکنم هر بازی که دوبلش جایگزین شد و منتشر شد هر شخصی خواست استفاده کنه یه مبلغی برای شرکتی که از اول دوبله رو ساخته واریز کنه که حمایتی باشه برای ادامه این حرکت زیبا.
کامنت:

Javadi:
احتمالا این آخرین فارسی سازی است که برای پلی استیشن ۴ هماهنگ میکنم چون به محض اینکه پلی استیشن ۵ وارد ایران بشه و کمی قیمت‌ها تعدیل بشه، من کنسولم رو می‌فروشم و ۵ میگیرم.
اگه کسی خواست این فارسی سازها رو برای پلی استیشن یا نینتندو سوییچ هماهنگ کنه بهش ۳ تا منبع پیشنهاد میکنم تا شروع کنه. البته اول از همه باید انگلیسی در حدی بلد باشه تا بتونه اصطلاحات کامپیوتری رو متوجه بشه.
سایت اول برای تمامی نرم افزارهای پلی استیشن است.
psxhax.com
حتما از اینجا برنامه ps4 patch builder رو دانلود کنید چون این برنامه بسیار راحت است و با ان میتونید فایل‌های pkg رو اکسترکت کنید و بعد از تغییراتی که در فایل‌ها ایجاد کردید مجددا میتونید فایل پچ pkg رو بسازید.

۲ منبع دیگه مخصوص دستکاری و هک فایل‌های بازی‌ها است.
https://zenhax.com
https://forum.xentax.com
پیشنهاد میکنم اول از همه برنامه quickbms رو دانلود کنید و کار کردن با این برنامه رو یاد بگیرید.
در مورد هر بازی هم میتونید از ۲ سایت بالا کلی اطلاعات به دست بیارید.
تقریبا بیش از ۸۰ درصد بازی‌ها با موتور آنریل انجین ساخته میشه که در مورد بازی‌های آنریل انجین ۴ به بعد در اکثر مواقع فقط کافی است فایل pak فارسی ساز نسخه پی سی رو در محل این فایل‌ها تو نسخه پلی استیشن ۴ کپی کنید و با برنامه ps4 patch builder فایل پچ pkg رو بسازید و در پلی استیشن نصب کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر