PATAPON 2 - DON CHAKA

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
اینجا انگار کسی نمیاد سری بزنه!!
من تو اون مرحله غوله که اولش یه کله بالای صفحه هستش و بعدش میاد تغییرشکل میده کلی گیر کردم!! مگخ میمیره مرتیکه!! همش هم میزنه و در به داغونم میکنه! عمون غوله را میگم که شیبه به گرگ میمونه. اگه کسی رد کرده یا راهی داره یه صوابی بکنه و بگه چه جوری؟!! من مردم از بس که نشد ردش کنم...!

MZN84

کاربر سایت
Jan 30, 2006
64
نام
محمد
منظورت اون مرحله است که رنگ پس زمینه قرمزه و عکس گرگ داره؟ این مرحله غولش یه ذره مزخرفه. باید پاتاپونها تو ارتقا بدی.من از تاتاپون،کیباپون و داکاپون استفاده کردم.نکته مهم استفاده بموقه از آهنگ پرش و اگه آهنگ شارژ رو پیدا کردیه.وقتی دستش شروع به چرخش و ساختن گلوله کرد بپر بالا(آهنگ پرش) و همچنین موقعی که دستش رو میاره پایین و آماده گرفتن میشه بعد آنقدر بزنش که تغییر شکل بده و شبیه پرنده بشه وقتی ازت فاصله گرفت فقط بپر بالا پشت سر هم و وقتی نزدیک شد توی موقعی که سرش رو آورد پایین و نگه داشت حالتش شبیه پرتاب آتیش میشه اون موقع هم بپر بالا. کلا تو هر شکلش دوبار تغییر میکنه یعنی غیر حالت اول سه بار دیگه هم تغییر میکنه. زیاد سخت نیست فقط حوصله می خواد.امیدوارم درست فهمیده باشم و تونسته باشم راهنمایت کنم.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اینجا انگار کسی نمیاد سری بزنه!!
من تو اون مرحله غوله که اولش یه کله بالای صفحه هستش و بعدش میاد تغییرشکل میده کلی گیر کردم!! مگخ میمیره مرتیکه!! همش هم میزنه و در به داغونم میکنه! عمون غوله را میگم که شیبه به گرگ میمونه. اگه کسی رد کرده یا راهی داره یه صوابی بکنه و بگه چه جوری؟!! من مردم از بس که نشد ردش کنم...!
ايشون غول مرحله اخر رو مي گن.نه اون غولي كه كاربر بالايي گفت(فكر كنم)اگه ايني كه من مي گم منظورته:
ببين وقتي مي خواد از دهنش يه گازي خارج كنه بپر اگه نشد و خوابت برد برقص!!!(اهنگ پارتي)بعد تغيير شكل مي ده و مي اد تا يكي از پاتاپون هات رو برداره كافيه تو اون لحظه عقب نشيني كني.بعد وقتي ديد چيزي بر نداشته به حالت اول تغيير شكل مي ده.خطرناك ترين حملش اينه كه اول مي ره عقب بعد به جلو هجوم مي اره و چنگ مي زنه به احتمال 99 درصد اونجا پرچم دارت مي ميره.تنها راهش عقب نشيني به موقع و در بهترين حالت است.گاهي سرش رو مي بره پايين و يهو دهنش رو باز مي كنه و چند تا از پاتاپون ها تو مي خوره.اونجا يا بايد بپري يا عقب نشيني كني.بين اين حمله هاش اگه يه چند بار حمله كني حله.
اگه منظورت غولي هست كه كاربر بالايي گفتن حرف ايشون كاملا درست است و متين.
=================================================================
بچه ها يه چيزي من 2 ژاپنيش رو تموم كردم و حالا دارم انگلسيش رو مي رم.ولي يادم رفته اهنگ عقب نشيني رو باد از كدوم مرحله پيدا كنم كسي راه نمايي مي كنه.بعدشم كسي مي دونه بايد چه كار كنم تا دودونگاي يخي پيدا شه و باهاش مبارزه كنم؟

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
از راهنماییهاتون ممنون.منظور من هم همون غول آخر بود که البته ردش کرم.بازیش کلا سخته اما قشنگ و جذابه.اینطوری هم که تموم شد به نظر میرسه قسمت سومی هم هسن که بسازن و نهضت همچنان تو ساخت پاتاپون ادامه داره

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بچه ها يه چيزي من 2 ژاپنيش رو تموم كردم و حالا دارم انگلسيش رو مي رم.ولي يادم رفته اهنگ عقب نشيني رو باد از كدوم مرحله پيدا كنم كسي راه نمايي مي كنه.بعدشم كسي مي دونه بايد چه كار كنم تا دودونگاي يخي پيدا شه و باهاش مبارزه كنم؟
مي شه كمك كنيد؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه
اگه ممکنه در مورد مینی گیم های پاتاپون 2 یه توضیحی بدید
مثلا چطور بازشون کنیم و چگونه انجامشون بدیم
با تشکر