Mortal Kombat | Online

behrooz.mirzai

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2
نام
بهروز
سلام دوستان . من با ایکس باکس انلاین بازی میکنم هیچ مشکلی هم برای بازی کردن با افراد داخل ایران ندارم . با خارج از کشور که بخوایی بازی بکنی تاخیر داری برای بازی کردن . شما برای اینکه بفهمید که تو بازی لگ دارین یا نه از سایت های که داخل ایران هستن پینگ بگیرید !! مثلا سایت تابناک برای این کار تو run بنویسید ping tabnak.ir -t و بزارین به 1 دقیقه بگذره بعدش نگاه کنید حداکثر باید روی 30 باشه ! من روی 15 هستش ثابت . وقتی هم بخوایین با خارج از کشور بازی کنین از سایت های خارجی پینگ بگیرید میتونین از 4.2.2.4 پینگ بگیرین که پینگتون باید زیر 100 باشه یا حداکثر 120 که بتونین بازی کنین که باز هم در این شرایط شما یک ذره لگ و تاخیر خواهید داشت . من مورتال کمبت خیلی بازی میکنم بازیم هم خوبه هر کسی هم ساکن تهران باشه هر جا بگه میرم باهاش بازی اگه تو ایران هم باشه من با ایکس باکس لایو هر وقت بگه میام باهاش بازی . هر کسی سوالی در مورد لایو و مشکلات در اتصال به اینترنت کنسول داشت میتونه پیغام بده. حتما کمکش میکنم .

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
سلام
من وختی بازی Mortal Kombat VS Univese v رو تو psIII اورجینال خور میذارم میگه باید آپدیت Data utility رو دانلود کنم وختی ok میزنم دسگاه restart میشه اما برا بقیه بازیا مشکلی نداشتم لطفا راهنمائی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر