Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دوستان تو بخش krypt کار های خاصی لازمه انجام بدم تا بهترین نتیجه رو داشته باشه
از چه نظر؟
تو خود کریپت نه...
ولی مبارزات انر بروتالیتی بزنی کارنسی های بیشتری میگیری
برای باز شدن یه در و یه سری آیتم خاص هم فیتالایتی زیاد باید بزنی(روی هر کاراکتر برای باز شدن یه سری آیتم هاش باید 30بار فیتالایتی بزنی که خیلی وقت گیره)

تاورهای بخش Tower of Time هم یه سریاش جایزه های خوبی از نظر کارنسی میدن
مخصوصا یه سریش رو درجه بروتال بهترم جایزه میدن
تک مبارزه ها مخصوصا، یه باف شیلد بندازی رو خودت که حمله دشمن، حمله هات رو قطع نکنه، خیلی راحت میکنه اکثر تاورهای تک مبارزه ای رو روی درجه بروتال

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,669
نام
milad
از چه نظر؟
تو خود کریپت نه...
ولی مبارزات انر بروتالیتی بزنی کارنسی های بیشتری میگیری
برای باز شدن یه در و یه سری آیتم خاص هم فیتالایتی زیاد باید بزنی(روی هر کاراکتر برای باز شدن یه سری آیتم هاش باید 30بار فیتالایتی بزنی که خیلی وقت گیره)

تاورهای بخش Tower of Time هم یه سریاش جایزه های خوبی از نظر کارنسی میدن
مخصوصا یه سریش رو درجه بروتال بهترم جایزه میدن
تک مبارزه ها مخصوصا، یه باف شیلد بندازی رو خودت که حمله دشمن، حمله هات رو قطع نکنه، خیلی راحت میکنه اکثر تاورهای تک مبارزه ای رو روی درجه بروتال
ممنون بابت توضیحات داخل کریپت یه سری کار ها هست که میری ایتم هارو ادغام می کنی و جایزه هاش باز میشه اونجا میخواستم بدونم چه ایتم هایی باید باهم ترکیب بشن چون چند بار زدم چیزی نداد
ولی فکر کنم باید بالای چند صد ساعت وقت گذاشت تا همه ایتم ها لباس ها و... باز بشه من بیشتر چند تا شخصیت هست که فقط میخوام اونا واسشون این ایتم ها باز بشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
ممنون بابت توضیحات داخل کریپت یه سری کار ها هست که میری ایتم هارو ادغام می کنی و جایزه هاش باز میشه اونجا میخواستم بدونم چه ایتم هایی باید باهم ترکیب بشن چون چند بار زدم چیزی نداد
ولی فکر کنم باید بالای چند صد ساعت وقت گذاشت تا همه ایتم ها لباس ها و... باز بشه من بیشتر چند تا شخصیت هست که فقط میخوام اونا واسشون این ایتم ها باز بشه
فرمول اون آیتم ها تو نت هست اگر بگردی

اگر آیتم برای کاراکتر خاصی میخوای، همون TOT بخش کاراکتر تاور و رفتن تاورهایی که آیتم مخصوص اون کاراکتر میدن خوبه

همینطور باز هم درجه بروتال، با کاراکتری که بازی کنی، براش لباس و تانت و آیتم اینا باز میکنه:-"

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,669
نام
milad
فرمول اون آیتم ها تو نت هست اگر بگردی

اگر آیتم برای کاراکتر خاصی میخوای، همون TOT بخش کاراکتر تاور و رفتن تاورهایی که آیتم مخصوص اون کاراکتر میدن خوبه

همینطور باز هم درجه بروتال، با کاراکتری که بازی کنی، براش لباس و تانت و آیتم اینا باز میکنه:-"
ممنون 🙏

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر