Lost Odyssey

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
یه بدی این بازی اینه که شخصیتاش مثل فاینال خوشکل نیستن :dمن تازه امرو شروع کردم :dاقا چرا با ادما که حرف میزنی صدا مدارن جاست نوشته میاد زیرشون :(راستی کسی داستان بازیرو ننوشته ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان این زمان تموم کردن fight ها تو گرفتن item و sp تاثیر داره ؟
زمان تموم کردن توی هیچی تاثیر نداره.راحت بشین بازیت رو بکن.اگر باسی آیتم خاصی همراش باشه چه توی 10 ترن بزنیش چه توی صد تا فرقی نداره.sp هم کاملا مختص دشمنهاست و فقط به نوعشون بستگی داره
این اعدادی که کنار spell ها نوشته چیه مثلا 15 و 10 و 5 ؟
اون که تابلوئه:d
MP هست که برای اجرای spell احتیاج هست

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان یه سوال اقا من تا حالا یکی 2 تا slot seed گرفتم اینا کجا میرن چه طوری میتونم slot های شخصیتامو اضافه کنم ؟(بازی کم کم داره قشنگ میشه ها :d )(شرمنده دیگه دیر 360 خریدم )

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
برو توی قسمت آیتم همون SLOT SEED رو انتخاب کن بعدش بنداز روی یکی از شخصیتهات دیگه.بعد یه SLOT بهش اضافه میشه طرف

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
درود خوب بازی را می خواهیم رایت کنیم دوستانی که تموم شکردم دقیقا چند ساعت میشه بازی
و اگه بخواهیم ی مقایسه با فاینال فانتزی 13 کنیم به نظر کدوم جذاب تر هست

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
درود خوب بازی را می خواهیم رایت کنیم دوستانی که تموم شکردم دقیقا چند ساعت میشه بازی

تاپیک از خاک در اوردی :d
هر کدوم جذابیت خاص خودش رو داره
هر دو عالیه .به نظرم lost کمی سختر هم هست
ساعت تموم کردنشم یادم نیست من خیلی وقته تمومش کردم
ولی هر دو تا رو بازی کن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
تاپیک از خاک در اوردی :d
هر کدوم جذابیت خاص خودش رو داره
هر دو عالیه .به نظرم lost کمی سختر هم هست
ساعت تموم کردنشم یادم نیست من خیلی وقته تمومش کردم
ولی هر دو تا رو بازی کن

فاینال که تموم کردم خیلی وقت هست ولی ظاهرا موجودات و باس هاش بیشتر ازاون هست راستی سامون هم داره !

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
همونطور که دوستمون بالاتر گفت هر دو خوبن. مبارزات Lost Odyssey یکم پیچیدست و بر خلاف فاینال کاملا نوبتی (Turn-Based) و میشه گفت یکم سختتره. من با Lost Odyssey بیشتر حال کردم تا فاینال فانتزی. اگه از فاینال خوشت اومده از اینم خوشت میاد. درباره مدت زمان بازیم خیلی وقت پیش تمومش کردم فک کنم حول و حوش 50-60 ساعتی بشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حتما این بازی فوق العاده رو امتحان کنید که بدجور حسرتشو میخورید اگر بازی نکرده باشین
واقعا دلم لک زده برای یه jrpg - turn based دیگه
فقط این هشدار رو بدم که اوایل بازی به طرز غیر منطقی سخت هست و واقعا اشکتون در میاد تا وسط بازی برین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر