Kirby Epic Yarn

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه چیز دیگه خوب بازی که یادم رفت بگم تبدیل شدنش به ربات و وسایل دیگه بود که تنوع خیلی خوبی به بازی داده بود.

من آهنگ مراحل مختلف بازی دانلود کردم گوش میدم از آهنگ اول بازی تا آخرین مرحله

ماشین میشد ماشین آتش نشانی میشد و .........................................

پسر عموم میگفت این چه بازیه حداقل بازی کن که براش وقت گذاشته باشن وقتی بازی کرد بعد نیم ساعت دیگه ول کن بازی نبود الان چند روزه هر روز بهم زنگ میزنه میگه هستی میاد خونمون باهم بازی میکنیم

میگفت شاید wii بخره

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
من آهنگ مراحل مختلف بازی دانلود کردم گوش میدم از آهنگ اول بازی تا آخرین مرحله

ماشین میشد ماشین آتش نشانی میشد و .........................................

پسر عموم میگفت این چه بازیه حداقل بازی کن که براش وقت گذاشته باشن وقتی بازی کرد بعد نیم ساعت دیگه ول کن بازی نبود الان چند روزه هر روز بهم زنگ میزنه میگه هستی میاد خونمون باهم بازی میکنیم

میگفت شاید wii بخره

با اینکه بازی به شدت ساده بود (آسون ترین بازی ای که هرکسی میتونسته بازی کنه :D) ولی خلاقیتی که توی این بازی به کار رفته واقعا آدم رو موجاب میکنه که بازی رو ادامه بده ... بازیش خیلی قشنگ بود منم تا جایی که تونستم ادامه دادم ولی بالاخره یک جاش دیگه دیسک بازی مشکل داشت و نتونستم بازی رو ادامه بدم :|

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
با اینکه بازی به شدت ساده بود (آسون ترین بازی ای که هرکسی میتونسته بازی کنه :D) ولی خلاقیتی که توی این بازی به کار رفته واقعا آدم رو موجاب میکنه که بازی رو ادامه بده ... بازیش خیلی قشنگ بود منم تا جایی که تونستم ادامه دادم ولی بالاخره یک جاش دیگه دیسک بازی مشکل داشت و نتونستم بازی رو ادامه بدم :|

بازی دوست داشتنییه بازی حس دنیا پارچه و کاموا به آدم میده ;;)

آره درسته خلاقیتش که حرف نداره وفتی بازی بازی میکنی دلت نمیاد ولش کنی

من تو نقشش سیاره اول تموم کردم سیاره دوم نشد برم میگفت کم گرفتی

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
بازی دوست داشتنییه بازی حس دنیا پارچه و کاموا به آدم میده ;;)

آره درسته خلاقیتش که حرف نداره وفتی بازی بازی میکنی دلت نمیاد ولش کنی

من تو نقشش سیاره اول تموم کردم سیاره دوم نشد برم میگفت کم گرفتی

من یادم نمیاد کجاش بودم ! :D ولی فکر کنم اون قسمتی که بازی خراب میشد مرحلش عکس گل داشت

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
آره واقعا مراحل عالی طراحی شدن ایده ها نابی داره مثل جمع کردن نخ بالا اومدن سر دایناسور پارچه ای

بقول ehsanservat (بازیش برای مردن طراحی نشده تو بازی فقط آسیب بخوره چیزای که جمع کردی از دست میدی)

آدم میشینه پاش دیگه گذر زمانو متوجه نمیشه آدمو درگیر خودش میکنه

بشخصه خیلی از دیدن بازی ذوق کردم مثل مرحله که از روی نوت ها میری خیلی قشنگ بود

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
این بازی به جرات می تونم بگم که خلاقانه ترین بازی امساله و گرافیک بازی به حدی توی نمایشگر زیباست که ادم از دیدنش سیر نمشه
به همه اکیدا توصیه می کنم

اینطوری که شما بازی توصیف کردید باید بازی زیبایی باشه فقط از کجا میتونم این بازی بخرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر