Innocent Life : A Futuristic Harvest Moon

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
حالا این قصیه ی Harvestmoon Online چیه؟ که سازنده اش هم فکر کنم ubi هست!!!!!!!!
اینو منم همینجا خبرش رو دیدم! جلل خالق! معلوم نیست میخوان چیکار کنن، خبر درستی هم ازش در دسترس نیست!! :D فکر کنم از اینا باشه که فقط مال ژاپنه. هر چی باشه فقط امیدوارم تو لیست XBLA نبینمش! :D

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اینو منم همینجا خبرش رو دیدم! جلل خالق! معلوم نیست میخوان چیکار کنن، خبر درستی هم ازش در دسترس نیست!! :biggrin1: فکر کنم از اینا باشه که فقط مال ژاپنه. هر چی باشه فقط امیدوارم تو لیست XBLA نبینمش! :biggrin1:
از ubisoft بعید نیست!:biggrin1:

یه پسر 15 ساله

کاربر سایت
Nov 25, 2008
12
سلام
من عاشق این بازیم.....هر کی هرچی ترفند از این بازی بلده لطفا" به منم یاد بده خیلی دوست دارم من این نسخه هاش رو برای PS2 دارم :
Harvest Moon The Save Homeland
Harvest Moon A Wonderful Life
هر کی هرچی در مورید اینها میدونه به منم یاد بده:smile:

یه پسر 15 ساله

کاربر سایت
Nov 25, 2008
12
فکر کنم کسی اینجا نیست نه؟
اینم 50 ترفند از بازی Harvest Moon:A Wonderful life
سازنده:علیرضا وحدانی
وبلاگ سازنده:www.magicgate.blogfa.com

:cool:لینک دانلود کلیک کنید:cool:

نکات مهم:
خودم همین الآن آپ لودش کردم لینک سالمه...
فایل PDF هست و نیاز به برنامه Adobe Acrobat Reader داره....

cyletech

کاربر سایت
Dec 28, 2010
1
جدیدترین نسخه انگلیسی harvest moon چیه در حال حاضر؟

سلام دوستان گلم،
یادش بخیر. بچه که بودم همش مزرعه دار بازی می کردم. همه رو هم تا آخرش رفتم. البته 2 نسخه ازش بیشتر نداشتم. یکی انگلیسی بود که برای PS1 بود و دیگری برای PS2 نسخه ژاپنی. نسخه دومش اذیتم کرد و نتونستم به خوبی تا آخرش برم. آخه زبونش رو بلد نبودم. بهرحال هرجوری بود تمومش کردم.
من سالی 3 الی 4 بار به فروشگاه بازی می رم تا ببینم بازی مازی جدید چی اومده و یکی بگیرم. هرچی صاحب مغازه پیشنهاد می کنه میگم نه! آخر سر میگه پس چی بازی می کنی تو. میگم تو عمرم هر چند تا که بازی کرده باشم بهترین بازیم مزرعه دار بوده و هست. الانم یه چیزی تو این مایه ها میخوام.
امروز وقت داشتم گفتم یه جستجو کنم ببینم چیزی در موردش گیرم میاد یا نه. که به این انجمن رسیدم و امیدوارم کسی باشه که کمکم کنه تا بتونم جدیدترین نسخه موجود بازی مزرعه دار (harvest moon) در ایران با زبان انگلیسی تهیه کنم. آیا کسی هست؟ لطفا راهنمای کنید منو . ممنونم :-*

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم چون با سوالم موضوع تاپیک رو بهم میزنم ولی اگه میشه لطف کنید بگید که شبیه ساز ps2 واسه psp نیست چون که مزرعه دار ps2 لامسب ی چیز دیگهس هم موضوش باحال تره هم اینکه کارای بیشتری میتونی انجام بدی

ولی اگه همچین شبیه سازی نیست بگید کدوم هروست مون بهره buy & girl یا اون یکی

mahdi3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
1
ایا برای بازی harvest moon innocent life راهنمایی کامل هست اگه هست میشه لینک دانلود رو بزارید. اگه بزارید خیلی ممنون میشم./:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر