Hotline Miami | Vita

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
دوستان Hotline Miami برای PS3‌ و Vita تایید شد!

چند روز دیگه هم میاد رو استور! خودتون آماده شروع دور جدید کل کل کردن سر امتیازها بکنید!:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب این بازی هم عرضه شده . قیمتش توی استوره هم 11.99 بود ...

من با انیکه نسخه PC رو یک عالمه بازی کردم بازم این رو گرفتم
اینطور بازیا خیلی معتاد کنندن ! این بازی هم به نوع خداش فوق العادست واقعا.
بازیهای Indie بسیار عالی برای ویتا امسال تو راهن . با اینکه این همه عنوان نابه Indieتو راه هست امیدوارم بازیهای AAA عالی هم ببینیم.
در کل میخوام بگم که HotLine Miami توی حیطه بازیهای Indie یک عنوان AAA هست برای خودش.

داستان بازی در مورده شخصیت مرموزی هست که حوالی دهه 70-80 توی Miami آتفاق میفته. داستان و چگونگی روایت به نوبه خودش خیلی عجیب و غریب و صد البته جالب هم هست. تم بازی بیشتر یاداورد فیلمهایی مثل ScarFace و بازیهای مثل GTA VIce City هست. طراحی هنری بازی فوق العاده هست و در القای این حس به شدت به بازی کمک کرده . گرافیک بازی شاید برای تعدادی از گیمرها خوشایند نباشه اما در نهایت بسیار مناسب بازی هستش و میشه گفت یکی از پر خلاقیترین عناوینی indie هست که تا به امرزو عرضه شده. بازی به حالت 2d از بالا هستش و حس classic بودن رو کاملا القا میکنه. یکی از دیگر از نقاط مثبت بازی Music ها اون هستش.

Hotline Miami بازی هست که به صورت ازمون و خطا دنبال میشه و یک خطا میتونه شما رو به نقطه checkpoint برگردونه. وظیفه شما در هر مرحله کشتن همه دشمنان (خونین ! ) هست و در نهایت انجام کاری که به شما گفته شده . نبردهای بازی توسط انالوگ راست برای نشونه گیری و انالوگ چپ برای حرت توی محیط کنتر میشه و دیگر کلیدها هم شامل Finishing move و برداشتن و انداختن سلاحها هست. بازی دارای سلاحهای سرد و گرم هم هست که هر کدوم نکات - و + خودشون رو دارن. بر فرض مثال استفاده از سلاح گرم مثل شاتگان میتونه باعث جلب نظر همه دشمنان توی محیط بشه. به واسطه اینکه چه امتیازی در بازی کسب میکنید به شما ماسکهایی هدیه داده میشه که هر کدوم خاصیتهای خاص خودشون رو به شما اضافه میکنن.

در مجموع میشه گفت این عنوان و تجربه اش روی ویتا تفاوتی با PC نداره و 100% توصیه میشه اگر این بازی رو روی PC بازی نکردید حتما روی Vita امتحانش کنید.
این هم یک سری عکس که امروز از نسخه ویتا گرفتم
بازی دارای تروفی پلا هست.
حجمش هم حوالی 415 مگ هست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ارمان رو استور من کلا 10 دلار بودا! نمیدونم چرا برا شماها گرن تره:D من ویتاشو خریدم میتونم نسخه 3 رو مجانی دان کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان رو استور من کلا 10 دلار بودا! نمیدونم چرا برا شماها گرن تره:D من ویتاشو خریدم میتونم نسخه 3 رو مجانی دان کنم؟
لول ...
ماله من 11.99 ... البته به نسبت 19 دلاری بودن Limbo و Guacamelee خیلی بهتر بود برای همین سریع امرزو خریدمش
اره Cross Buy داره :) میتونی توی ps3 هم دانلود کنی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این بازی شاهکاره ! چپتر 6 یا هفتم.... به هیچ وجه تکراری نمیشه آهنگ های خوفی داره! گیمپلی عالی ولی دوتا از تروفیا گلیچ دارند که باید اپدیت صبر کنیم عرضه بشه تا بشه پلات کرد...خیلی بازیه فازیه 2ش کی میاداگه برا ویتام میاد پولامو نگه دارم براش؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وای قول اخرش پدرمو درآورد :D روش خاصی داشت نامرد:D کسی کمک خواست بگه بهش بگم.راستی شماره 2ش برا ویتا میاد؟ خیلی جالبه بازیش من تازه میخوام بشینم مراحلو ace کنم. کسی میدونه ایس کردن چجوری؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وای قول اخرش پدرمو درآورد :D روش خاصی داشت نامرد:D کسی کمک خواست بگه بهش بگم.راستی شماره 2ش برا ویتا میاد؟ خیلی جالبه بازیش من تازه میخوام بشینم مراحلو ace کنم. کسی میدونه ایس کردن چجوری؟
اکثر قولاش روش دارن دیگه :)
شماره دومش حالا تا عرضه نسخه PC هم خیلی مونده ... 3 ماه سوم سالی 2013 .... اگر روی ویتا عرضه بشه ( به غیر از اینکه اعلام کنن هم زمان بیاد ) در غیر این صورت احتمالا اواخر 2013.
Ace کردن هم باید مراحل رو همه رو A+ بگیری ... یک مرحله خودش یک تروفی میده. اما همه مراحل رو A+ رفتن خیلی وقت بره و سخته ... اونم بازی تروفی داره ... کلا چندتا از تروفیاش خیلی سخت و وقت بره.

این بازی شاهکاره ! چپتر 6 یا هفتم.... به هیچ وجه تکراری نمیشه آهنگ های خوفی داره! گیمپلی عالی ولی دوتا از تروفیا گلیچ دارند که باید اپدیت صبر کنیم عرضه بشه تا بشه پلات کرد...خیلی بازیه فازیه 2ش کی میاداگه برا ویتام میاد پولامو نگه دارم براش؟
اره اهنگهاش معروف شده بود یک زمانی .... خیلی هم فاز میده تا هدفون بازی کنی !!!! اهنگهای خوبی داره ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر