Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یعنی کدوما دقیقا؟
Torret ها یا چیز دیگه؟
میشه دقیق بگی؟ بدجور تو کفِشَم
مرسی :d
اگه منظورت همین I Didn't Train to Be a Pilot باشه باید سه تا Anti-Aircraft Batteries را منهدم کنی تا بهت بده خیلی راحته تو مرحله 8 هم هست :D
همون Anti-Air Shade Turret میشن :D

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اولین چیزیکه باید رعایت کنی تو بازی برای اچیومنت این هست که درجه ی سختی نرمال به بالا باشه اگه غیر این باشه اچیومنت رو نمیده:D:|
اون اچیومنتی هم که باید با جتپک روی هوا 3 نفر رو بکشیم هم باگ داره !!
من دوبار این کارو کردم ولی نداد !!!
من این رو اینطوری گرفتم:D برو تو فایر فایت بعد برو تو مود ـی که نوشته دشمنات همه grunt ها هستن بعد با جتپک رو هوا 3تارو راحت میکشی! درجه سختی هم حتما باید نرمال به بالا باشه:D
اگه منظورت همین I Didn't Train to Be a Pilot باشه باید سه تا Anti-Aircraft Batteries را منهدم کنی تا بهت بده خیلی راحته تو مرحله 8 هم هست :biggrin1:
همون Anti-Air Shade Turret میشن :biggrin1:
این اچیومنت با اون جتپک فرق داره :D برای گرفتنش که خیلی هم اسونه باید به اون اسلحه های کاونانت ها که تیر های سفید توپی شلکی میکنی ، تیر بزنی باید سه بار اینکارو بکنی:D
کلا برو این تایپک رو بخون:D
http://forum.bazicenter.com/thread33564/

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اگه منظورت همین I Didn't Train to Be a Pilot باشه باید سه تا Anti-Aircraft Batteries را منهدم کنی تا بهت بده خیلی راحته تو مرحله 8 هم هست :D
همون Anti-Air Shade Turret میشن :D
نه، این بود !! :d :
Lucky Me25
gp-g.png
Earned a Triple Kill while Jetpacking in Campaign, Firefight or Matchmaking.

من این رو اینطوری گرفتم
biggrin1.gif
برو تو فایر فایت بعد برو تو مود ـی که نوشته دشمنات همه grunt ها هستن بعد با جتپک رو هوا 3تارو راحت میکشی! درجه سختی هم حتما باید نرمال به بالا باشه
biggrin1.gif
اوه مرســـی :d
اره باووو میدونم باس مدیوم به بالا باشه /:)
:d
حالا سوال اینه که حتما باید با اسلحه بزنمشون؟
چون توی کمپین سه تا شدن زودی پریدم هوا یه نارنجک انداختم سه تاشون ترکیدن ولی نداد اچیومنتش رو :| :d

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
حالا سوال اینه که حتما باید با اسلحه بزنمشون؟ چون توی کمپین سه تا شدن زودی پریدم هوا یه نارنجک انداختم سه تاشون ترکیدن ولی نداد اچیومنتش رو
همم نمیدونم:D من خودم تو فایر فایت با DMR کشتمشون:D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من میخوام این بازی رو سیستم لینک آفلاین با دو تا دستگاه مولتی بزنم اما مود امتیازی که همدیگه رو میکشیم امتیاز میگیریم رو پیدا نمیکنم هر دوتامونم میخ.ایم کارکتر هیلو باشیم با هم بجنگیم مثل مولتی کال آف دیوتی.میشه راهنمایی کنید لطفا؟ممنون

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان کسی یه cheat code یا یه چیز دیگه نمی شناسه که بزنم تموم armor هارو باز کنه من خودمو کشتم تازه کاپتان یکمم فکر کنم اگه بخوام همینجوری پیش برم یه میلیارد ساله دیگه طول بکشه تا همه ی armor را رو باز کنه تو سایتای مختلفم کلی گشتم منتهی چیزی دستگیرم نشد لطفا اکه راهی داره بگید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر