guitar hero smash hits

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
Guitar hero smash hits
تعداد اچیومنت : 50 (1000)
آفلاین : 42 (855)
آنلاین : 8 (145)
درجه سختی : سخت

191968.jpg

Amazing rock star 100g
Complete single player Expert Career on all instruments
فوق العاده اچیومنت سختیه چون شما باید آهنگ through fire and flames رو هم روی expert بزنید ! نه فقط با گیتار با همه وسایل ! البته نسبت به gh3 خیلی این آهنگ آسون تر شده و من تونستم روی expert با گیتار و باس بزنمش ولی instrument های دیگه ؟
نکته : 47 تا آهنگ قبل از through fire and flames رو می تونید روی هر درجه ای بزنید ولی این یکی رو باید روی expert بزنید !

191446.jpg

killing in the name 45g
win 50 online matches
خیلی سادس 50 تا مسابقه آنلاین رو ببرید . این مسابقات face off ، pro face-off ، battle ، Band va band هستند . قطعا سریعترین راه گرفتنش روی battle هستش .
می تونید با یکی از دوستانتون هم این کار اچویمنت رو در battle بگیرید ، یعنی دوستتون سا شما سریع ببازه و این کار رو 50 بار کنید ولی واقعا نیازی به این کار نیست .

191969.jpg

the one man band 35g
Complete all four instrument Careers on any difficulty.
تمام career های یک نفره رو تموم کنید . برای این کار شما نیاز به یک بند دارید و وقت . کار ساده ای . این اچیومنت توی world tour صد و پنجاه امتیاز داشت !

191616.jpg

bark at the moon 30g
complete the career as the vocalist
career خوانندگی رو تموم کنید .

191789.jpg

Low-Pitched King 30g
Complete the Career as the Bassist
career باس رو تموم کنید .

191420.jpg

Wondrous Strummer 30g
Complete the Career as the Guitarist.
career گیتار رو تموم کنید .

191663.jpg

unyielding 30g
complete career as the drummer
career درام رو تموم کنید .

191794.jpg

cowboys from the hell 25g
Get 100% on a song as a Band (4 players).
یه آهنگ رو چهار نفره 100% بزنید . درجه سختی اهمیتی نداره . vocal رو هم اگه روی begginer بزارید می تونید میکروفون رو جلوی پنکه بزارید . می تونید توی live هم بگیرید .

191665.jpg

Rock Legends30g
Complete the Career in a Band (2-4 players).
یه band career رو تموم کنید . حداقل 2 نفر البته این طور که توی world tour بود گیتار و vocal قبول نبود !

191666.jpg

Rock Veteran 20g
Play 150 songs throughout your entire Career.
150 تا آهنگ رو بزنید . تکراری اهمیتی نداره مثلن می تونید 150 بار یه آهنگ رو بزنید !

191282.jpg

War Apparatus 25g
Complete a song on Expert + (Drums only).
راهنمایی خاصی نداره ولی مهارتتون باید خیلی بالا باشه . آسون ترین آهنگ فکرکنم Shout at the Devil باشه .

191303.jpg

The Greatest Crew 20g
Complete a song with all Band members on Expert (4 player Band).
اینم خیلی سخته چون همه ی اعضا باید Expert باشن و معمولن روی vocal مشکل خواهید داشت. دقیقا نمی دونم live می شه گرفتش یا نه چون خودم هنوز نگرفتمش .

191447.jpg

Play With Me 20g
Play 20 online matches.
خیلی ساده . 20 مسابقه آنلاین بدید .

192080.jpg

Clash Of The Titans 15g
Win a Band vs. Band match (8 players
این یکی خیلی سخت نیست ولی خیلی وقت گیره . من مدت ها توی live منتظر نشستم تا 8 نفر بشیم ولی نمی شد . بهترین راه اینه که خودتون یه بند داشته باشید و 4 نفره دیگه رو هم شانس بیارید و یه بند دیگه وجود داشته باشه .

191449.jpg

Jaw Dropper 20g
Win an online Face-Off match by 25,000 points or more.
یک مسابقه face-off رو با بیش از 25000 امتیاز ببرید . واقغا فکر نمی کنم با کمتر از این امتیاز بشه برنده شد !

191448.jpg

You Should Be Afraid 10g
Win an online Face-Off match
یه مسابقه face-off رو ببرید.

191301.jpg

One For All 20g
Complete a song in a Band (4 players).
یک آهنگ رو توی یه بند 4 نفره کامل کنید . اگه بند دارید که هیجی ولی اگه می خواید با live این اجومنت رو بگیرید پیشنهاد می کنم vocal رو هم خودتون یه جوری ردیف کنید چون من به شخصه چون vocal نداشتم هم توی world tour هم توی metallica موفق به گرفتن این اچیومنت نشدم !

191416.jpg

You Cannot Beat Me 20g
Win an online Pro Face-Off match by 25,000 points or more.
اینم خیلی سادس ! فقط کافیه یه pro face-off رو ببرید . می تونید حتی روی easy این رو بگیرید . beginner رو دیگه نمی دونم بشه یا نه ولی کلن این 25000 امتیاز بی خودیه و مهم همون برده .

191417.jpg

Face To Face 10g
Win an online Pro Face-Off match.
یه مسابقه pro face-off رو ببرید .

192088.jpg

Rocker's Guide To Godhood 5g
Complete the Career Tutorial.
برای گرفتن این اچیومنت که بسیار سادس باید 350 تومن پیاده شید و یه بند بخرید یا از یکی که داره قرض بگیرید چون هر instrument تمرینات حداگونه داره !

191300.jpg

Band Leader 10g
Score the highest individual score in a 4 player Band.
بالاترین امتیاز رو توی بند بیارید . معمولن گیتار یا درام این بالاترین امتیاز رو می گیرن و با اینم مشکلی نخواهید داشت به شرط این که بند داشته باشید یا شانس بیارد و توی live یه بند 4 نفره پیدا کنید !

191304.jpg

Thunder Kissing 10g
Trigger Star Power simultaneously (4 player Band).
این اچیومنت یه خرده غلط اندازه . مثلن من اون اول خودم فکر می کردم که هر چهار نفر باید در یک زمان star power رو فعال کنن . ولی برای این اچیومنت باید هر چهار نفر حداقل در یک ثانیه star powerشون فعال باشه . star power رو هم فعال نیکنید تا زمانی که کامل پر بشه .

191290.jpg

Smoking!!! 10g
Complete the song Smoke On The Water as the Vocalist.
چون درجه سختی مهم نیست می تونید روی beginner بزارید و فقط یکم تو میکروفون سر و صدا کنید .

191419.jpg

The Greatest Journey In History 10g
Complete a song in every venue.
توی career بازی کنید تا آهنگ آخر through fie and flames رو آنلاک کنید . اونم بزنید و اچیومنت رو بگیرید .

191271.jpg

Deadzone 10g
Fail a song with available Star Power in single player.
خیلی آسونه دیگه . می تونید روی یه جایه پر نت star power رو فعال کنید و صبر کنید تا ببازید یا اینکه star power رو فعال کنید و سریع strum کنید تا ببازید .

191421.jpg

Glory to the Daring 10g
Play a song in the Atlantis venue
تمام آهنگهای 5 تا venue اول رو بزنید تا atlantis venue آنلاک بشه .

191261.jpg

There's Hope! 10g
Recover from a poor performance
اگه رو expert بازی کنید که قطعا این رو می گیرید ولی اگه رو درجات پایین تر بازی میکنید انقدر نت نزنید یا strum کنید تا rock meter قرمز چشمک زن بشه و بعد شروع کنید به نت زدن . آخر آهنگ این رو خواهید گرفت .

191288.jpg

Promising Diva 5g
Perform as the Vocalist.
در نقش خواننده حداقل یه آهنگ بزنید .

191283.jpg

Mooned 5g
Perform as the Drummer.
در نقش درامر یه آهنگ بزنید .

191262.jpg

Unnoticed Presence 5g
Perform as the Bassist.
در نقش باسیست یه آهنگ بزنید .

191225.jpg

Golden Fingers 5g
Perform as the Guitarist.
در نقش گیتاریست یه آهنگ بزنید .

191270.jpg

Craving For More 5g
Download a song from GHTunes(SM).
به music studio و بعد ghtunes برید و یه آهنگ dl کنید .

191273.jpg

nk And Blood 5g
Create a custom tattoo.
یه تتو بسازید و اون رو سیو کنید .

191021.jpg

Artist On The Rise 5g
Create a new custom Band logo.
وقتی یه بند جدید ایجاد می کنید یه تغییر رو آرمی که از قبل گذاشته شده ایجاد کنید و save کنید .

191022.jpg

Master Craftsman 5g
Create a new custom instrument.
یه instrument حدید بسازید .

191023.jpg

Masterpiece 5g
Create a new custom rocker.
یه سخصیت جدید ایجاد کنید .

191226.jpg

I Wanna Rock 5g
Complete a song with any instrument on any difficulty in local Quickplay or Career.
اولین اچیومنتی که خواهید گرفت . یه آهنگ بزنید .

Secret Achievements

s1.jpg

Cyborg 45g
You got a 100 note streak in the song Through The Fire And Flames on Hard or higher as the Drummer.
در نقش درامر 100 تا نت رو پشت سر هم در ست بزنید در هارد یا اکسپرت گه جفتش خیلی سختن . فقط تمرین کنید .

s2.jpg

That was Close! 10g
You won a song with the rock meter in red.
یه آهنگ رو تا آخر بزنید و آخر آهنگ سریع strum بزنید تا rock meter قرمز بشه .

s3..jpg

8th Wonder 35g
You completed the song Through The Fire And Flames with 4 stars or more as the Guitarist on Expert.
این یکی واقعا خیلی سخت نیست . شما برای اینکه بتونید 4 ستاره بزنید باید حداقل 400.000 امتیاز بیارید . روی نتای پشت سر هم و star power دقت کنید .

s4.jpg

Lightning Speed!25g
You completed the song YYZ with 5 stars on Expert Bass.
این واقعا سخته و باید خیلی خوب بزنید .

s5.jpg

Hail The Reverend 10g
Get 5 stars on the song Beast And The Harlot as the Drummer on Expert without using Star Power.
من چون درام نمی زنم نمی تونم خیلی راهنمایی کنم ولی کلن برای گرفتن این جور اچیومنت ها باید آهنگ رو خیلی خوب بزنید . البته 5 ستاره گرفتن نباید خیلی سخت باشه .

s6.jpg

You Play It Well 35g
You perfectly played the Let's Play! section in the song Play With Me as a lead Guitarist on Expert.
این تیکه خیلی سخته و باید خیلی عالی بالای 95% بزنید تا این رو بگیرید .

s7.jpg

Raining Notes 35g
You perfectly played the First Blood section of the song Raining Blood as the guitarist on Expert.
همه با این آهنگ در گیتار هیرو 3 آشنا هستیم و اگه روی اکسپرت زده باشید می فهمید که این آهنگ چقدر سخته . خودم تنها آهنگی که توی گیتار هیرو 3 پنج ستاره نزدم همین بود و واقعا بی خیال اچیومنت guitar hero شدم . شما باید بتونید قسمت mosh رو که خیلی سخته و ترکیب نتای 4 تای زیک زاک هستش رو عالی بزنید .

s8.jpg

Inhuman 10g
You scored 5 stars in a song on Expert with Lars Umlaut in single player.
خیلی آسونه . باید Lars Umlaut رو انتخاب کنید و یه آهنگ رو باهاش روی expert پنج ستاره بزنید .

s9.jpg

Rising Star 20g
You completed 100% on any song on Expert in single player.
یه آهنگ رو روی expert 100% بزنید . اگه واقعا روی این گیر کردید می تونید آهنگ cult رو روی bass امتحان کنید .

s10.jpg

Free As A Band 35g
You scored 2,000,000 points on Free Bird as a Band.
خیلی سخته ! هر چهار نفر روی expert باید باشن و عالی بزنن !

s11.jpg

Golden Voice 35g
You scored 95% or more on the song Killer Queen as the Vocalist (Expert)
خودم چون vocal ندارم نمی تونم راهنمایی خاصی بکنم ولی باید 95 % بخونید . از امتیاز اچیومنت معلوم میشه که باشد سخت باشه !

s12.jpg

Open Minded Strummer 10g
You hit all Open Strum notes in the song Laid To Rest as the Bassist.
نمی دونم منظورش از open note چیه ولی فکر کنم منظورمش نتایی که روشون روشن هستش و نیازی به strum ندارن . البته میشه با strum هم زدشون ولی نکته مهم اینه که باید روی expert این کار رو بکنید .

s13.jpg

Bloody Feet 35g
You completed the song Raining Blood with 5 stars as the Drummer on Expert+
قبل از اینکه اقدام به گرفتن این اچیومنت بکنید حتما کلاس بدنسازی برید و پاها و دستاتون رو قوی کنید چون فقط باید دست و پاتون رو با سرعت تکون بدید تا روی raining اون هم روی +expert پنج ستاره بگیرید .

در مورد اچیومنت ها هر کسی نکته ی اضافی داره حتما بگه چون سایتای خارجی اکثرن guide نداشتن و من این رو کامل خودم نوشتم مخصوصا اچیومنت های secret .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر