god of war 2 on ur pc

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
بچه ها من میخواستم این بازی رو چند وقت پیش بگیرم ولی فروشنده گفت سیستم قوی میخواد از طرفی اساتید سایت گفتن کیفیت بازی خیلی پایینه ولی همش دوست داشتم GOD OF WAR بازی کنم لطفا بگین میشه بازی کرد یا نه و لطفا چند تا عکس از خود بازی بگیرین ببینیم کیفیت بازی چه جوریه
بستگی به سیستمت که داره ولی من دارم HD بازی میکنم به نظر من مثل کالکشن PS3 اجرا میشه عکساشم میتونی از اینجا ببینی.
http://forums.pcsx2.net/Thread-God-of-War-2-100-playable-2560x1600-Internal-Resolution

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
دوست عزیز سیستم من اینه فکر میکنین بکشه
VGA:9500GT DDR3
cpu: AMD X2 245
RAM:2GB
یه خواهش دیگه دارم لطفا خودتون از بازی عکس بگیرین بزارین تو سایت

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوست عزیز سیستم من اینه فکر میکنین بکشه
VGA:9500GT DDR3
cpu: AMD X2 245
RAM:2GB
یه خواهش دیگه دارم لطفا خودتون از بازی عکس بگیرین بزارین تو سایت
کشیدن که با پایین ترشم میکشه.
اینم عکس مال خودم حجم عکس 3 مگ شد من حجمش رو اوردم پایین ولی معلومه دیگه خود شما فرق بی کیفیتی عکس با گرافیک پایین رو متوجه میشین دیگه.....
http://up.iranblog.com/Files2/0c578de89880407f9977.JPG
0c578de89880407f9977.JPG

آخرین ویرایش:

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
یه سوال دیگه شما god of war 1 تونستین بازی کنین یا فقط دو رو بازی کردین بعد این بازی با همون نرم افزار مخصوص پلی استیشن 2 اجرا میشه؟

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمایی

دوستان من این بازی نسخه کامبیوتریشو نصب کردم روی ویندوز 7 بازی اجرا میشه ولی با فریم بایین کارت گرافیک من جیفورس7100 انویدیا هست ایا راهی داره تا فریمشو بالا برد

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
یه سوال دیگه شما god of war 1 تونستین بازی کنین یا فقط دو رو بازی کردین بعد این بازی با همون نرم افزار مخصوص پلی استیشن 2 اجرا میشه؟
بله اون هم با همین نرم افزار تموم کردم.
دوستان من این بازی نسخه کامبیوتریشو نصب کردم روی ویندوز 7 بازی اجرا میشه ولی با فریم بایین کارت گرافیک من جیفورس7100 انویدیا هست ایا راهی داره تا فریمشو بالا برد
این نسخه که شما میگی اصلا چه طوریه؟؟؟؟
با شبیه ساز اجرا میکنی؟؟؟؟قشنگ شرح بده اگرم تونستی عکس بذار.
در ضمن کارتت ضعیفه.

mahdi6

کاربر سایت
Feb 16, 2012
54
نام
مهدی
سلام بچه ها من یه مشکل تو اجرا این بازی دارم
اینم عکس از ارور بازی

fv1q8tcl3z0h8nzf4xh.gif

لطف کنید و کمک کنید​

---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

اینم عکس از ارور بازی

fv1q8tcl3z0h8nzf4xh.gif

لطف کنید و کمک کنید​

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

هلپ می:((

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
آقا من کل اینتر نت رو برای GOW زیر و رو کردم تا نسخه ی دومش رو گیر بیارم برای PC

گفتم شاید یه چیزایی باشه اما نبود

این نسخه ی PS2 کی اومد ؟

من شبیه ساز رو دارم و الان کشتی کج ها را با مورتال کمبت و تیکن و .... رو بازی می کنم

ولی حال نمیده GOW 2 برای PS2 معلوم نیست چی باشه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اینم عکس از ارور بازی

fv1q8tcl3z0h8nzf4xh.gif

لطف کنید و کمک کنید​

---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

هلپ می:((
سلام؛
این نسخه از امیولیتور PS2 دیگه فسیل شده:d
به تاپیک Emuland که داخل امضام هم دیده میشه مراجعه کنید، از اونجا جدیدترین ورژن رو دانلود کنید؛ راهنماها رو هم بخونید شاید به دردتون بخوره. مشکلی هم داشتید همونجا بگید جواب میدم.
آقا من کل اینتر نت رو برای GOW زیر و رو کردم تا نسخه ی دومش رو گیر بیارم برای PC

گفتم شاید یه چیزایی باشه اما نبود

این نسخه ی PS2 کی اومد ؟

من شبیه ساز رو دارم و الان کشتی کج ها را با مورتال کمبت و تیکن و .... رو بازی می کنم

ولی حال نمیده GOW 2 برای PS2 معلوم نیست چی باشه
GOW2؟ واسه PS2؟ تا اونجایی که من میدونم انحصاری X360 هستش GOW.:-??

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
سلام؛
به تاپیک Emuland که داخل امضام هم دیده میشه مراجعه کنید، از اونجا جدیدترین ورژن رو دانلود کنید؛ راهنماها رو هم بخونید شاید به دردتون بخوره. مشکلی هم داشتید همونجا بگید جواب میدم.

خدای جنگ بازی انحصاریps هسته نه برای xbox360

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:55 PM ارسال شده بود ----------

فقط روی کنسول این بازی فاز میده وقت خودتون رو سره این تبدیل ها صرف نکنید که یک سری جا ها توی بازی کلا گیر میکنه یکه جای که باکمان یارو رو باید بزنه بیفته توی اتیش و جاهای دیگه که بیشتر بازی رو رفتین گیر میکنه وقت خودتون رو راحم نکنید

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
سلام؛

خب دیگه داش :d

منم میگم عجیبه

چون برای PS2 که نیومده ؟ :d

فقط برای 360 اومده

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خدای جنگ بازی انحصاریps هسته نه برای xbox360

من فکر کردم منظور ایشون Gears Of War هستش!
فقط روی کنسول این بازی فاز میده وقت خودتون رو سره این تبدیل ها صرف نکنید که یک سری جا ها توی بازی کلا گیر میکنه یکه جای که باکمان یارو رو باید بزنه بیفته توی اتیش و جاهای دیگه که بیشتر بازی رو رفتین گیر میکنه وقت خودتون رو راحم نکنید
ممنون بابت راهنمایی و دلسوزیتون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر