Gamespot's Top NDS Games به همراه لینک دانلود بازیها

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
می گم با dsi می شه کارتون درست کرد.نمی دونم ds lite هم همین امکان رو داره یا نه.مثل دوران بچگی چندتا نقاشی می کشی،بعد می زنی پشت سر هم بیاد.مثل کارتون می شه:
نمونه هاش:

کد:
http://image.ugomemo.hatena.ne.jp/flv/01FACA7A4367FC5F/7DD0BA_086B82215828D_000.flv
کد:
http://image.ugomemo.hatena.ne.jp/flv/0D5E2D509962B136/7DD0BA_086B8C0763441_000.fl
چه با حاله!:xچه جوری میشه این کار رو کرد؟!:confused:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
آقا من یه سوال نسبتا بی ربط دارم با عرض پوزش!:D
بازی ها دی اس با این حجم کم گیم پلی کوتاهی دارن؟!یا بهتر بگم دلیل کم حجم بودنشون گیم پلی کوتاه هست؟!
و یه سوال دیگه این که کلا بازی های دی اس چند ساعت گیم پلی دارن؟!:D

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
بستگی به سبکش داره، من همین بازیه Etrian Odyssey 2 که تو امضام هست تقریبا 30 تا 40 ساعت وقت گذاشتم تا کاملا تمومش کنم و به Ur Child برسم و اکثره Ultimate Weapon ها رو بگیرم. فکر میکنی حجمه بازی چقدره؟ 16 MB !!!! باور کن هیچ هیچ ربطی به حجم نداره. مثلا موزیکه همین بازی بنظرم جزوه تاپ ترین موزیکهاست. اصله بازی گیم پلی بازیه که بتونه جذبتون بکنه.

پ.ن: سالادی جان، تو یه شبه از منی که 6 ماهه DSi دارم بیشتر بازی دانلود کردی. چه خبره داداش؟ قرار بود من برات بازی کپی کنم، حالا فکر کنم تو باید برایه من بازی کپی کنی!!!

SALADI

کاربر سایت
Sep 27, 2008
214
نام
Ali Ir
بستگی به سبکش داره، من همین بازیه Etrian Odyssey 2 که تو امضام هست تقریبا 30 تا 40 ساعت وقت گذاشتم تا کاملا تمومش کنم و به Ur Child برسم و اکثره Ultimate Weapon ها رو بگیرم. فکر میکنی حجمه بازی چقدره؟ 16 MB !!!! باور کن هیچ هیچ ربطی به حجم نداره. مثلا موزیکه همین بازی بنظرم جزوه تاپ ترین موزیکهاست. اصله بازی گیم پلی بازیه که بتونه جذبتون بکنه.

پ.ن: سالادی جان، تو یه شبه از منی که 6 ماهه DSi دارم بیشتر بازی دانلود کردی. چه خبره داداش؟ قرار بود من برات بازی کپی کنم، حالا فکر کنم تو باید برایه من بازی کپی کنی!!!

هیجان زیاد حجمه دانلودمو شدیدا برد بالا :D

اگه بازی باشه که نداشته باشی،نوکرت هم هستم خودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر