Game Ranger + آموزش سطحی آنلاین بازی کردن بازی Stronghold

روز گذشته مطلبی نوشتم در مورد برنامه ی کوچک و قدرتمند Game Ranger که در وب سایت شخصیم گذاشته بودم ( بهتره بگیم وبلاگ شخصی ) گفتم بد نیست اینجا هم باشه و دوستان استفاده ببرند . امیدوارم که خوشتون بیاد .

logo.png
Game Ranger چیست ؟

تاحالا شده بخوایید دوستانتون رو جمع کنید و باهم بازی کنید ؟ یا نه شما تنها هستید و هیچ کدام از دوستانتان بازی که شما دوست دارید را آنلاین بازی نمیکنند . این خود یک مشکل بزرگ در دنیای بازیهای آنلاین به حساب می آید . مدتی است که برنامه ی Game Ranger این مشکل را به کلی حل کرده است . شما یک روم برای خود درست میکنید [ البته با توجه به بازی که می خواهید ] کسانی که مایل هستند بازی کنند به شما ملحق می شوند و با یکدیگر بازی میکنید .
Game Ranger چه مزیتی نسبت به Xfire دارد ؟

برنامه هایی مثل ایکس فایر فقط توانایی این رو دارن شما رو در سرور هایی که در حال اجرا هستند تزریق کنند ، اما بازیهای استراتژیک کال اف دیوتی یا دیگر بازی های اکشن نیست که دم و دائم مپ هایش عوض شود و امتیاز ها ریست شود . شما باید با هماهنگی بازی کنید . Game Ranger به شما اول فضای جمع آوری بازیکن میدهد . زمانی که شما تعداد بازیکنان آماده برای بازی را مناسب دیدید با زدن یک دکمه سرور را ایجاد میکنید . تنظیمات خاصی هم دیگر نیاز نیست . یعنی یک سرور مجازی بسازیم قبل از اینکه سرور اصلی اجرا شود . [ در ادامه شرح این اتفاقات را خواهید دید ]

Game Ranger را از کجا دریافت کنم ؟

شما میتونید این برنامه رو از لینک های زیر دریافت کنید :

Game Ranger ، چگونه نصب می شود ؟

برنامه ی Game Ranger بصورت نصب آسان میباشد . به این صورت که شما ابتدا محل نصب و دیگر آپشن های مورد نظر را تعیین میکنید ، نام کاربری ، نام خود و رمز عبورتان را به سیستم میدهید و در آخر هم با دادن ادرس ایمیل خود ، یک ایمیل حاوی کد فعال سازی برنامه برای شما ارسال میگردد که باید در حین نصب و در مرحله ای قبل از مرحله ی آخر نصب به محض دریافت ایمیل اکانت را فعال کنید مگرنه نصب ناتمام می ماند
Game Ranger ، یعد از نصب ؟
بعد از نصب بازی اونرو اجرا میکنید . دوتا پنجره شبیه شکل زیر خواهید دید که توضیح میدم
همونطور که در عکس مشخص شده برنامه بسیار ساده هست و دسته بندی های ساده ای هم داره . خب از اولش شروع میکنیم .
دوستان آنلاین : این قسمت کسانی رو که از دوستان شما هم اکنون در برنامه ی گیم رنجر حظور دارند رو نشون میده ، شما میتونید با اونها بازی کنید یا اینجا باهاشون چت کنید .
دوستان آفلاین : بر عکس دوستان آنلاین کسانی هستند که هم اکنون در گیم رنجر حضور ندارند و شما کار با انها نمی توانید انجام دهید . ( حتی آفلاین مسیج )
برنامه بازیهایی که ساپورت میکنه رو به چند بخش تقسیم کرده است که در اون لیست مشاهده میکنید . ( در قسمت وسط پنجره ی دوم ) شما هر قسمتی رو که انتخاب کنید بازی هایی که هم اکنون سرور هاش در حال اجراست یا منتظر اجرا هستند رو میبینید .
و چند قسمت دیگه که مشخص هست و یک علامتی هست که بچه ها خیلی پرسیدند که این چیه و اینا ، این علامت وقتی به همین شکلی که دیدید باشه در پنجره ی دوم و پنجره ی اول نشان از اینه که یکی از دوستان شما یا یک سرور در بازی هستند و قابلیت صحبت باهاشون یا جوین کردنشون رو ندارید . اما اگر یه همچین تصویری بود که وسطش یه دایره در اومده بود یا بهتر بگم یه حلقه بود این به این معناست که دوست شما یا سرور زده یا درون سروی قرار داره که بازی هنوز اجرا نشده و قابلیت جوین شدن و چت با اون هست .
Game Ranger ، متوجه شدیم . حال چگونه بازی کنیم ؟
یکی از دوستان از ما درخواست کرده بود که بازی قلعه یا همون جنگ های صلیبی رو آموزش بدیم . تا اینجا با اساس کار گیم رنجر آشنا شدید . شما باید ابتدا بازی رو به گیم رنجر بشناسونید . برای این کار به منوی Edit و بعد از اون Options برید و از لیست بازیهای موجود بازی قلعه رو انتخاب کنید و پنجره رو ببندید . در پنجره ی دومی گزینه ی Host کلیک کنید برای اینکه بخواین سرور بشین - اگر هم نمی خواهید سرور بشید از لیست پایین در سرور هایی که در حال اجرا نیستند جوین بشید ! - و صفحه ی زیر رو میبینید :

تنظیمات کاملا مشخصه و نیازی به توضیح نداره .. !! تنظیمات رو که انجام دادی روی OK کلیک کنید . با صفحه ی زیر مواجه میشید :

دوستانتون رو بگید که بهتون جوین بشند و وقتی همه آماده شدید روی Start کلیک کنید . بازی اجرا میشه و همه در لابی قرار میگیرند . تنظیماتی که مد نظرتون هست رو انجام بدید و بازی رو اجرا کنید .

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
دوست عزیز تستیدم ! :love:
ولی :( ! اسب همون اسب بودا ! فقط افسارشو عوض کرده بودن :(:(
به هر حال ممنون !

دلیل ه :( : عزیز من این برنامه امکان یه پورت LAN و تو NET بهت نمیده ! برا تست برو سری COd رو از طریق اون برنامه بازی کن همش BAd Key ! منظورم سرورای Statice نیستا ! همون با دوستات :(

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
به ! Toxic جان ! چطوری پسر خوبی ؟ عرضم به حضورت که معمولا این برنامه برای بازی های استراتژیک هست یعنی توی ایران توی بازی های استراتژیک خوب جواب داده اما من حرفی درمورد COD4 در آموزش نزدم ، یه جایی هم فکرمیکنم اشاره کردم که نمیشه به هر حال من با این برنامه سری قلعه و سری Command Conquer رو امتحان کردم بی مشکل جواب داده هر روز هم بازی میکنیم .

• Like
Reactions: samomashe

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
به ! Toxic جان ! چطوری پسر خوبی ؟
شکر :love::biggrin1:

======

1 سوال هم داشتم Mafia جان ، وقتی می خوام بازی و Minimize کنم بازی می پره چرا ؟ :(

======

کسی Rise of Nations بلده با هم بازی کنیم ! ؟ :cheesygri

======

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
جان !؟ :D خب عموما اگر منظورت جنراله این مشکلو داره یعنی به برنامه ربطی نداره اما بازیهای دیگه اینطوری نبودن تا اونجایی که من تست کردم .

Toxic من خودم بازی نمیکنم اما هادی عشق این بازیه دوسه روزه لینکشو بهم داده بازی کنیم من دوست ندارم . آیدی هادی رو داری ؟ ( HadiDevil ) آی دیش اینه اگه نداری :
hadidevil
و یک نکته :
من !i S0R00SH i! هستم :) فک کنم اینجوری بهتر بشناسی :P

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
خب عموما اگر منظورت جنراله این مشکلو داره ...
عزیز من من برا هر بازی برام این مشکل پیش میاد :(

=======

ن !i S0R00SH i! هستم :) فک کنم اینجوری بهتر بشناسی :P
اره شناختم :biggrin1::biggrin1::love::love: - خوبی پسر ؟ چه خبر ؟

=======

بابا Rise of nations چی ؟ :D بازی می کنی !؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: samomashe

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
عزیز من من برا هر بازی برام این مشکل پیش میاد :(

=======

اره شناختم :biggrin1::biggrin1::love::love: - خوبی پسر ؟ چه خبر ؟

=======

بابا Rise of nations چی ؟ :D بازی می کنی !؟

جان !؟ :D خب عموما اگر منظورت جنراله این مشکلو داره یعنی به برنامه ربطی نداره اما بازیهای دیگه اینطوری نبودن تا اونجایی که من تست کردم .

Toxic من خودم بازی نمیکنم اما هادی عشق این بازیه دوسه روزه لینکشو بهم داده بازی کنیم من دوست ندارم . آیدی هادی رو داری ؟ ( HadiDevil ) آی دیش اینه اگه نداری:
hadidevil
فکر میکنم با این اوصاف قبلا جواب دادم:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر