FIFA 13 | لیگ بازیسنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

دوستان دیدیم که شب های رمضانه و قرار ندادن یک لیگ از بازی FIFA 13 توی قسمت Xbox خالی از لطف هست . دیدم کسی هم نمیذاره گفتم ما استارتش رو بزنیم و انشالله با طرفداری دوستان ادامش بدیم .

قوانین:
1.برای شروع ابتدا در تاپیک و سپس در پیام خصوصی به من اعلام می کنید . حدود 16تا تیم ( همون 16فرد ) وجود خواهد داشت که باید با ذکر تیم مورد نظر اعلام آمادگی کنند و همه با هم دریک ساعت مشخص مسابقه رو شروع می کنیم .
2. گیمرتگ هاتون رو هم در پست و پیام خصوصیتون اعلام بفرمایید.
3.بهتر هست افراد درخواست دهنده هدست داشته باشند تا در قسمت پارتی به راحتی بتونند فضای دوستانه رو ایجاد کنند.
4.بی احترامی به هیچ وجه صورت نخواهد گرفت چون فضا فضای دوستانه هست طبق گفتمون.
5.تمامی افراد به 5 گروه تقسیم خواهند شد و در هر گروه 4 تیم حضور خواهد داشت .
6.بازی ها 6 دقیقه ای خواهند بود.
7.در آخر که دو تیم از هر گروه بالا خواهند آمد ، بازی های حذفی شروع خواهد شد و تمامی بازی ها رفت برگشت خواهند داشت به غیر از فینال .
8.هر نیمه به مدت 7 دقیقه سپری خواهد شد.
9.در هنگام ایجاد مشکل هایی همچون لگ های شدید و یا قطع دسترسی یکی از افراد به اینترنت تا اوایل بازی ( تا دقیقه ی 30) مشکلی نخواهد بود که بازی را از اول آغاز کنید و اگر در این بین یکی از افراد گلی را بزن گل فرد هنگام شروع بازی از اول حساب خواهد شد.
10.Game Speed بازی بر روی Normal اجرا خواهد شد .
11.همگی گیمرتگ های همدیگر را Add کنید .
12.دوستان شماره تلفن های خودشون رو در پ.خ به بنده اعلام فرمایند.

در هنگام وجود پیشنهادات و انتقادات و قوانین دیگر به بنده پ.خ ارسال فرمایید.

افرادی که اعلام آمادگی کرده اند:

** MHN **
Gamertag:mohsen0

amir0831
Gamertag:Amirkms

mamad street
Gamertag:brave100

dragonrazm
Gamertag:SILENT CITY 1

آخرین ویرایش:

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
منم هستم!
گیمرتگ:
mohsen0
چند تا پیشنهاد دارم:
1-تعداد تیم ها رو کمتر کن 16 تا باشه چون بشه لیگی برگزارش کرد 20 تا زیاده!
2-سعی کن هر چی زودتر برگزارش کنی چون اگه طول بکشه کسی نمیاد!
3-حتما از بقیه کمک بگیر چون تنهایی خیلی سخته یه سیستمی باشه برای ثبت نتایج!
4-سعی کن شماره کسانی که شرکت میکنند رو بگیری!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
طبق گفته ی محسن جان تعداد تیم ها به 16 کاهش یافت و شماره تلفن دوستان هم باید در پ.خ اعلام شه و پایان ثبت نام هم اکنون تا پنجشنبه می باشد

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
طبق گفته ی محسن جان تعداد تیم ها به 16 کاهش یافت و شماره تلفن دوستان هم باید در پ.خ اعلام شه و پایان ثبت نام هم اکنون تا پنجشنبه می باشد
این دوستمون آقا سپهر بد نگفت ها اونجا یه تایپیک زدن برای لیگ خوب ما هم به اون ها بپیوندیم!
با افراد جدید آشنا میشیم خیلی هم حال میده!آخه تمام بچه های بازیسنتر تو این لیگی که بهرام گفت شرکت کردن فکر نکنم کسی باشه!
یه عضو شدن کار داره و تمام!
اینم لینکش:
مسابقات قهرمانی Fifa 13 در Xbox Live - صفحه 4
زیاد هم سخت نگیر!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این دوستمون آقا سپهر بد نگفت ها اونجا یه تایپیک زدن برای لیگ خوب ما هم به اون ها بپیوندیم!
با افراد جدید آشنا میشیم خیلی هم حال میده!آخه تمام بچه های بازیسنتر تو این لیگی که بهرام گفت شرکت کردن فکر نکنم کسی باشه!
یه عضو شدن کار داره و تمام!
اینم لینکش:
مسابقات قهرمانی Fifa 13 در Xbox Live - صفحه 4
زیاد هم سخت نگیر!
البته اگر کمی صبر کنید.لیگ بعدی هم به زودی ثبته نامش شروع میشه.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
البته اگر کمی صبر کنید.لیگ بعدی هم به زودی ثبته نامش شروع میشه.
این پست مال دیروز!
بعد نوشته بعد از پایان لیگ فعلی!(کی تموم میشه نمیدونم!)
دو روز بعدش ثبت نام هست و 10 روز هم مهلت ثبت نام!
خوش بینانه ترین حالت میفته وسط شبهای قدر!اون موقع هم که نمیشه بازی کرد!حدودا میشه 24 رمضون!خیلی باید صبر کرد!
راستی به علی بگو یکم این سبک ضد حمله رو عوض کنه دیشب یه بازی باهاش کردم دو تا گل زد اونم با ازیل و ضد حمله!
اعصابم بهم میریزه از این سبک اگه به گرفتن امتیاز و نامردی باشه من با بارنت(تیم یه ستاره دسته 3 انگلیس!) هر تیمی که بگی ازش مساوی رو میتونم بگیرم اونم نه با ضد فوتبال با یه دفاع قوی!((البته من میگم نامردی خیلی ها میگن ایرادی نداره و بازی هست و ضد حملت رو خوب کنی من فقط با حمله نکردن میتونم جلوی ضد حمله رو بگیرم!))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر