Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
64
نگفتم که از لحاظ گیم پلی شبیه به هم هستن، بلکه از لحاظ سبک و کارایی که میکنی شبیه به هم هستن

چطوری میگی ریوارد خاصی بهت نمیده؟ شما وقتی که لوت رو میگری و اگر موفق بشی خارج بشی قشنگ با دو بار لول اپ کردن هانترت میشه لول 50، وقتی رسید به لول 50 ان تا اسکیل پویت سوار میکنی رو هانترت، درست؟ هر کدوم از اون اسکیل پوینت ها مسئله مرگ و زندگی هست تو بازی چون خیلی تاثیر دارن رو گیم...ضمن این که بعد از لول اپ کاراکتر ایتم های بیشتر و فوق قوی تری ازاد میشن که میشه جایگزین کرد، پس در نتیجه نتنها لوت زیادی میده به ادم بلکه استرس بازی هزار برابر هست، چون با مردن هانتر هم اسکیل ها میره هم ایتم ها...البته من تارکو رو بازی نکردم در کل نمیدونم چطوری هست فقط بعضی فیلم هاش رو دیدم خودم هم خیلی ازش خوشم میاد... :D
بله درسته ولی این اسکیل پوینت ها خیلی معجزه نمیکنه ، نه که بگم بی خاصیت باشه ولی با از دست دادنش فشار نمیخوری
من توی تارکو زمانی که میمیرم (مخصوصا اگر لوتم خوب باشه) عمو نیکیتا و کل سازندهای bsg و کل pmc های سرور اروپا به فحش میکشم ZEN 2 شاهده :D
ولی تاحالا نشده توی hunt بعد مرگم سازنده های زحمت کش crytek مورد عنایت قرار بدم

• Like
Reactions: Paradise Lost

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
به شخصه دارم بازیش میکنم منتها لحظه شماری میکنم یه بازی بیاد و جمع کنیم بریم .اخبار GZW رو زیر نظر دارم گرچه خودشون هم گفتن که تارکوو کیلر نخواهد بود و اثر یونیکی میخوان عرضه کنن ولی میتونم حدس بزنم عده ای از پلیرهای تارکوو قطعا به سمت GZW روانه خواهند شد.

در مورد این پک جدید صدای خیلی از پلیرها هم در اومده تا الان, منتها مثل همیشه bsg قطعا براش مهم نیست و همیشه تصمیمی که خودشون میگیرن درسته. فکر کنم دیگه نزدیک به ده سال میشه یه بازی در حالت بتا به سر میبره و مشکلات خیلی زیادی داره و شرکت به جای اصلاح داره محتوای جدیدی میده. مپ های که با مشکلات فراوان دست و پنجه نرم میکردن مشکلشون حل نشده یه مپ جدید میدادن.در اخر هم اومدن arena رو دادن بیرون .

اینم از اون ور داره میاد ! (ببینید )

این GZW واقعا با آنریل انجین 5.0 اگه اشتباه نکنم واقعا یک اثر هنری تو این ژانر هست همونطور که تو تاپیک استیم هم گفتی با Arena Breakout گذاشتم تو ویش لیست !

این بازی شده escape from scam !
250 دلار بدی برای ی مود ؟؟؟
از سال 2016 این بازی رو رو نسخه pre-Alpha گرفتم به هزار امید و آرزو که بشه مین گیمم اما رسما رید !
بعد از سالها که بلاخره مپ شهر رو ریلیز کرد واردش شدم و خوردم به چندتا چیتر و زهرمارم شد .
از اون گرافیک خشک و اون موتور گرافیکی داغونش که اصلا نگم !

سازنده هاش هم از ماتحت فیل سقوط کردن و ی مشت دائم الخمر الکلی هستن
این بازی رو به افول و سقوط عه و حتما جاش رو بازیهایی مثل همین arena ، GZW و Incursion mission خواهد گرفت

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
بله درسته ولی این اسکیل پوینت ها خیلی معجزه نمیکنه ، نه که بگم بی خاصیت باشه ولی با از دست دادنش فشار نمیخوری
من توی تارکو زمانی که میمیرم (مخصوصا اگر لوتم خوب باشه) عمو نیکیتا و کل سازندهای bsg و کل pmc های سرور اروپا به فحش میکشم ZEN 2 شاهده :D
ولی تاحالا نشده توی hunt بعد مرگم سازنده های زحمت کش crytek مورد عنایت قرار بدم
والا من که یه لیست پرک دارم اصلا بدون اون ها نمیتونم بازی کنم واسه همینم هر وقت هانتر لول بالا از دست میدم بد فشار میخورم :D

• Like
Reactions: matinvaloo

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
64
این GZW واقعا با آنریل انجین 5.0 اگه اشتباه نکنم واقعا یک اثر هنری تو این ژانر هست همونطور که تو تاپیک استیم هم گفتی با Arena Breakout گذاشتم تو ویش لیست !

این بازی شده escape from scam !
250 دلار بدی برای ی مود ؟؟؟
از سال 2016 این بازی رو رو نسخه pre-Alpha گرفتم به هزار امید و آرزو که بشه مین گیمم اما رسما رید !
بعد از سالها که بلاخره مپ شهر رو ریلیز کرد واردش شدم و خوردم به چندتا چیتر و زهرمارم شد .
از اون گرافیک خشک و اون موتور گرافیکی داغونش که اصلا نگم !

سازنده هاش هم از ماتحت فیل سقوط کردن و ی مشت دائم الخمر الکلی هستن
این بازی رو به افول و سقوط عه و حتما جاش رو بازیهایی مثل همین arena ، GZW و Incursion mission خواهد گرفت
از دیروز که خبر این the gooz edtion اومده کل ردیت ترکیده ، صدای همه استریمر ها در اومده حتی asmongold هم واکنش نشون داده
حالا اینا جهنم برداشتن dlc هایی که قرار بود برای eod بیاد حذف کردن ، من خودم eod دارم به هوای dlc هایی که در آینده میخواست بیاد خریدم ، خب این رسما دزدیه
و یه چیزه جالب برای این نسخه

• Unique item "Distress signal device":
    • When the item is activated, it produces a bright flash as well as a loud sound signal;
    • Once activated, all players on your friends list will receive a notification that they can join your raid to help you

خب این چه کوفتیه؟ وسط رید پیغام میدی داداچیا دارن به من ف.ر.و میکنن ، جوین رید میشن ، خب این با بیس بازی جور در نمیاد
بدبخت اونی که نسخه استاندارد داره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
از دیروز که خبر این the gooz edtion اومده کل ردیت ترکیده ، صدای همه استریمر ها در اومده حتی asmongold هم واکنش نشون داده
حالا اینا جهنم برداشتن dlc هایی که قرار بود برای eod بیاد حذف کردن ، من خودم eod دارم به هوای dlc هایی که در آینده میخواست بیاد خریدم ، خب این رسما دزدیه

• When the item is activated, it produces a bright flash as well as a loud sound signal;
    • Once activated, all players on your friends list will receive a notification that they can join your raid to help you

خب این چه کوفتیه؟ وسط رید پیغام میدی داداچیا دارن به من ف.ر.و میکنن ، جوین رید میشن ، خب این با بیس بازی جور در نمیاد

من خودم از اول نسخه EOD رو گرفتم
خاااااعععک بر سرششون
به دولوپر و بیزینس من روس و کلا روس جماعت اعتبار و اعتمادی نیست !

در مورد مورد دوم :
=))=))=))=))=))=))=))=))

• Smile

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
بدترینش

یه آیتم دیگه هست وقتی fence rep 6 میشی دیگه scav ها از ۶۰ متر دورتر به PMC ت تیر نمیزنن :)) به عبارتی واسه فیکس هوش مصنوعی داغون بازی هم پول میگیرن از پلیر :))

• Smile

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
حالا یه چیزه جالب که به eod میدن اینه
View attachment 335589

برای 6 ماه مچ زودتر پیدا میکنه :))
بازم میگم بدبخت کسایی که نسخه استاندارد دارن 8->
من نسخه استاندارد دارم قبلا نصف وایپ از EOD دارا فحش میخوردم که زیاد وقت تلف میکنم تو استش، الان که دیگه هیچی اصلا میرم اکانتمو میفروشم :))

• Smile

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
من نسخه استاندارد دارم قبلا نصف وایپ از EOD دارا فحش میخوردم که زیاد وقت تلف میکنم تو استش، الان که دیگه هیچی اصلا میرم اکانتمو میفروشم :))
نسخه استاندار هستم. نصف بیشتر تایم پلی ام رو دقیقا تو استش بودم .کمی دیگه در لودینگ های زیبای بازی و مقداری هم پلی دادیم ! خود نسخه eod هم رو بیس p2w بود منتها این اخری تیر خلاصی رو زد . سازنده بارها اومده گفته ما گیمر های کژوال رو هدف قرار ندادیم و بازی هاردکور هست در حالی با این ادیشن جدید در واقع به همه گفتن بفرمایید داخل منتها با پول .

در کل بازم میگم با اینکه بازیش میکنم و توش هم میمیرم و هم میزنم (یعنی لحظات خیلی خوبی داشتیم ) منتها واقعا دلم بازی میخواد که از تارکوو بیام بیرون.از محیط های سرد و بی روحش تا گرافیک فوق العاده ضعیفش که حتی با اپگرید یونیتی به ورژن جدیدتر هم نمیتونن صریح بگن گرافیک بازی رو به رشد خواهد بود. اگه چشمتون نمره داشته باشه اخر وایپ یه 0.25 رو نمره چشمتون اضافه میشه. شما حساب کن تو یه بازی fps کاونتره خود بازی باعث افت فرم تو بازی بشه و خود سازنده سالها پیش بیاد اینو بگه و بخنده !

این کلیپ کوتاه رو حتما با کیفیت خوب ببینید .چند وقت پیش بود که تو یوتیوب میگشتم به نسخه ای از مپ interchange برخوردم که تو بلندر رندر شده بود با ری تریسینگ .از وقتی من این رو دیدم بدتر از این بازی سرد شدم .چه ظلمی در حق پلیرهای این بازی حداقل به لحاظ بصری شده .تنها چیزی که میدونستند این بوده که محیط ها رو تا میتونید تاریک کنید تا ابجکت های کمتری رند بشه تا ملت حداقل بتونن 60 فریم بگیرن تو بازی .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
نسخه استاندار هستم. نصف بیشتر تایم پلی ام رو دقیقا تو استش بودم .کمی دیگه در لودینگ های زیبای بازی و مقداری هم پلی دادیم ! خود نسخه eod هم رو بیس p2w بود منتها این اخری تیر خلاصی رو زد . سازنده بارها اومده گفته ما گیمر های کژوال رو هدف قرار ندادیم و بازی هاردکور هست در حالی با این ادیشن جدید در واقع به همه گفتن بفرمایید داخل منتها با پول .

در کل بازم میگم با اینکه بازیش میکنم و توش هم میمیرم و هم میزنم (یعنی لحظات خیلی خوبی داشتیم ) منتها واقعا دلم بازی میخواد که از تارکوو بیام بیرون.از محیط های سرد و بی روحش تا گرافیک فوق العاده ضعیفش که حتی با اپگرید یونیتی به ورژن جدیدتر هم نمیتونن صریح بگن گرافیک بازی رو به رشد خواهد بود. اگه چشمتون نمره داشته باشه اخر وایپ یه 0.25 رو نمره چشمتون اضافه میشه. شما حساب کن تو یه بازی fps کاونتره خود بازی باعث افت فرم تو بازی بشه و خود سازنده سالها پیش بیاد اینو بگه و بخنده !

این کلیپ کوتاه رو حتما با کیفیت خوب ببینید .چند وقت پیش بود که تو یوتیوب میگشتم به نسخه ای از مپ interchange برخوردم که تو بلندر رندر شده بود با ری تریسینگ .از وقتی من این رو دیدم بدتر از این بازی سرد شدم .چه ظلمی در حق پلیرهای این بازی حداقل به لحاظ بصری شده .تنها چیزی که میدونستند این بوده که محیط ها رو تا میتونید تاریک کنید تا ابجکت های کمتری رند بشه تا ملت حداقل بتونن 60 فریم بگیرن تو بازی .

خیلی بازی تو این ژانر تو راهه، فقط باید دعا کنی یکیشون خوب در بیاد
دوتاش که من خیلی بهشون امیدوارم Arena Breakout Infinite و PUBG Black Budget هستن

این تاریک کردن مپ ها نه تنها رو مخه بلکه خلاف رئالیسم هم هست، معمولا مراکز خرید جوری ساخته میشن که با نور خورشید کامل روشن بشن ولی تو EFT میری تو انگار ساعت ۸ شبه :)) تو گوگل سرچ کن abandoned mall ببین چقدر محیط روشن هست

• Like
Reactions: ZEN 2 and m.d.makan

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بنظرم از زمانی که eod رو نشون دادن همینجا هم گفتم نشون داد که DEV بازی روز به روز بیشتر داره طمع کار میشه یعنی از روز اولش هم معلوم بودا فقط به نظر من اینا اصلا سیر نمیشن و طمعشون بیشتر و بیشتر میشه اگرنه در واقعیت این بازی به سود رسانی خیلی وقت پیش رسیده بود و یک چیزی فرای اون هم رفته بود ولی ول کن ماجرا نیستن از وقتی که tarkov و hunt اومدن کلا مثل زمان battle ground ها بازار extraction shooter داغ شد همه هم اومدن یه سیخی بزنن حتی COD هم ورود کرد ولی واقعا هیچ بازی دیگه ای بجز همین 2 تا گیم موفق نبوده و به بازی های پیش رو هم خیلی امیدی نیست که درست درمون باشن.

• Like
Reactions: Big Band

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر