PC Echoes of the Living

سازنده
MoonGlint
تاریخ انتشار
2024
ناشر
MoonGlint
پلتفرم‌ها
  1. PC
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
header.jpg
من قبلا دو سه خطی در مورد بازی نوشته بودم.
حالا که سال انتشار بازیه گفتم تاپیکش رو هم بزنم که اگه کسی دنبالش باشه مطالب پراکنده نباشن و اینکه محتواهای جدید رو همینجا بزارم.

من دیشب بطور اتفاقی تو استیم یک بازی پیدا کردم به اسم Echoes of the Living.
دیدم چقدر شبیه RE شده ، رفتم یوتوب گیم پلی دیدم گفتم پسر اینکه کپی RE3 .
اما دیدم تو ویدئو گفت طرف داره یک نفره بازی رو میسازه ، شک کردم.

خلاصه دموش زدم دانلود و بازی اجرا کردم ، واقعا باورم نمیشه این حجم از کیفیت رو یک نفره داره میسازه.
انگاری یک تیم کامل دارن روی بازی کار میکنن.

در مورد خود بازی که انگاری دارین RE Remake یا بهتر بگمResident Evil 3.1 بازی میکنین!
بکگراند چیزی بین تصاویر Pre-Render و سه بعدیه (خیلی من رو یاد اون بازیها میندازه).
کنترل کرکتر و سنگینی دقیقا همونه.
اسلحه ها ، زامبی ها، طراحی محیط شهری ، دوربین ثابت و... کاملا همه چی شما رو یاد اون بازی میندازه.

زمان دمو هم نسبتا طولانی بود و مثل باقی دموهای این روزها 15-10 دقیقه ای نبود، راحت 45 دقیقه تا یک ساعت طول میکشه.
شاید هم بیشتر.

از دست ندین که خیلی خوبه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,427
نام
مــاکــان

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
فکر کنم سازنده هنوز هم یک نفره.
اوشون احتمالا دوست دخترشه و نقش هویج... منظورم کارهای رسانه ای و... رو انجام میده.
گفته تو هم باش:D
من نمیتونم درکت کنم.

2024-03-08_16-18-51.jpg 2024-03-08_16-21-06.jpg

دختره هم از کارش 2022 استعفا داده و اومده کمکش. از 2022 نشستن پاش، کامل. اما بازی ضعف زیاد داره، هوش مصنوعی دشمنا یکم تو دیواره
ازت توقع نداشتم به چنین فداکاری ای، بگی هویج

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,427
نام
مــاکــان
من نمیتونم درکت کنم.

View attachment 330722View attachment 330723

دختره هم از کارش 2022 استعفا داده و اومده کمکش. از 2022 نشستن پاش، کامل. اما بازی ضعف زیاد داره، هوش مصنوعی دشمنا یکم تو دیواره
ازت توقع نداشتم به چنین فداکاری ای، بگی هویج
چرا؟
هویج که خیلی خاصیت داره آقا :D

خب پس واقعا دو نفری دارن توسعه میدن.
آخه من هر وقت از بازی ویدئویی میدیدم یا پستی از سازنده میخوندم فقط میگفت من این کارو تموم کردم ، اون کار نیمه تمومه ، فعلا از من چیزی نمیشنوید و...
گفتم حتما دختره فقط کارهای رسانه ای و... رو انجام میده.
============

این هم همین دمو آخریست که روش راوی وراج نداره و بهتر اتمسفر و صدای خود بازی درک میشه:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
چرا؟
هویج که خیلی خاصیت داره آقا :D

خب پس واقعا دو نفری دارن توسعه میدن.
آخه من هر وقت از بازی ویدئویی میدیدم یا پستی از سازنده میخوندم فقط میگفت من این کارو تموم کردم ، اون کار نیمه تمومه ، فعلا از من چیزی نمیشنوید و...
گفتم حتما دختره فقط کارهای رسانه ای و... رو انجام میده.
============

این هم همین دمو آخریست که روش راوی وراج نداره و بهتر اتمسفر و صدای خود بازی درک میشه:
بهت فرصت دادم تا تو نظراتت تجدید نظر کنی ولی نکردی من هم هر دو کامنتت رو به ایموجی انگری مزین کردم تا انزجار خود را نسبت به هویج خواندن لورا اعلام نمایم.
باشد که زین پس در هویج خواندن دیگران تامل و تفکر نمایید.
_______
bright memory هم اسما یه نفر ساخته بود ولی تو صداگذاری و کلی بخشای دیگه چند نفر کمک کرده بودن، البته اون خوبم پشتیبانی میکنه و هنوزم داره آپدیت میکنه، فکر کنم یه جا خوندم بیش از 13 میلیون دلار پول زده بود به جیب.

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر