Echochrome

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه عمل جالب هم توی این بازی وقتیه که کم آوردین و موقع افتادن یا پرت شدن کاراکتر هی صفحه رو یلخی بچرخونین تا بالاخره یه جا فرود بیاد! حال میده خیلی وقتا!

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
بابا يكي به من ياد بده مرحله اولش من مي رم! يك مرديه هي مي ره هي مياد يك دكمه هم مي زني فكر مي كنه جريانش جيه؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
راست مي كه جريان بازيش جيه؟
جریان از این قراره:
تو باید همه نشانه های نقشه رو بدست بیاری{فکر کنم این نشانه ها آدم بودن,خوب یادم نمیاد}
تو با یه معبر طرف هستی.نحوه کار اینه که تو باید مونع رو از سر راهت برداری.مثلا اگه یه جا یخ سوراخ بود باید یه جوری محیط رو بچرخونی که سوراخ دیده نشه,یعنی خطای بصری{دید},بعد با آدمت راه میافتی و از سوراخی که حالا دیده نمیشه{اکثر مواقع باید با ستون ها ناپدیدش کنی}رد بشی.یا موقع پریدن محیط رو یه جور بچرخون که همونجا فرود نیای{مثلا ردیف بالایی فرود بیای}در کل ته بازیه فکری
راه حل های عجیب و جالبی هم داره

• Like
Reactions: Sega_genesis

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
به ما اومدیم اینجا کل رکورد بندازیم این که خیلی بازی اسونیه فقط لطفاً 2 دقیقه حوصله کنین یاد میگیرین هر وقت یاد گرفتین رکورداتون اینجا بزارین

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
چی رو اینجا بزاریم میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
ببین هر مرحله سه نوع متفاوت داره همه ی مراحلشم از اول بازه (از منو مورد دوم)هر مرحله رو که انتخاب میکنی 3 تا نوع داره اولی نوع از همه راحتر و بهتره وقتی رفتی توی مرحله شروع به خوردن ادمکهای سیاه میکنی وقتی همشو خوردی مرحله تموم میشه و کنترلشم چیز زیادی نداره کلیدای کنترل psp را تکون میدی ستونا رو به هم میچسبونی گودالا رو قایم میکنی و ... که اگه بازم مشکلی بود یا همینجا بپرس یا به اموزش بازی سر بزن مطمعاً معتاد میشی:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر