Dust 514

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اتمسفر مدرن
مپ هاي بي كران
تا اندازه اي حماسي
دنيايي منحصر به فرد
قابليت هاي شخصي سازي كارامد و خوب

ايا اين موارد براي اين كه يك بازيه mmo fps را تجربه كنيد كافي نيست؟
اينا درسته ولي وقتي امتحان كنيد متوجه ميشيد چيزي كه بايد باشه نيست و يكي از نكات اصلي بازي يعني گيمپلي مشكل داره ، من خودم اولش خيلي دوست داشتم بازي رو هر چه زود تر بازي كنم وقتي بتاشو تست كردم كلا ناميد شدم
حجمش يادم نيست ولي فكر كنم ٢ گيگو خورده اي بود
.صادق بتا بوده نبايد زياد انتظار ازش مي داشتي
به هر حال فكر نمي كنم به عنوان يه بازي مفت و مجاني كم هم ارزش داشته باشه
درسته بتاس ولي هسته اصلي گيمپلي كه عوض نميشه همونه ديگه:dمثل MAG كه فاجعه بود
اولش كه قرار نبود مجاني باشه:d بعد معمولا FREE 2 play ها Pay 2 win هستن:d قبلا ميخواستن هزينه ماهانه بگيرن الان نميدونم ، كلا به نظرم شكست خوردس از همين الان
اگه كسي به MMOFPS علاقه داره به نظرم اين بهتره http://defiance.com/ براي بتا بايد ثبت نام كنيد

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اينا درسته ولي وقتي امتحان كنيد متوجه ميشيد چيزي كه بايد باشه نيست و يكي از نكات اصلي بازي يعني گيمپلي مشكل داره ، من خودم اولش خيلي دوست داشتم بازي رو هر چه زود تر بازي كنم وقتي بتاشو تست كردم كلا ناميد شدم
حجمش يادم نيست ولي فكر كنم ٢ گيگو خورده اي بود

صادق بتا بوده نبايد زياد انتظار ازش مي داشتي
به هر حال فكر نمي كنم به عنوان يه بازي مفت و مجاني كم هم ارزش داشته باشه :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب بالاخره نسخه نهایی بازی اومد و حجمشم 1.4 گیگه :d

کاملاً Free To Play هست و همین باعث میشه سرورهای بازی همیشه پُر باشه :d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
خب، من دیروز دانلودش کردم اما هنوز فرصت نکردم تست کنم. امشب حتماً تست می کنم ببینم چطوره. فقط مشکلم اینه که تا ساعت 2 بیشتر نمی تونم بازی کنم، چون بعد از اون دانلود شبانه شروع می شه و سرعت اینترنت می ترکه! :D (من نمی دونم چرا من که اینترنتم کلا دانلود نامحدوده، باید تو ساعت دانلود شبانه سرعتم بیاد پایین. لامسب یه صفحه معمولی رو هم دیگه باز نمی کنه! :| )

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
صادق راست مي گه يادمه يكي از بچه ها هم DC HEROES بود چي بود يه بار سوني داد به درد نميخورد ! اول چند گيگ دانلود داشت بقيه اش رو كه خيلي هم زياد بود بايد از خود بازي دانلود مي كرديد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
صادق راست مي گه يادمه يكي از بچه ها هم DC HEROES بود چي بود يه بار سوني داد به درد نميخورد ! اول چند گيگ دانلود داشت بقيه اش رو كه خيلي هم زياد بود بايد از خود بازي دانلود مي كرديد
٢٠ gig بود:)) من خودم تعجب كردم ديدم اينقدر بايد دانلود كنم:)):|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر