Concept-Sony PSP 2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بابا بجونه مادرم اینا این fake نیست چون توی کنفراس e3بیان شده وقراره سال 2010 ساخته بشه.:thumbsup::thumbsup::smile:
حالا چرا قسم بیخود میخورین ؟! کنفرانس E3 سونی رو من و خیلی های دیگه دیدیم و اصلآ حرفی از PSP2 زده نشد.

PSP-hacks

کاربر سایت
Jun 29, 2007
150
فعلا که PSP 3000 داره میاد این هم فکر نکنم ساخته شه.
اصلا وقتی دکمه های بازیش میان بیرون نمیگین در اثر فشار شکسته میشن؟منظورم اون چیزی که نگهشون میداره.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بچه ها من فكر مي كنم كه اين اقاي زير از لينك زير اون عكس رو اوورده كه براتون مي زارم.
http://psp2hacks.com/
من هر طور جمله ی شما رو میخونم متوجه منظورتون نمیشیم,جمله بندیتون کاملا" اشتباهِ
در ضمن خبر PSP2 تا الان هرگز تایید نشده و امکان اینکه تا حداقل 1 سال دیگه تولید بشه خیلی خیلی کمه چون سونی تازه میخواد در ماه اکتبر مدل 3000 رو عرضه کنه.

پ.ن1:دوستان دقت کنید که این تاپیک فقط برای گذاشتن عکس های جالبی هست که ساخته ی دست فن بوی هاست و مطالب این تاپیک رو زیاد جدی نگیرید !

پ.ن2:دوست عزیز عکس امضا نباید wallpaper باشه
قانون شماره 21) حداکثر سایز عکس در امضا 640x220 پیکسل (با حجم حداکثر 60 کیلوبایت) و حداکثر نوشته ی مجاز 3 خط می باشد. امضا های بزرگتر از حد مجاز بدون اخطار پاک می شوند و در صورت تکرار بیشتر از 3 بار از سوی یک کاربر، دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر