Burnout Paradise

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
احمد رضا جان شما خودتون این stunt گرفتید اگه اره چه جوری
نوید جان من خودم هم لیسانس Elite رو نگرفتم به 2 دلیل:
- 5 تا مسابقه ی Stunt موند که دیگه نتونستم برم.
- دستگاه خراب شد و .... و بعد UC گرفتم دیگه این بازی رو نخریدم.
شما سعی کن بقیه ی Stunt ها رو که طرف چپ نقشه هست بکشون به اون معدنی که برای Barell Roll آدرس دادم. اونجا خیلی راحت میتونی Combo بگیری. مثلا Barell Roll 2x میتونی بگیری تو یه پرش که واقعا کمک میکنه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

میشه بیشتر درمورد دریفت کشیدن تو اون استادیومه توضیح بدید ...

من میرم دریفت هم میکشم ولی کم امتیاز میده و وقتمم توموم میشه !

دیگه اینکه چرا بعضی وقتا که میکوبی به جایی کلی امتیاز میده (1بار 65000 تا بهم داد :eek: !!) و بیشتر وقتام هیچی نمیده(wricked!) ؟!!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
درود

میشه بیشتر درمورد دریفت کشیدن تو اون استادیومه توضیح بدید ...

من میرم دریفت هم میکشم ولی کم امتیاز میده و وقتمم توموم میشه !

دیگه اینکه چرا بعضی وقتا که میکوبی به جایی کلی امتیاز میده (1بار 65000 تا بهم داد :eek: !!) و بیشتر وقتام هیچی نمیده(wricked!) ؟!!
خب بستگی داره شما به کجا بکوبی! اگه به Billboard باشه که بهت Combo میده و بخاطر همینه امتیازت زیاد میشه. اگه SuperJump باشه و ... بازهم به نسبت های مختلف‌Combo میده.
در مورد‌Drift هم فقط با ماشین های کلاس Race بود فکر کنم میشد این کار رو کرد البته باید همیشه دستتون رو دکمه ی مصرف نیترو هم باشه!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
ممنون ازینکه جواب دادی ...

منظورم از کوبیدن به 1جا مثه دیوار بود که جلوبندی له میشه :biggrin1: بعضی وقتا کومبو خوبی میده و ...

با ماشینای ریسی هم دریفت میکشم ... این دریفت باید ماشین ثابت باشه و بچرخه ؟! چون اینطوری نیترو نمیزنه ! وقتی هم با حرکت دریفت میکشم نیترو هم میزنم 1کمی امتیاز میده و وقتم تموم میشه !!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ممنون ازینکه جواب دادی ...

منظورم از کوبیدن به 1جا مثه دیوار بود که جلوبندی له میشه :biggrin1: بعضی وقتا کومبو خوبی میده و ...

با ماشینای ریسی هم دریفت میکشم ... این دریفت باید ماشین ثابت باشه و بچرخه ؟! چون اینطوری نیترو نمیزنه ! وقتی هم با حرکت دریفت میکشم نیترو هم میزنم 1کمی امتیاز میده و وقتم تموم میشه !!
سلام
با اجازه اقا احمد رضا
دوست من اول از همه باید ماشین درستی انتخاب کنید که باید ماشینای ریسی باشه من خودم ماشین gt-500 انتخاب میکنم همونیکه شبیه ماشین فورد
بعد اینجوری نیست که دست بزاری رویهrt و بعد فرمون بگیری یه سمت دوره خودت بگردی اول باید بری وسط استادیوم بعد از وسط شروع به گاز دادن میکنی کامل rt فشار ندی تا نصف بگیرش بعد سعی کن فرمون اروم اروم بچرخونی تا یه دایره بزنی تا دودور که زدی بعد از اونجا نیترو رو میگیری ماشین همینجور یه دایره میزنه تا نیتروتون تمام میشه دوباره پر میشه اینقدر این کارو میکنید که اچیومنتا ازاد بشه دوتا اچیومنت باز میشه از این طریق که کامل احمد رضا چان توضیح دادن
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم دوست من;)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام
با اجازه اقا احمد رضا
دوست من اول از همه باید ماشین درستی انتخاب کنید که باید ماشینای ریسی باشه من خودم ماشین gt-500 انتخاب میکنم همونیکه شبیه ماشین فورد
بعد اینجوری نیست که دست بزاری رویهrt و بعد فرمون بگیری یه سمت دوره خودت بگردی اول باید بری وسط استادیوم بعد از وسط شروع به گاز دادن میکنی کامل rt فشار ندی تا نصف بگیرش بعد سعی کن فرمون اروم اروم بچرخونی تا یه دایره بزنی تا دودور که زدی بعد از اونجا نیترو رو میگیری ماشین همینجور یه دایره میزنه تا نیتروتون تمام میشه دوباره پر میشه اینقدر این کارو میکنید که اچیومنتا ازاد بشه دوتا اچیومنت باز میشه از این طریق که کامل احمد رضا چان توضیح دادن
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم دوست من;)
دمت گرم ، همینو میخاسم . برم تو اجرا ببینم چیکارس :cheesygri

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها 2تا سوال
1- اين ماشينايي كه event هاي خاص براشون هست (نارنجي پر رنگ) رو كي باز ميكنه؟ من 21درصد بازي رو رفتم تا حالا.
2- چرا وقتي مسابقه شروع ميشه، ماشين من آخرين ماشيني هست كه گازش شروع به كار ميكنه؟ حتي Nitroش هم كار نميكنه تا وقتي همه رفتن جلو حسابي، قضيه چيه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اين ماشينايي كه event هاي خاص براشون هست (نارنجي پر رنگ) رو كي باز ميكنه؟

اگه منظورت اون نارنجی ستاره داراست ! جلوتر که رفتی ماشینای بیشتری گیرت میاد و وقتی مپو میزنی ستاره ی مخصوص ماشینت بزرگتر میشه و میتونی بری و انجامش بدی ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يه سوال در مورد وقتي گواهينامه A گرفتم:
وقتي گواهينامه A گرفتم، يه دفعه همه event ها reset شد! آره؟
يعني همون مسابقه هارو دوباره بايد برم؟! خيلي ضد حاله كه!
آره يا من بد فهميدي.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
يه سوال در مورد وقتي گواهينامه A گرفتم:
وقتي گواهينامه A گرفتم، يه دفعه همه event ها reset شد! آره؟
يعني همون مسابقه هارو دوباره بايد برم؟! خيلي ضد حاله كه!
آره يا من بد فهميدي.
سلام
دوست عزیز بازی اصلی از گواهینامه اخری شروع میشه یعنی وقتی که میخواید گواهینامه الایت بگیرید همه مسابقات دوباره باز ریست میشه تا 120 مسابقه ببرید تا این گواهینامه بگیرید شما تازه گواهینامه a گرفتید بدش فکر کنم باید گواهینامه Burnout بگیرید که باید باز 47 مسابقه را پيروز شويد. و بعد دوباره همه مسابقات ریست میشه و اخرین گواهینامه الایت که 120 مسابقه ببرید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر