Burner Max

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
با سلام دوستان به دوستان عزیز
جدیدا شنیدم اواسط سال 2011 بود که مایکروسافت بازیهاش رو به صورت برنرمکس و پچ لایو عرضه کرد. قبل از اون برنرمکس معنایی نداشه در نتیجه بازیهای قدیمیرو نمیشه برنر رایت کرد.
حالا سوال من اینه که اگه با اون بازیها بری تو لایو ینی مالتی پلیر بن میشی یا نه؟
با تشکر

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
با سلام دوستان به دوستان عزیز جدیدا شنیدم اواسط سال 2011 بود که مایکروسافت بازیهاش رو به صورت برنرمکس و پچ لایو عرضه کرد. قبل از اون برنرمکس معنایی نداشه در نتیجه بازیهای قدیمیرو نمیشه برنر رایت کرد. حالا سوال من اینه که اگه با اون بازیها بری تو لایو ینی مالتی پلیر بن میشی یا نه؟ با تشکر
شما باید اینجا سوال تو مطرج کنی بعدشم هیچ بن شدنی در کار نیست من 2 ساله دارم با بازی معمولی 97% لایو میرم هیچ بن شدنی هم نبوده حتی بازی های جدید هم بازی کردم مشکلی نداشته

sina rider

کاربر سایت
Jun 22, 2013
1
شما باید اینجا سوال تو مطرج کنی بعدشم هیچ بن شدنی در کار نیست من 2 ساله دارم با بازی معمولی 97% لایو میرم هیچ بن شدنی هم نبوده حتی بازی های جدید هم بازی کردم مشکلی نداشته

بعضی از GAME ها اینطوری ولی بعضی وا قعا بن میکنه مثلا من TAKEEN 6 با 97 در صد اجرا کردم بعد دو بار انلاین با زی کردن بن شدم (کنسول انداختم دور) من الان 9 سال ایکس باکس دارم تا حالا 3 تا به خاطر بن شدن عوض کردم 3سال ارکید و4قدیمی تر شو داشتم به نامXBOX خالی :)
به هر حال موا ظب بن شدن باش که درد خانمان سوز ودچار بر شکستگی میشه:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بعضی از GAME ها اینطوری ولی بعضی وا قعا بن میکنه مثلا من TAKEEN 6 با 97 در صد اجرا کردم بعد دو بار انلاین با زی کردن بن شدم (کنسول انداختم دور) من الان 9 سال ایکس باکس دارم تا حالا 3 تا به خاطر بن شدن عوض کردم 3سال ارکید و4قدیمی تر شو داشتم به نامXBOX خالی :)
به هر حال موا ظب بن شدن باش که درد خانمان سوز ودچار بر شکستگی میشه:d
teken 6 اصلا xgd 3 نیست و برنر مکس و 97% نداره

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
teken 6 اصلا xgd 3 نیست و برنر مکس و 97% نداره
بهرام جان زدی وسط خال --تازه فکر نکنم چند سال پیش نت ایران اینقدر قدرت برای انلاین داشت --جریان برنر هم 2 سال مطرح هست من که 1 سال تازه کنسول دارم --نمیدونم دقیقا ولی دقیقا درست بود جواب وحرف شما --دمت گرم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
با سلام دوستان به دوستان عزیز
جدیدا شنیدم اواسط سال 2011 بود که مایکروسافت بازیهاش رو به صورت برنرمکس و پچ لایو عرضه کرد. قبل از اون برنرمکس معنایی نداشه در نتیجه بازیهای قدیمیرو نمیشه برنر رایت کرد.
حالا سوال من اینه که اگه با اون بازیها بری تو لایو ینی مالتی پلیر بن میشی یا نه؟
با تشکر
به نظر من هم اگه غیر بنر مکس بازی کنی بن نمیشی(سعی کن بازی هایی که خیلی بازی میکنی رو برنر مکس بخر)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر