Burn Out : Paradise | Online

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام به دوستان گُل .
از اونجايي كه سوني يك پلاس يه ماهه به همه كاربراش داده بود و BO : P هم تو اين مدت براي كاربران پلاس مجانيه ، گفتم شايد بچه هاي زيادي دان كرده باشن و بازي ميكنن.

دوستاني كه مايلن مسابقه را بندازيم تو اين شهر بهشت :d ادد كنن كه بازي كنيم. بسيار حال ميده

• Like
Reactions: ar93

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام به دوستان گُل .
از اونجايي كه سوني يك پلاس يه ماهه به همه كاربراش داده بود و BO : P هم تو اين مدت براي كاربران پلاس مجانيه ، گفتم شايد بچه هاي زيادي دان كرده باشن و بازي ميكنن.

دوستاني كه مايلن مسابقه را بندازيم تو اين شهر بهشت :d ادد كنن كه بازي كنيم. بسيار حال ميده
پس چرا انقد دیر تاپیک رو زدی !؟ :D من هستم ! ;) البته اگه Friendـام جا داشته باشه ! :D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
پس چرا انقد دیر تاپیک رو زدی !؟ :biggrin1: من هستم ! ;) البته اگه Friendـام جا داشته باشه ! :biggrin1:
فكر ميكردم تاپيكش باشه ولي ديدم نيست:d
---
من هم هستم اگر یک زمانی می تونستیم اوون تروفی 8 نفر رو بگیریم خیلی خوب می شد .
اتفاقا همون تروفي منو به اين فكر انداخت كه بيام و تو تاپيكش مطرح كنم ولي ديدم تاپيكش نيست.
--
علي رضا شما كه تو ادد ليست من هستي . اون يكي علي رضا رو بايد ب اددم :d. دوستان امشب من هستم ، بياييد چندتا مسابقه بديم ببينم اوضاع چطورياس .
تا بتاي UC3 بياد استور :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان عزيز يه بار بياييد اون تروفي 8 نفري رو بگيريم . كسايي هم كه گرفتن بيان ثواب داره كمك كنيد :d.

چون 8 نفر تعداد تقريبا زياديه .

پيشاپيش مرسي از همكاريتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر