Assassin's Creed III: Liberation | PS Vita

behro0oz

کاربر سایت
Feb 25, 2009
16
ارزش خريد داره چون گرافيكه خوبي داره گيم پلي خوبيم داره اما افت فريم داره انلاينم داره اما انلاينش يه جورايي استراتژيكيه :|

خیلی ممنون پس آنلاینش تعریفی نداره فکر میکردم خوب باشه

خیر فقط single هست
یک انلاین داره که بیشتر به صورت card game معمولی هست

ارزش خریدن داره اگر طرفداره AC هستی . بازیش مقداری خطی هست مثل AC ها خیلی باز نیست. البته مراحل اخری بیشتر غیر خطی میشه
دنیای بازی قشنگه . گرافیکش هم خوبه. بازی دارای مشکلات فریم ریت هم هست
کلا برای یک بار بازی کردن خوب هست. من سری ac رو دوست دارم . از اینم راضی بودم!

پس سوای آنلاین بازیه خوبی باید باشه طرفدار ac که هستم ولی خوب طرفدار acــیه خوب نه ضعیف که البته با تعریف شما دوستان فکر میکنم تجربه ــش خالی از لطف نباشه
مرسی از توضیحاتتون

بازی از نظر من ارزش خرید نداره ! نه داستان درست و حسابی داره و نه گرافیک بازی روون هستش و افت فریم داره .
باز تصمیم نهایی با خودتونه ولی گیم پلی بازی هم چیز خاصی نداره نه خبری از سکانس های سینمایی این سری خبری هستش نه از ماموریت های متنوع این سری و نه ابزار و سلاح های مبتکرانه این سری .

اگر سری اساسین رو خیلی دوست دارین یا سطح توقعتون پایین هستش توصیه میشه

از شما دوست عزیز هم ممنونم بابت توضیحاتتون
مسلماً همیشه همونطور که موافق هسا مخالفم هست
سری ac رو دوست دارم همونطور که بالاتر عرض کردم acــه خوب رو دوس دارم ولی فکر نمیکنم تجربه کردنش خالی از لطف باشه
خیلی هم سطح توقعم پایین نیس D:

یه سوال دیگه که میدونم ربطی نداره به این تاپیک و بابتش معذرت میخوام
دست دو این بازی حدوداً چقدر میارزه ؟

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
همممم!!!
من جزو اون دسته افرادیم که همیشه دلم میخواس این بازی رو بازی کنم (از زمانهای دور) اما همیشه بازیهای دیگه ای بودن که چنین اجازه ای رو نمیدادن بهم

منم همینطور، اسسینز همیشه تو استور بهم چشمک میزد، میگفت بیا منو بخر D: اما الان پشیمونم.

افت فریم AC: Liberation به مراتب از اسپایدرمن آزاردهنده تره بود و تو ثانیه ثانیه بازی حس میشد، حداقل اسپایدرمن وقتی رو زمین صاف راه میرفت افت فریم نداشت و فریم ریت حتی تو مبارزات زمینی و یا پشت بوم روی 20-30 ثابت بود، در مورد باگ های AC هم بعد اون پچی هم که دادن باگ یکی دو مورد بیشتر ندیدم که اونام اذیتی نداشتند.

داستان بازی جایزه ی بهترین داستان Writers Guild 2013 گرفت، داستان نسبتا خوبی داره اما برای یه کنسول دستی خیلی خوبه، بازی تو سه ناحیه ی شهر و دوتا جنگل روایت میشه و در طول بازی بسته به شرایطی که ایجاب میکنه باید یکی از سه Outfits برده، شخصی زنانه و اسسینز رو انتخاب کنی تا کمتر تو خطر بیافتی، بنابراین تو بازی سه ناحیه و سه نوع لباس با خاصیت های خودشونو داری + انواع پیستول ها و شلاق مخصوص این سری که مثلا برای تنوع گیم پلی بهش اضافه کردن داری.

گیم پلی کلی و مخصوصا مبارزاتش که شبیه AC III کنسولی (Connor) هستند + گرافیکش که جزو بهترین گرافیکای ویتاست از نکات مثبتشند.

با وجود همه ی این تنوع هاش بازی بعد از تموم شدن ارزش تکرار نداره، روی ماموریت های فرعی هم که تکراری هم هستند نمیشه حساب کرد اما بنظرم تقریبا یه اسسینز کامل بود، اگر خیلی هوسشو کردی وقتی قیمتش رفت زیر 10 دلار اون موقع ارزش خرید داره یا اگر عجله داری فیزیکیشو کرایه کن یا بخرو بفروش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر