a fatal error occurred when running atmosphere

dinner

عضو جدید
Jan 8, 2024
3
سلام دوستان، وقت بخیر.
کسی با این ارور آشنا هست؟
سرچ کردم کلی راه امتحان کردم اصلا درست نشد.
کنسول سری اول هک نرم افزاری هست.
کنسول کلا بوت نمیشه یه صفحه سیاه میاد با این ارور:
program id: 010000000000002b
press power to reboot
ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام دوستان، وقت بخیر.
کسی با این ارور آشنا هست؟
سرچ کردم کلی راه امتحان کردم اصلا درست نشد.
کنسول سری اول هک نرم افزاری هست.
کنسول کلا بوت نمیشه یه صفحه سیاه میاد با این ارور:
program id: 010000000000002b
press power to reboot
ممنون

سلام
راه حل اولش اینه بکاب ناند 30 گیگی در زمان سالمی دستگاه که گرفتید رو ریستور کنید درست میشه دستگاه و اگه ندارید باید طبق روش این ویدیو در یوتیوب با برنامه NxNandManager درستش کنید و به غیر اون همین روش ویدیو که گفتم تو این تابیک هم گفته باید سیوی پاک بشه با عددهای گفته شده اخر تابیک پستها بخون و میشه از ناند خراب با هکاته هم بکاب گرفت اورد تو کامپیوتر باز کرد بکابو و اون فایلها حذف کرد و بعد ناند ریستور کرد و در کل درست میشه نتونستی بده یه خبره برات درستش کنه و تو ویدیو واضح گفته و اگرم بکاب 30 گیگی از ناندت در زمان سالم بودن داری که همیشه تاکید همه دارن بگیرید که هیچی راحت ریستور کن درست میشه بدون مشکل.

dinner

عضو جدید
Jan 8, 2024
3
ممنون. مطابق این ویدیو و لینک عمل کردم ولی موفق نشدم. بردم بیرون و بهم گفتن nand اصلی خراب شده و باید بذاری ببینیم درست میشه یا نه. نظرتون چیه؟ ممکنه خودم خرابش کرده باشم یه جایی از این فرایند رو اشتباه انجام داده باشم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ممنون. مطابق این ویدیو و لینک عمل کردم ولی موفق نشدم. بردم بیرون و بهم گفتن nand اصلی خراب شده و باید بذاری ببینیم درست میشه یا نه. نظرتون چیه؟ ممکنه خودم خرابش کرده باشم یه جایی از این فرایند رو اشتباه انجام داده باشم؟

دستگاه به هر علتی که خودتون باید بدونید بریک شده و حالا کرش تو یه بازی میتونه باشه یا هر علت دیگه و در کل ناند اسیب دیده و طبق ارور راه حلش اینه در صورت نداشتن بکاب 30 گیگی از ناند و راه حلهای دیگم هست و شما حالا که دادی بیرون درست کنن ولی درست شد دفه دیگه از ناند بکاب بگیر در زمان سالم بودن دستگاه تا اینجور مشکلات بتونی خودت راحت درستش کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pouria.sh

dinner

عضو جدید
Jan 8, 2024
3
متشکرم. بله تجربه شد که اگه درست بشه حتما اینکار رو بکنم. اما اونجایی که دادم درست کنن گفتن ممکنه درست بشه و ممکنه هم هست درست نشه. چون ناند اصلی آسیب دیده و هیچ بکاپ یا key ندارم از قبل. و حتی ofw هم بالا نمیاد. شما تهران جایی میشناسید بتونن درست کنن ببرم اونجا؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
متشکرم. بله تجربه شد که اگه درست بشه حتما اینکار رو بکنم. اما اونجایی که دادم درست کنن گفتن ممکنه درست بشه و ممکنه هم هست درست نشه. چون ناند اصلی آسیب دیده و هیچ بکاپ یا key ندارم از قبل. و حتی ofw هم بالا نمیاد. شما تهران جایی میشناسید بتونن درست کنن ببرم اونجا؟

خواهش میکنم.اگه پیلود هکاته بالا بیاد کافیه میشه به ناند دسترسی داشت با بکاب گرفتن و بردن بکاب تو کامپیوتر و درستش کردن و ریستور کردن مجدد و مستقیم هم میشه از طریق هکاته بدون جتی گرفتن بکاب دسترسی داشت ولی بهتره بکاب بگیری همون بکاب خراب هم یه جا داشته باشی و ناند رو با همون روشی که گفتم تعمیر میشه کرد یا با دو روش دیگه طبق این ویدیو که level 2 هست یا طبق ویدیو بعدی level 3.

تعمیرکار هم تهران من اشنایی ندارم ولی ببر یه جا معتبر و اسمی و کاردرست باشه طرف الکی نگه درست نمیشه دستگات رو بخواد دستکاری کنه و مفت برداره.

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر