The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
250px-TPHD_NA_Box_Art.png

سازنده:
Nintendo EAD
Tantalus (پورت Wii U)

ناشر:
Nintendo

سازندگان:
Eiji Aonuma (کارگردان)
Shigeru Miyamoto (تهیه کننده)
Koji Kondo (آهنگساز)

تاریخ عرضه:
امریکای شمالی: 4 مارس 2016
ژاپن: 10 مارس 2016
اروپا: 4 مارس 2016
استرالیا: 5 مارس 2016

پلتفرمها: Wii U

این عنوان پورت ویی یو The Legend of Zelda: Twilight Princess گیم کیوب (البته علاوه بر گیم کیوب بعدها برای Wii هم عرضه شد) هست با تکسچرهای بهبود یافته و در مواردی به کل عوض شده.
در مورد رزولوشن بازی هم باید بگم که نسخه های گیم کیوب و Wii روی 480p اجرا میشدن و پورت Wii U بر روی 1080p و 30fps اجرا میشه.

تصاویر بازی

• Like
Reactions: sadegh93

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
نمی دونم واسه Wii U اول Wind Waker رو بگیرم یا Twilight:-/

به نظر من جفتشونو بگیرید
من خودم واقعا ناراحتم Wii U ندارم کاش لاقل میشد رفت کلوپ چشممون به جمال اینطور بازیا روشن شه
امیدوارم NX بیاد و این بازیای Wii U رو هم اجرا کنه و جوری هم موفق شه مثل ویی تو ایران زیاد شه و تو خرید بازیاش مشکل نداشته باشیم
بدبختی خود Wii U هم معلوم نیست چرا ناجوانمردانه بسی گرونه
اینم یه عکس از مقایسه نسخه ویی با نسخه ویی یو :
http://nintendoeverything.com/wp-content/uploads/zelda-tp-comparison.jpg
گرافیک بازی واقعا عالی شده هم ارتقا پیدا کرده هم روی فول اچ دی اجرا میشه
دست نینتندو درد نکنه به خاطر این پورت عالی

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
به نظر من جفتشونو بگیرید
من خودم واقعا ناراحتم Wii U ندارم کاش لاقل میشد رفت کلوپ چشممون به جمال اینطور بازیا روشن شه
امیدوارم NX بیاد و این بازیای Wii U رو هم اجرا کنه و جوری هم موفق شه مثل ویی تو ایران زیاد شه و تو خرید بازیاش مشکل نداشته باشیم
بدبختی خود Wii U هم معلوم نیست چرا ناجوانمردانه بسی گرونه
اینم یه عکس از مقایسه نسخه ویی با نسخه ویی یو :
http://nintendoeverything.com/wp-content/uploads/zelda-tp-comparison.jpg
گرافیک بازی واقعا عالی شده هم ارتقا پیدا کرده هم روی فول اچ دی اجرا میشه
دست نینتندو درد نکنه به خاطر این پورت عالی

یادش بخیر قدیم ایام چقدر تو کف نینتندو بودم , یه بدنه اضافه wii خریده بودم کاستومش کره بود یا اکشن فیگورا ماریو و ..... میخریدم
بنظرم باید یه زلدا انحصاری برای wii u میدادن همین گیم کیوب که موفقم نبود اما کلی زلدا داره هم انحصاری هم ..........

بنظرم دیر وارد دنیا نینتندو شدی ما که از زمان بچگی با نینتندو بودیم از قبل از nes ( میکرو ) تا الان , همیشه هم چند ماه دستمزدمو میذاشتم تو بتونم یکی از کنسولا نینتندو بخرم بخصوص سپور نینتندو که شاهکار تمام دنیا نینتندو بود حتی تونست غول گیم یعنی سگا جنسیس شکست بده , یه دنیا بازی تاپ داشت

اگر یه روز خواستی wii u بخری این پک بخر ( یه مدت دیونه خریدنش شده بودم که پولش جور نشد )
v246om0ykglyz0aaa845.jpg

جالب اینجاست بدونی خروجی تصویر wii u هم hdmi ه با 1080p هم کابل تصویر wii میخوره بهش برای کسایی که تلویزیون crt دارن
البته سنسور wii u با wii یکیه , دسته wii هم که به wii u مچ میشه
از اونورم بازیا wii هم به صورت کپی اجرا میکنه هم بازیا گیم کیوب اجرا میکنه هم خود قسمت wii u هم کپی خور شده

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
یادش بخیر قدیم ایام چقدر تو کف نینتندو بودم , یه بدنه اضافه wii خریده بودم کاستومش کره بود یا اکشن فیگورا ماریو و ..... میخریدم
بنظرم باید یه زلدا انحصاری برای wii u میدادن همین گیم کیوب که موفقم نبود اما کلی زلدا داره هم انحصاری هم ..........

بنظرم دیر وارد دنیا نینتندو شدی ما که از زمان بچگی با نینتندو بودیم از قبل از nes ( میکرو ) تا الان , همیشه هم چند ماه دستمزدمو میذاشتم تو بتونم یکی از کنسولا نینتندو بخرم بخصوص سپور نینتندو که شاهکار تمام دنیا نینتندو بود حتی تونست غول گیم یعنی سگا جنسیس شکست بده , یه دنیا بازی تاپ داشت

اگر یه روز خواستی wii u بخری این پک بخر ( یه مدت دیونه خریدنش شده بودم که پولش جور نشد )
v246om0ykglyz0aaa845.jpg

جالب اینجاست بدونی خروجی تصویر wii u هم hdmi ه با 1080p هم کابل تصویر wii میخوره بهش برای کسایی که تلویزیون crt دارن
البته سنسور wii u با wii یکیه , دسته wii هم که به wii u مچ میشه
از اونورم بازیا wii هم به صورت کپی اجرا میکنه هم بازیا گیم کیوب اجرا میکنه هم خود قسمت wii u هم کپی خور شده
خوشا به حال شما که سوپر نینتندو داشتین... من سوپر نینتندو نداشتم ولی همزمان با سگا میکرو هم داشتم با اینکه گرافیک سگا بیشتر بود چسبیده بودم به میکروئه. البته ناگفته نماند میکرو خرکارترم بود نسبت به سگای 16 بیت اونموقع بنده که هی یا دسته ش خراب میشد یا اداپتورش و...
این عکس باندل ویی یویی هم که گذاشتین دلم کباب شد
تا الان نمیدونستم ویموت هم 100% روش ساپرته.
بازیهای ویی هم میدونستم اجرا میکنه+ویموتم که راحت بهش میخوره=دیگه مشکلی برای دیدن بازیهای ویی روی مانیتور و تلویزیون فول اچ دی هم نداریم اینطوری.
پول دستم اومد دیدم NX خیلی گرونه همین ویی یو رو میخرم البته باز صبر میکنم همون NX قیمتش پایین بیاد بخرم
یه موقع ویی یو خریدم تا اونموقع بازیهای خود ویی یو رو هم فکر کنم بشه روش کپی اجرا کرد

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
خوشا به حال شما که سوپر نینتندو داشتین... من سوپر نینتندو نداشتم ولی همزمان با سگا میکرو هم داشتم با اینکه گرافیک سگا بیشتر بود چسبیده بودم به میکروئه. البته ناگفته نماند میکرو خرکارترم بود نسبت به سگای 16 بیت اونموقع بنده که هی یا دسته ش خراب میشد یا اداپتورش و...
این عکس باندل ویی یویی هم که گذاشتین دلم کباب شد
تا الان نمیدونستم ویموت هم 100% روش ساپرته.
بازیهای ویی هم میدونستم اجرا میکنه+ویموتم که راحت بهش میخوره=دیگه مشکلی برای دیدن بازیهای ویی روی مانیتور و تلویزیون فول اچ دی هم نداریم اینطوری.
پول دستم اومد دیدم NX خیلی گرونه همین ویی یو رو میخرم البته باز صبر میکنم همون NX قیمتش پایین بیاد بخرم
یه موقع ویی یو خریدم تا اونموقع بازیهای خود ویی یو رو هم فکر کنم بشه روش کپی اجرا کرد

خرج داشت الکی که نبود یک ماه دستمزدمو میدادم تا یه بازی بهم بدن , چون کلون نداشت بر عکس سگا جنسیس و مگا درایو که کلونش مثل موریانه پر بود :d
تو مقایسه سوپر نینتندو با سگا جنسیس باید گفت سوپر نینتندو بهتر عمل کرد هم از نظر بازی هم تنوع بازی هم انحصاری و ...... ( البته اون موقع اصطلاح انحصاری نبود فقط میگفتن این بازی فقط روی این دستگاهه )

درباره میکرو که گفتی مقاوم بوده , خوب نینتندو یکی از دلایل موفقیتش به خوش ساختی معروفه , کنسولاش سگ جونه و کنسولی رو که میده بازار امکان نداره مثلا چراغ زرد یه سه چراغ بده یا صفحه آبی مرگ بده و ....
این کلیپ ببینی متوجه همه چی میشی
بررسی استقامت و مقاومت سخت افزاری ps2 vs gamecube vs xb

این باندل wii u از سری ها بیسیک همون لانچی هاست که جمع آوری شدن و با پک ها جدید وارد بازار شدن البته این پک باندل u.k ( انگلیس ) هست , هر دو بازیش فیزیکی با قاب و .... هست + اینکه ویموت اصلی داره تو پکش

از ویموت تو تمام بازی هاش میشه استفاده کرد + تمام بازیا گروهیش صد در صد نیاز به ویموت هست
اگر وایسی قیمت پایین بیاد باید 4 سالی صبر کنی :d

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
واقعا بازی خوبی هستش. کلا سری زلدا معرکه هستند. حیف که کنسول Wii U رو ندارم. فعلا از نینتندو فقط 3 کنسول میکرو (کلون کنسول NES) و گیم کیوب و Wii رو دارم ولی واقعا چشمم دنبال Wii U هم هست!
زلدا Twilight Princess هر دو نسخه گیم کیوب و نسخه Wii رو دارم. نسخه Wii یه جورایی نسخه آینه وار گیم کیوب هستش یعنی اگر مسیر یا آیتمی دست چپ تصویر باشه توی نسخه Wii دست راست قرار می گیره (اگر به نسخه گیم کیوب عادت کرده باشی ممکنه تو بازی یه مقدار گیج بزنی!) و همچنین Link هم با دست راست شمشیر رو نگه می داره (تو نسخه گیم کیوب دست چپه!!!) که البته این یکی مشکلی در بازی ایجاد نمی کنه و صرفا به این علت بوده که اکثر مردم دست راست هستند و ویموت را با دست راست نگه می دارند. همچنین ماهیگیری و مبارزات با ویموت انجام میشه و .... فقط کنترل دوربین بازی تو نسخه گیم کیوب خیلی راحت تره و با یه دکمه C هستش در صورتی که تو نسخه Wii به صورت ترکیبیه که یه جورایی رو اعصابه!! امیدوارم تو نسخه Wii U این موارد هم رعایت شده باشه.
به هر طریق، مثل بقیه باید صبر کرد و منتظر قیمت های منطقی تر شد تا از لذت بازی های نینتندو بی نصیب نموند.
راستی خارج از این بحث، بازی Zack & Wiki رو روی Wii بازی کردین؟ خیلی باحاله.

این هم بازی های زلدا در گذر زمان:

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من همیشه از نینتندو خوشم نیوند ولی هیج وقت نشد که کنسولاشو داشته باشم. البته گیم بوی و دی اس داشتم ولی بخاطر کمی بودن و دردسرهای زیاد برای بازی کردن، نشد که ازشون اونجور که باید لذت ببرم. همین بلا سر وی هم اومد و کلا نتونستم هیچ لذتی ازش ببرم.
اما خوشبختانه توی این نسل دیگه خبری از بازیهای کپی نبود و من هم 3دی اس دارم و هم وی یو و با اینکه بازیهایی که روشون دارم کمه، کلی واقعا دارم لذت میبرم ازشون. درواقع میشه گفت من تازه توی نسل 8 نینتندویی شدم و خب کلی بازی هست که دلم میخواد بازی کنم و کم کم باید برم سراغشون. از بازیهای وی بگیر تا بازیهای خود وی یو و بازیهای کنسولهدی قدیمی نینتندو.
درمورد زلدا هم هیچ وقت تاحالا بازیشون نکردم. تنها آشناییم با حال و هواش، از طریق بازی hyrul warriors هست.
اما اوکارینا رو روی وی یو دارم ولی هنوز فرصت نشده بازیش کنم. از بازیهای قدیمی ماریو 64 رو شروع کردم. اون تموم شه برم سراغ اوکارینا. بعد هم که احتمالا زلدای وی یو اومده تا اون موقع.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من همیشه از نینتندو خوشم نیوند ولی هیج وقت نشد که کنسولاشو داشته باشم. البته گیم بوی و دی اس داشتم ولی بخاطر کمی بودن و دردسرهای زیاد برای بازی کردن، نشد که ازشون اونجور که باید لذت ببرم. همین بلا سر وی هم اومد و کلا نتونستم هیچ لذتی ازش ببرم.
اما خوشبختانه توی این نسل دیگه خبری از بازیهای کپی نبود و من هم 3دی اس دارم و هم وی یو و با اینکه بازیهایی که روشون دارم کمه، کلی واقعا دارم لذت میبرم ازشون. درواقع میشه گفت من تازه توی نسل 8 نینتندویی شدم و خب کلی بازی هست که دلم میخواد بازی کنم و کم کم باید برم سراغشون. از بازیهای وی بگیر تا بازیهای خود وی یو و بازیهای کنسولهدی قدیمی نینتندو.
درمورد زلدا هم هیچ وقت تاحالا بازیشون نکردم. تنها آشناییم با حال و هواش، از طریق بازی hyrul warriors هست.
اما اوکارینا رو روی وی یو دارم ولی هنوز فرصت نشده بازیش کنم. از بازیهای قدیمی ماریو 64 رو شروع کردم. اون تموم شه برم سراغ اوکارینا. بعد هم که احتمالا زلدای وی یو اومده تا اون موقع.
مجموعه بازیهای زلدا واقعا زیبا هستند. امیدوارم تجربه لذت بخشی داشته باشید. کنسولهای نینتندو و بازیهاش هم حال و هوای خاصی دارند. حتما بازیهای دیگه این کنسول رو هم دنبال کنید که بسیار جذاب هستند

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر