پروند سری بازی های Street Fighter

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
صفای عالم تو حلقت...مقاله خیلی خوبی بود...هر چند از اسامی تکنیک ها هیچی نفهمیدم :d نسخه های قبلی رو هم که بازی هم میکردم نمی فهمیدم8-|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Kaine

داستان بقیه شخصیت ها کوو پس ؟ :D

والا استقبال چندانی نشد یه مقدار با تاخیر اضافه ـشون میکنم :D

صفای عالم تو حلقت...مقاله خیلی خوبی بود...هر چند از اسامی تکنیک ها هیچی نفهمیدم
yahoo_4.gif
نسخه های قبلی رو هم که بازی هم میکردم نمی فهمیدم
yahoo_29.gif

کجاش دوشواری داره ، بگو همچین نرم برات بشکافمش :D

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
والا استقبال چندانی نشد یه مقدار با تاخیر اضافه ـشون میکنم :D

کجاش دوشواری داره ، بگو همچین نرم برات بشکافمش :D
من یه چیزیو نفهمیدم . مثلا بعضی جاها گفتی در حین اجرا کردن اون حرکت تو بازی قرمز یا آبی رنگ میشه :d واقعا قرمز یا آبی رنگ میشه دور اون شخصیت در حین اجرای اون ضربات ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من یه چیزیو نفهمیدم . مثلا بعضی جاها گفتی در حین اجرا کردن اون حرکت تو بازی قرمز یا آبی رنگ میشه :d واقعا قرمز یا آبی رنگ میشه دور اون شخصیت در حین اجرای اون ضربات ؟

Hit Box ها ؟ :D نه ، درست یادم نیست ولی توی SF II (یا یکی از زیر مجموعه هاش) فک کنم بود این قابلیت که بشه مثلاً توی بخش تمرین Hit Box ها رو روشن کرد تا ببینی اون حیطه ی ضربه ی طرف دقیقاً کجاس :D توی جدیدا فک کنم نیست این قابلیت (مطمئن نیستم) به عنوان مثال اگه SkullGirls رو داشته باشی توی اونم می تونی Hit Box ها رو روشن کنی تا ببینی گستره ی ضربات هر کرکتر چه جوریاس :D
همین بود منظورت ؟ :D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
Hit Box ها ؟ :D نه ، درست یادم نیست ولی توی SF II (یا یکی از زیر مجموعه هاش) فک کنم بود این قابلیت که بشه مثلاً توی بخش تمرین Hit Box ها رو روشن کرد تا ببینی اون حیطه ی ضربه ی طرف دقیقاً کجاس :D توی جدیدا فک کنم نیست این قابلیت (مطمئن نیستم) به عنوان مثال اگه SkullGirls رو داشته باشی توی اونم می تونی Hit Box ها رو روشن کنی تا ببینی گستره ی ضربات هر کرکتر چه جوریاس :D
همین بود منظورت ؟ :D
اره همین بود منظورم :dپس باید خیلی زیاد بازی کرد که Hit Box هارو بشناسی. من فکر کردم تو باز یه نوری چیزی میاد دور شخصیت از رو اون میفهمی . ولی اگه تو این نسخه های جدید خاموش شده باشه که دیگه کار رو سختتر کرده:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اره همین بود منظورم :dپس باید خیلی زیاد بازی کرد که Hit Box هارو بشناسی. من فکر کردم تو باز یه نوری چیزی میاد دور شخصیت از رو اون میفهمی . ولی اگه تو این نسخه های جدید خاموش شده باشه که دیگه کار رو سختتر کرده:d

آره خیلی تمرین می خواد تا بدونی دقیقاً نقطه ی موثر کرکترت کجاس :D خیلی هم روی Footsie بازی کردن تاثیر داره که بدونی دقیقاً توی کدوم فاصله ضربه ـت میگیره چون اگه یه میلیمتر عقب تر بزنی ضربه رو ، به حریف نمیخوره و پانیش میخوری :D در کل چیز خیلی حساس و مهمیه :D البته توی کامیونیتی هم آنالیزهای خوبی توی همین مورد میذارن که می تونه خیلی کمک کنه ، مثل این :

1qy1m4xfnjid27wylt5t.jpg

که قشنگ اون فاصله ی موثر رو بهت نشون میده :D ولی خب بازم تمرین میخواد که اینا خود به خود ملکه ی ذهن آدم بشه :D

select88

کاربر سایت
Oct 11, 2011
164
فقط یه نکته ای رو خدمتتون بگم که ظاهراً عرضه ی اپیزودیک و پچ و DLC رایگان اپیدمی شده و به منم سرایت کرده :biggrin1: از اونجا که میخواستم مقاله هر چه سریعتر و قبل از عرضه ی رسمی SF V دست دوستان برسه مجبور شدم بخش داستان کرکترها رو به مرور و اپیزودیک عرضه کنم :biggrin1: قراره داستان تمامی کرکترهای سری Street Fighter پوشش داده بشه و به همون پست اول هم اضافه میشه :biggrin1:

ممنون از همه ی دوستانی که وقت میذارن و متن رو از ابتدا تا انتها می خونن :biggrin1: دمتونم گرم :biggrin1:
واقعا عالی بود.لایک خالی فایده نداشت.

فقط من یه سوال دارم.چرا در این بازی در کنسول ps4 شوک دسته غیر فعاله؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا عالی بود.لایک خالی فایده نداشت.

فقط من یه سوال دارم.چرا در این بازی در کنسول ps4 شوک دسته غیر فعاله؟
شماره قبلی هم شوک نداشت :D MVC3 هم نداشت فک کنم :D کلاً فایت های کپکام فک کنم از شوک استفاده نمی کنن :D

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
شماره قبلی هم شوک نداشت :D MVC3 هم نداشت فک کنم :D کلاً فایت های کپکام فک کنم از شوک استفاده نمی کنن :D
بخش داستان رو دیگه اپدیت نمیکنید؟! بخش جالبی بود :D هر چند وقت یکبار سر میزدم ببینم چیزی اضافه شده یا نه ولی هنوز خبری نشده:-"

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
بخش داستان رو دیگه اپدیت نمیکنید؟! بخش جالبی بود :D هر چند وقت یکبار سر میزدم ببینم چیزی اضافه شده یا نه ولی هنوز خبری نشده:-"
ظاهرا اون استقبال موردنظر نویسنده رو نداشته و اونم دیگه حال نداره ادامه بده:D

monashva

کاربر سایت
Jun 8, 2016
38
آقا این ترجمه است یا تالیف خودته؟؟؟‌:D چه وقتی گذاشتی بابا دمت گرم. والا خیلی ثقیل و تخصصی بود واسه ما. من تونستم سبک بازیم رو بفهم ولی... سبک بازیم مشینگ هستش تو این بازی اونم بصورت مشینگ مبتدیانه :)) :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا این ترجمه است یا تالیف خودته؟؟؟‌:D چه وقتی گذاشتی بابا دمت گرم. والا خیلی ثقیل و تخصصی بود واسه ما. من تونستم سبک بازیم رو بفهم ولی... سبک بازیم مشینگ هستش تو این بازی اونم بصورت مشینگ مبتدیانه :)) :D

کلیت متن مال خودمه ولی برخی قسمت هاش جمع آوری شده هم هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر