پروند سری بازی های Street Fighter

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عالی احسان ، خسته نباشی :D تقسیم بندیش میکنم تو این 2 روز باقی مونده بخونمش :D

پ.ن : پدر هایپو در آوردید به منم سرایت کرده ، الانم دارم نابود میشم -_- :D

مرسی شروین :D

و اما نکته ای که این وسط مهمه اینه که :

idgkdthy1cemmt29runl.jpg

بهترین خوووب!

این مقاله دو تا کار میکنه:
1- قبل از عرضه‌ی SF V، بازیکن‌های بیشتری رو جذب میکنه.
2- یه چیز موندگار می‌شه که سالها میشه بهش لینک داد که ملت بخونن لذتشو ببرن!

yahoo_41.gif
yahoo_41.gif
yahoo_41.gif

دیگه وقتی حمیدوس تاییدش کنه ، میشه توی افق محو شد :D
مرسی حمید :D

پ.ن: آقا نمیشه این DLC داستانی رو ارزون حساب کنی مشتری شیم؟ مزایای پیش خرید نداره؟
biggrin1.gif

چیزایی که گفتی در آینده لحاظ میشه :D
پ.ن : اصن راه نداره :D ارزون ترین حالت ممکنه :D پیش خرید هم که تموم شده دیگه ، الان مقاله ریلیز شده ، باید قبل از ریلیزش پیش خرید میکردی تا 4 تا پک داستانی رایگان بگیری :D

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بهترین خوووب!

این مقاله دو تا کار میکنه:
1- قبل از عرضه‌ی SF V، بازیکن‌های بیشتری رو جذب میکنه.
2- یه چیز موندگار می‌شه که سالها میشه بهش لینک داد که ملت بخونن لذتشو ببرن!

=d> =d> =d>

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
مردی خنده رو و پرانرژی که در انواع مراسم و کنفرانس ها با عروسک معروف خود حضور پیدا کرده و با شور و انرژی همگان را مجذوب خود می کند.
مردی که همیشه ما رو ترول میکرد:D
بیشتر ما پلیرهای Street Fighter قطعاً اولین کرکتری که در روستر SF II چشممان را گرفته و ما را مجبور به انتخابش کرده را به یاد داریم.
احسان جون من اینو بکن نظرسنجی. واسه من اولین کرکتر کسی نبود جز (چرا چرت میگین؟ Q که تو SFII نبود:D) Guile:D (برید تو کار آهنگ:D)
کرکتری مونث با بدنی زیبا که مرا مجاب کرد با او بازی کنم.
مرتیکه منحرف:D لنگه ی خود احسانه
خب احسان زیادی من و بقیه ازت تعریف کردیم. برای اینکه یه وقت سرت گیج نره یه چندتا ایراد هم ازت میگیرم:
اول اینکه دهنت سرویس:D دو روز من و دوتا علی ها رو اسگل کردی سر یه عنوان گذاشتن:D
دوم هم اینکه درسته این مقاله قرار نیست تو سایت یا مجله یا هرجای رسمی دیگه قرار بگیره ولی بهتر بود این نکته رو رعایت میکردی. حالا اون نکته چیه؟ الان بهت میگم:D
فینگلیش نوشتن. ببین خیلی خیلی از کلمات درون متنت به صورت فینگلیش هستن. خیلیاشون معادل فارسی دارن که خیلی هم مناسبه و چه بسا همون کلماتی که فینگلیش نوشتی ممکنه باعث گیج شدن بعضی ها بشه. بحث فارسی را پاس بداریم و این حرفا نیست؛ بحث زیبایی متنه. شما مثلا یه جا نوشتی "ویلین" درصورتی که میتونستی بنویسی شخصیت منفی یا ابرشرور یا یه جای دیگه نوشتی "هیرو" خب بنویسی قهرمان داستان که خیلی بهتره. (عادت بدیه ها، نذار زبانت فراموش بشه و از بین بره) فقط اینا نیست و چند جای دیگه هم هست که خودت بخونی متوجه میشی. البته من نمیگم کلا همه چی رو ترجمه کن، نه. مثلا Hitbox قاعدتا قابل ترجمه نیست یا مثلا Combo ترجمه نشه بهتره ولی در کل متن باید فارسی باشه و وقتی از انگلیسی استفاده میشه که "اسم" باشه یا "قابل ترجمه" نباشه مثل همین مثالایی که الان گفتم. درضمن اونا رو هم باید لاتین بنویسی نه فینگلیش.
البته اینا رو فقط واسه بهتر شدن متنت میگم که اگه بازم خواستی بنویسی، اینارو رعایت کنی، متنت قشنگتر میشه. (حالا اینکه گذشت)
ممنون از زحمتی که کشیدی. موفق باشی

پ.ن: آقا نمیشه این DLC داستانی رو ارزون حساب کنی مشتری شیم؟ مزایای پیش خرید نداره؟:D

- - -ویرایش - - -

:D
پ.ن : اصن راه نداره :D ارزون ترین حالت ممکنه :D پیش خرید هم که تموم شده دیگه ، الان مقاله ریلیز شده ، باید قبل از ریلیزش پیش خرید میکردی تا 4 تا پک داستانی رایگان بگیری :D
خب این یه حیله کثیفه:D قرار نبود بخش داستانی از دیسک حذف بشه. اصلا حرفی ازش زده نشده بود. از کجا میدونستیم؟

لعنت بر کپکام و TB (مخفف Thief Bros) که این سنت کثیف DLC رو با ناجوانمردانه ترین روش بین همه رواج دادن.
مرگ بر DLC

آخرین ویرایش:

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
آقا احسان دمت گرم خسته هم نباشی خیلی عالی بود:x
لذت بردم از خوندنش و اطلاعاتی زیادی هم کسب کردم باز هم تشکر خیلی کارت درسته:d:x

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
دمت گرم احسان! جامع و مفید بود و Hype هم ایجاد کرد!
یکی از خیالات و آرزوهای گیمینگم اینه که یه روزی بتونیم کامیونیتی بزرگی واسه Street Fighter تشکیل بدیم. اینجور مقاله ها می تونه قدم مفیدی باشه در راستای تحقق این رویا! :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا احسان دمت گرم خسته هم نباشی خیلی عالی بود:x
لذت بردم از خوندنش و اطلاعاتی زیادی هم کسب کردم باز هم تشکر خیلی کارت درسته:d:x

خواهش می شود :D
ممنون از شما که برای خوندنش وقت گذاشتین :D

دمت گرم احسان! جامع و مفید بود و Hype هم ایجاد کرد!
یکی از خیالات و آرزوهای گیمینگم اینه که یه روزی بتونیم کامیونیتی بزرگی واسه Street Fighter تشکیل بدیم. اینجور مقاله ها می تونه قدم مفیدی باشه در راستای تحقق این رویا! :biggrin1:

ممنون صفا :D
آخ گفتی ! این SF بنده خدا خیلی مظلومانه یه گوشه افتاده :D حالا از همینجا استارتشو میزنیم ببینیم میشه سرایتش داد بالاخره یا نه :D

من هنوز نخوندم ولی می دونم چه زحمت زیادی برای این مقاله کشیدی
بابد این پست رو ارسال می کردم و در آخرش یه خسته نباشید جانانه بهت بگم، خسته نباشی!

ممنون امید جان
yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بابد این پست رو ارسال می کردم و در آخرش یه خسته نباشید جانانه بهت بگم، خسته نباشی!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
احسان خودش الان مطلع هست، بنده الان Speechless کامل و آمپاس مرکزی شدم :bighug: :x

خیلی وقت بود قول مقاله رو به من داده بود ولی الان تازه ریلیز شد :D خسته نباشید واقعا :D یعنی این مقاله اگه ملت رو مجبور به خرید SFV نکنه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که باعث خرید بازی بشه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کامل و جامع خوندمش و معلومه قشنگ براش وقت گذاشتی:bighug: عالیه، عالی!\m/

عالی بود احسان. خسته نباشی.

احسان خودش الان مطلع هست، بنده الان Speechless کامل و آمپاس مرکزی شدم :bighug: :x

خیلی وقت بود قول مقاله رو به من داده بود ولی الان تازه ریلیز شد :D خسته نباشید واقعا :D یعنی این مقاله اگه ملت رو مجبور به خرید SFV نکنه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که باعث خرید بازی بشه :D

احسنت! :D واقعاً چیز مشتی و کاملی هست و حال میکنم با خوندن این جور مقالات. :D

ممنون از همگی :D :bighug:

tpmwaedxpqzl5l1fugih.jpg

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
به به به بــــَــــه ! خییییییلی خوب بود! کاریو کردی که ما مدت ها تنبلی کردیم سر انجامش!
شما بطور کاملا رسمی دعوتنامه کتک خوردن از بایسن رو دریافت کردی!:d/:)

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Wow!!
احسان خدایی دمت گرم :d
واس منی که کلا با این سری آشنا نیستم ورای تصوره! میتونه منو کاملا واس SFV آماده کنه!
مطمئن باش همش رو خواهم خوند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر