با Ps2 انلاین بازی کنیم!!

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
يك سوال

ميخواستم بدونم كه در بازيهايي مثل goble storm يا بازيهايي كه lan دارند ميتوان دو يا سه ps2 را لينك كرد و چند نفري بازي كرد البته بدون اتصال به اينترنت.

آخرین ویرایش:

Mortal

کاربر سایت
May 4, 2006
10
خیلی ممنون . آموزش جالبی بود . فقط یه سوال ، Gran Turismo رو هم میشه اینجوری بازی کرد؟در مورد چگونگی مرتال کامبت هم اگه توضیح بدید ممنون میشم.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من بازی sc chaos theory رو رایت زدم درست شد فقط مشکل اینجاس که کسی نیست باهاش بازی کنم بچه هایی که adsl و ps2 دارن بیان بازی کنیم خیلی حال میده:love:
راستی من adsl 64 دارم با پینگ سیصدو خورده ای میشه باهاش بازی کرد؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من الان رفتم pes6 بازی کردم اول خیلی روون بود تا نیمه اول یکی جلو افتادم ولی یه دفعه شروع کرد به lag زدن. اصلا هیچ جور نمیشه lag رو کم کرد؟مثلا با قطع صدا ی بازی .اگه کانکشنم 128 باشه بهتر میشه؟باید send زیاد باشه یا receive؟
کدوم بازیها روونتر اجرا میشن؟امتحان بعدی من outrun 2006ه:biggrin1:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
من الان رفتم pes6 بازی کردم اول خیلی روون بود تا نیمه اول یکی جلو افتادم ولی یه دفعه شروع کرد به lag زدن. اصلا هیچ جور نمیشه lag رو کم کرد؟مثلا با قطع صدا ی بازی .اگه کانکشنم 128 باشه بهتر میشه؟باید send زیاد باشه یا receive؟

یکی از بازی هایی که حتی با پینگ Dial Up هم خوب جواب می داد Need for speed underground بود بد نیست امتحان کنید سرورهای پر کاربری هم داره.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی

مهم پینگته حالا تو برو 512 بگیر اگه پینگت پایین باشه هیچ فرقی نمیکنه!;)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
تست هایی که تا اینجا انجام دادیمو اینجا می نویسیم.تا اینجا با adsl64 و ping 380:
1.pes6 اولش خیلی خوب بود قشنگ می شد بازی کرد ولی بعدش خیای بد lag داشت رو سرورهای دیگه هم امتحان کردم همین طوری بود
هیحان در بازی آنلاین 9/10 کیفیت اجرا در بازی آنلاین 5/10
2.splintercell chaos theory اول اصلا هیچ رومی نبود که بری توش ولی بعد یک ساعت بروبچ ریختن
هیحان در بازی آنلاین6/10 کیفیت اجرا در بازی آنلاین 8/10
3.deltaforce blackhawk down team sabre این بازی بر خلاف single player ضعیفی که داره مولتی پلیرش حرف نداره اجرای عالی بدون هیچ گونه lag بازیکن های فوق العاده حرفه ای که مرتب دارن اونجا بازی می کنن
هیجان در بازی آنلاین7/10 کیفیت اجرا در بازی آنلاین 9/10
4.outrun 2006 حتی یه نفر هم اونجا نبود چه برسه من بخوام اونجا بازی کنم!
ادامه دارد....

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام، می خواستم بدونم دوستانی که با PS2 در حال حاضر Online بازی می کنن، ریجیون کنسولشون NTSC/Uc هست؟

فرقی نداره فقط اگه دستگات ntscه باید بازی ntsc بزاری.ولی بیشتر دستگاههای تو بازار pal هستن.
من یه روش تو ذهنم اومده برای کم کردن پینگ. اونم اینه که یه کانکشن دیال آپ هم کنار adsl داشته باشیم به نظر شما این روش عملیه؟
راستی nfs underground هم مشکلش اینه که تا چند وقت دیگه قراره سروراش از کار بیفته فایده نداره

آخرین ویرایش:

mhkm

کاربر سایت
Aug 10, 2007
4
آقا من میخوام یک network adaptor ps2 بگیرم
هرکی میدونه کجا میفروشن یا خودش میخواهد بفروشه بگه.
ولی ما آخرش نفهمیدیم سرعت بازیها تو آنلاین خوبه یا نه؟

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
فرقی نداره فقط اگه دستگات ntscه باید بازی ntsc بزاری.ولی بیشتر دستگاههای تو بازار pal هستن.
من یه روش تو ذهنم اومده برای کم کردن پینگ. اونم اینه که یه کانکشن دیال آپ هم کنار adsl داشته باشیم به نظر شما این روش عملیه؟
راستی nfs underground هم مشکلش اینه که تا چند وقت دیگه قراره سروراش از کار بیفته فایده نداره

کنسول من PAL هستش و بازی ارجینال پال هم تعدادی دارم، اما نکته اینه که وقتی DNAS پاس میشه از شما یک Handle و Password می پرسه برای دسترسی به سرورهای Central Station که ظاهرا مربوط به مناطق پال و البته ریجیون پال میشه. من با Killzone و Socom امتحان کردم که هیج جور امکان SignUp وجود نداشت در واقع می خواستم اینو بدونم که آیا کنسولهای با ریجیون NTSC/Uc هم چنین پروسه ای رو دنبال می کنند یا خیر. چون به هرحال من کانکت شدم و آپدیت بازی رو هم دانلود کردم و بعد پشت Handle و Pass موندم. لطفا توضیح دهید که نحوه ورود شما به سرورهای بازی تحت چه شرایطی است و آیا Username و Pass خاصی در جایی ایجاد کردید یا خیر. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر