لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
درود
دوستان من بازی های زیر رو دانلود کردم
نام همشون رو هم تغییر دادم به نامی که برا one قابل شناسایی باشه
یه پسوند چندین حرفی داشت که کلا پاک کردم پسوندشونو
الان تو لیست بازی هام میاد راحت
ولی موقع اجرا میگه دوباره نصبشون کن . خرابه
در صورتی که تو idm خوب و راحت کپی شد
آیا علاوه بر تغییر نام و پسوند به کار دیگه ای نیازه ؟
چون فایل باقی بازی هام ۲-۳تا فایل دیگه هم دارن که این نداره

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
درود . این مشکل شما 2 راه داره
راه اول زمانی که شما بازی رو دانلود می کنی وتغیر نام میدی برای اجرا در ایکس باکس نیاز به فایل xvi داره که معمولا 4 کیلوبایت یا 8 کیلو بایت هست و هم نام هست با اسم خود بازی حالا اگر اون فایل نباشه یا شما اشتباهی پاکش کردی باید توسط خود کنسول اون رو بسازی چه طور فایلی رو که دانلود کردی 1 بار از هارد اکسرنال بریز داخل هارد اکسرنال دیگه یا کپی کن داخل هارد اینترنال خود کنسول اتوماتیک فایل xvi رو میسازه برات و بازی قابل اجرا میشه
هرگز فایل های 2. 4. 8 کیلو بایتی بازی ها رو پاک نکن چون بازی اجرا نمیشه
راه دوم ممکنه گیم آیدی که برای بازی تغیر نام دادی هم خوانی نداشته باشه با خود بازی به طور مثال مثلا برای نسخه ادیت شده بازی باشه نه معمولی که این رو نمیشه کاریش کرد باید حتما اسم بازی رو دقیق وارد کنی اگر فایل xvi نداشت مرحله 1 رو برو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: b3da

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
درود
دوستان من بازی های زیر رو دانلود کردم
نام همشون رو هم تغییر دادم به نامی که برا one قابل شناسایی باشه
یه پسوند چندین حرفی داشت که کلا پاک کردم پسوندشونو
الان تو لیست بازی هام میاد راحت
ولی موقع اجرا میگه دوباره نصبشون کن . خرابه
در صورتی که تو idm خوب و راحت کپی شد
آیا علاوه بر تغییر نام و پسوند به کار دیگه ای نیازه ؟
چون فایل باقی بازی هام ۲-۳تا فایل دیگه هم دارن که این نداره

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

بازی روی هارد اینترال یا اکسترنال دیگری کپی کنید بعد اجرا کنید :-bd

• Like
Reactions: b3da

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
لینک دانلود 205 بازی ایکس باکس وان قرار داده شده توسط دوستان در فروم
لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای Xbox One
آخرین لینک هایی که دوستان تو همین فروم قرار دادند برای بازی ها لحاظ شده تا از تکرای بودن جلوگیری بشه
افرادی هم که نیاز به گیم آیدی بازی ها دارند می تونند به لینک مربوطه بازی مراجعه کنند و اون رو استخراج کنند و لینک ها هم بصورت جداگانه قرار داده شده
xbox link game downloa

Attachments

• link download game xbox ryse son of roma.rar
    53.7 KB · مشاهده: 111
آخرین ویرایش:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
لینک دانلود 205 بازی ایکس باکس وان قرار داده شده توسط دوستان در انجمن .
جدیدترین لینک ها جایگزین لینک های قبلی شده برای راحتی دوستان
افرادی هم که نیاز به گیم آیدی بازی ها دارند می تونند به لینک مربوطه بازی مراجعه کنند و اون رو استخراج کنند لینک ها هم بصورت جدا قرار داده شده
xbox link game downloa

لینک ها همشون آپدیت این یکی دوروزه هستن ؟؟ منظورم آخرین ورژنی هستش که تا به امروز برای ایکس باکس وان اومده ؟؟؟ چه بازی قدیمی چه جدید

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
لینک ها همشون آپدیت این یکی دوروزه هستن ؟؟ منظورم آخرین ورژنی هستش که تا به امروز برای ایکس باکس وان اومده ؟؟؟ چه بازی قدیمی چه جدید
درود . لینک ها جدیدترین لینک هایی هست که دوستان تو همین فروم قرار دادند ومن اون ها رو لیست کردم فقط ولی آخرین لینک ها یی هستند که دوستان تو فروم قرار دادند به طور مثال آخرین لینک فیفا 18 که توسط دوستان ارائه شده تو این فایل فشرده هست

آخرین ویرایش:

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
لینک دانلود 205 بازی ایکس باکس وان قرار داده شده توسط دوستان در فروم
لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای Xbox One
آخرین لینک هایی که دوستان تو همین فروم قرار دادند برای بازی ها لحاظ شده تا از تکرای بودن جلوگیری بشه
افرادی هم که نیاز به گیم آیدی بازی ها دارند می تونند به لینک مربوطه بازی مراجعه کنند و اون رو استخراج کنند و لینک ها هم بصورت جداگانه قرار داده شده
xbox link game downloa

دوست عزیز ممنون اقا شرمنده می تونم این لینکا به اشتراک بذارم ؟ مشکلی نیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر