PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوه یس اوه یس اوه یس :D اوجــــــــی ســـــان :((

پ.ن : بده دستمال کاغذی رو که خون تاپیکو ورداشت
bled1-onion-head-emoticon.gif

• Like
Reactions: Oakenshield

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
من هیچ کدوم از یاکوزا ها رو بازی نکردم ولی این Zero رو میخوام بازی کنم چون عاشق ژاپن و فرهنگ ژاپنم کلا Story و Cast و اینا خوراک منه فقط تنها مشکلم با گیم پلی بازیه من اصلا با GTA و کلا بازی های Open world یا Sandbox ـیی که همه لذتش به ولگردی ـه حال نمیکنم برام وقت تلف کردنه . امیدوارم سر گیم پلی بازی حوصلم سر نره و ناامید نشم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من هیچ کدوم از یاکوزا ها رو بازی نکردم ولی این Zero رو میخوام بازی کنم چون عاشق ژاپن و فرهنگ ژاپنم کلا Story و Cast و اینا خوراک منه فقط تنها مشکلم با گیم پلی بازیه من اصلا با GTA و کلا بازی های Open world یا Sandbox ـیی که همه لذتش به ولگردی ـه حال نمیکنم برام وقت تلف کردنه . امیدوارم سر گیم پلی بازی حوصلم سر نره و ناامید نشم .

یاکوزا اصن ربطی به GTA نداره محمد :D یه سری منتقد از خدا بی خبر و گاگول پاشدن یه زری زدن و گفتن یاکوزا ، GTA ژاپنیه و همچین بولشتی (که کاملاً درک و فهم بالای منتقدا از نقد کردن بازی رو نشون میده) روش موند ! یاکوزا اصن یه Open Word به سبک GTA که حالت اکشن ادونچر یا محتوای شوتر دارن نیست ، یاکوزا یک فروند Beat em Up اصیل و ژاپنیه که به مرور زمان به تکامل فعلی رسیده و از گولاخ ترین های این سبک تقریباً منقرض شدس :D گشت و گذار توی شهر و اینا هم اصلاً به سبک GTA نیست و خیلی ژاپنی و وابسته به فرهنگشونه :D

• Like
Reactions: Oakenshield

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

در تکمیل صحبت های احسان باید اضافه کنم که بازی شدیدا المان های JRPG داره محمد :D مثل لول آپ کردن شخصیتا (اصلا درخت آپگرید داره)، مبارزات رندوم، یه عالمه Side-Quest و مینی گیم.... :D بازی بیشتر از اینکه یه GTA باشه یه RPG با یه گیم پلی فوق العاده باحاله :x از اونجایی که میدونم عاشق Nier هستی توصیه میکنم این رو بری چون از خیلی جهات دنیای بازی بودن بازی مثل دنیای باز بودن Nier ـه :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
حالا شد . من یادم رفت بگم تنها بازی های Sandbox ـیی یا Open World ـیی که میتونم بازی کنم RPG ـه یعنی این همه ول چرخیدن و این چیزا یه هدفی داشته باشه ( آپگرید کردن ) . که اینم ظاهرا وجود داره تو بازی پس رفت تو لیست :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقایون من اصلا با سری یاکوزا اشنایی ندارم این zero مال نسل قبل هست که remaster شده یا یه عنوان جدید هست ؟ مبارزات بازی فقط beat em up هست یا چیزایی دیگه هم داره ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اقایون من اصلا با سری یاکوزا اشنایی ندارم این zero مال نسل قبل هست که remaster شده یا یه عنوان جدید هست ؟ مبارزات بازی فقط beat em up هست یا چیزایی دیگه هم داره ؟

مال همین نسله و یه عنوان جدیده که میره توی دوران جوونی و جاهلی اوجی سان ، کازوما کیریو :D در واقع یه Prequel برای سریه ولی ریمیک یا ریمستر نیست :D
مبارزات بازی هم که به سبک همون Beat em Up هاست ، یعنی مشت و لگد و انواع تکنیک های مختلف ، برداشتن اجسام از موتور و تابلوی راهنمایی و دوچرخه و هزار تا چیز دیگه بگیر تا فرو کردن مجله ی ... توی ماتحت حریف :D مبارزات بازی به شدت به شدت به شدت حرفه ای و کار شدس ! یعنی اگه توی دهه ی 80-90 می گفتن توی سال دوهزار و فلان آینده ی سبک Beat em up چه شکلیه ، الان خیلی راحت میشه جواب داد یاکوزا :D (البته نه به این معنی که فک کنی همون گیم پلی چند دهه پیشه ها) سیستم مبارزات بازی ریز به ریزش برنامه ریزی شدس و تمام ضعف های BeU های قدیمی رو پوشش داده ، کرکتر در هر حالت یا وسط هر ضربه ای باشه می تونه بسطش بده به ضربه های مختلف و قوی تر یا شما هر فاصله یا لوکیشنی که نسبت به حریفتون داشته باشید بازم مبارزه قطع نمیشه !!! حالا می خواد بین شما یه نرده ی فلزی باشه یا شما یه پاگرد پله یا یه طبقه از حریف بالا تر باشید یا دستتون به یه نفر دیگه بند باشه یا هزار تا احتمال دیگه ، برای تک تکش برنامه ریزی شده و هیچ کدوم کوچکترین وقفه ای توی مبارزات ایجاد نمی کنه که هیچ ، توی هر کدوم این صحنه ها میشه لحظه های خیلی خفن و به یاد موندنی ای هم خلق کرد :D گیم پلی بازی هیولاییه که تا توی جوش قرار نگیری و تجربه ـش نکنی حس الان ما رو متوجه نمیشی :D
از بابت باقی چیزها هم خیالت راحت :D اگه مثلاً نگران اینی که مبارزات پشت سر هم Beat em up ـیی ممکنه خسته ـت کنه ، باید اضافه کنم که بازی کوله باری از مینی گیم های به شدت پرتعداد و سرگرم کننده داره که حتی میتونه از بازی اصلی هم جدات کنه :D حالا به اینا یه سری عناوین کلاسیک سگا توی آرکید سنتر ها رو هم اضافه کن :D
وای خدا دارم پس می افتم :D

• Like
Reactions: all4u

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
مال همین نسله و یه عنوان جدیده که میره توی دوران جوونی و جاهلی اوجی سان ، کازوما کیریو :D در واقع یه Prequel برای سریه ولی ریمیک یا ریمستر نیست :D
مبارزات بازی هم که به سبک همون Beat em Up هاست ، یعنی مشت و لگد و انواع تکنیک های مختلف ، برداشتن اجسام از موتور و تابلوی راهنمایی و دوچرخه و هزار تا چیز دیگه بگیر تا فرو کردن مجله ی ... توی ماتحت حریف :D مبارزات بازی به شدت به شدت به شدت حرفه ای و کار شدس ! یعنی اگه توی دهه ی 80-90 می گفتن توی سال دوهزار و فلان آینده ی سبک Beat em up چه شکلیه ، الان خیلی راحت میشه جواب داد یاکوزا :D (البته نه به این معنی که فک کنی همون گیم پلی چند دهه پیشه ها) سیستم مبارزات بازی ریز به ریزش برنامه ریزی شدس و تمام ضعف های BeU های قدیمی رو پوشش داده ، کرکتر در هر حالت یا وسط هر ضربه ای باشه می تونه بسطش بده به ضربه های مختلف و قوی تر یا شما هر فاصله یا لوکیشنی که نسبت به حریفتون داشته باشید بازم مبارزه قطع نمیشه !!! حالا می خواد بین شما یه نرده ی فلزی باشه یا شما یه پاگرد پله یا یه طبقه از حریف بالا تر باشید یا دستتون به یه نفر دیگه بند باشه یا هزار تا احتمال دیگه ، برای تک تکش برنامه ریزی شده و هیچ کدوم کوچکترین وقفه ای توی مبارزات ایجاد نمی کنه که هیچ ، توی هر کدوم این صحنه ها میشه لحظه های خیلی خفن و به یاد موندنی ای هم خلق کرد :D گیم پلی بازی هیولاییه که تا توی جوش قرار نگیری و تجربه ـش نکنی حس الان ما رو متوجه نمیشی :D
از بابت باقی چیزها هم خیالت راحت :D اگه مثلاً نگران اینی که مبارزات پشت سر هم Beat em up ـیی ممکنه خسته ـت کنه ، باید اضافه کنم که بازی کوله باری از مینی گیم های به شدت پرتعداد و سرگرم کننده داره که حتی میتونه از بازی اصلی هم جدات کنه :D حالا به اینا یه سری عناوین کلاسیک سگا توی آرکید سنتر ها رو هم اضافه کن :D
وای خدا دارم پس می افتم :D
اروم باش :d بازی رو نیومده کامل نقد کردی که بزار یه 2 روز از معرفی بگذره;):d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
باز من در تکمیل صحبت های احسان اضافه کنم که توی این نسخه هر شخصیت 3 تا سبک متفاوت توی مبارزاتش داره که کامل نحوه مبارزه کردنشون رو تغییر میده :D برای Kiryu میگم چون خودم تونستم توی دموی نسخه PS4 مبارزاتش رو تجربه کنم :d سه تا سبک Kiryu به ترتیب مبارزات عادی، مبارزات سرعتی و مبارزات قدرتیه.

هر سبک توی این نسخه خصوصیات خاص خودش رو داره و کلا مبارزات رو تغییر میده. مثلا سبک قدرتی سرعت Kiryu رو کم میکنه ولی بجاش کمتر ضربات دشمن شما رو روی زمین میندازن، بعد خصیصه اصلی این سبک اینه که Kiryu به صورت طبیعی موقع مبارزه هر وسیله ای که جلوی دستش باشه رو برمیداره و توی مبارزات از اون استفاده میکنه:d یعنی مثلا دارید به طرف میزنید بعد در حین زدنش کم کم نزدیک یه موتورسیکلت که نزدیکی پارک شده میرسید، اینجا اگه توی سبک قدرتی Kiryu باشید اون به صورت خیلی طبیعی و کاملا زیبایی وسط ضربه زدنش میره سمت موتور و اون رو برمیداره و باهاش میوفته به جون دشمن :D

یا مثلا سبک سرعتی Kiryu همونطوری که از اسمش پیداست ضرباتش رو ضعیفتر ولی سرعت مشت، لگد و جاخالی دادن های Kiryu رو به صورت وحشتناکی بالا میبره جوری که مثلا میتونید توی 2 ثانیه 4-5 بار جاخالی بدید و فاصله خودتون رو با دشمن کم یا زیاد کنید:d بعد این سبک خوبیش اینه که هرچی بهتر بازی کنی سرعت Kiryu و حرکاتش بیشتر میشه برای همین وقتی مثلا خیلی خوبی بازی کرده باشی سرعتت وحشتناک بالا میره و خیلی مبارزات باحال میشه :D

سبک عادی هم Base ـش همون حرکات و سبک همیشگی Kiryu توی نسخه های قبلیه ولی با این تفاوت که اینجا Kiryu هنوز جوونه و خیلی تجربه مبارزه نداره برای همین خیلی وقتا حرکاتی که میکنه و ضرباتی که میزنه نشون دهنده این تازه کار بودنشه که واقعا دیدنشون برای هوادارای قدیمی جالبه :D در کنار این مورد این سبک اصلی ترین سبک برای استفاده از Heat Action ها (حرکات فوق خفن توی سری Yakuza) است که مثل هر نسخه باز تعدادشون بیشتر و متنوع تر شدن:d

جالبترین مورد توی این سیستم اینه که بعدها میتونی یه آپگرید برای شخصیتت بخری که اجازه میده بین سبکا به صورت خیلی سریع و در حین ضربات جابجا بشی و مبارزات خیلی خفنی تجربه کنی! مثلا میتونی با سبک سرعت بری بیوفته به جون دشمن و کلی ضربه سریع بهش بزنی بعد یهو سوییچ کنی روی قدرتی و بیلبوردی که کنار خیابون افتاده رو بکوبی توی سرش و نهایتا بری روی سبک عادی و با یه Heat Action خفن بزنی کار دشمن بیچاره ات رو تموم کنی :D

شخصیت دوم که The Mad Dog" - Majima" (بازی کردن با ایشون مثل رویا میمونه برای هوادارای سری :crying1::d) باشه هم باز همینطوریه و سه سبک مبارزات عادی، مبارزه با رقص (این فوق العادست) و مبارزه با چوب بیسبال رو داره که اونا هم هرکدوم باز خصوصیات خاص خودشون رو دارن :D

همونطوری که گفتم میشه سبکای هر شخصیت رو توی مبارزات به صورت رئال تایم بینشون سوویچ کرد پس هوادارای کمبو ساز مثل DMC، بایو و کلا هوادارای سبک استایلیش.... Yakuza Zero رو از دست ندید! :D

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
و در انتها در کنار حرف های علی و احسان میپردازیم به قوی ترین بُعد بازی که شامل شخصیت پردازی ، داستان و نوع روایت و بعلاوه اتمسفر بازی میشه :D

یاکوزا در کنار یه گیم پلی متنوع و بشدت گیرا و Combat System لذت بخشش یک بخش بسیار قوی داره که شامل کرکترهاش و داستانی که برای هر کدوم اتفاق میوفته میشه . روایت داستان ، اتفاق های فوق اپیک و مو به تن سیخ کنی که پیش میاد و دیالوگ های گیرا و قویش قشنگ برای خودش یه دنیای دیگه اس ! CutScene های بازی رو هم همین بس که وقتی با روند بازی آشنا بشید له له میزنید واسه دیدن کات سین ها و اتفاقات داستان :D ! در انتها هم اون اتمسفر و جو ژاپن اون دهه و محله ای که درش وجود دارید و مغازه ها و سوپر مارکت ها و آرکید سنترها و سیوشی پلیس ها (:D) بقدری آدم رو غرق خودش میکنه که اگه حالتون هم از این کارها به بخوره اینجا عاشقش میشید و کلی وقت صرف گشتن و زندگی کردن تو بازی میکنید !

بنظر من یاکوزا صرفاً یه بازی نیست ! " زندگی " ـه !

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
yakuza ishin معرفی نشد واسه غرب ؟؟؟:((
من علاقه خاصی به این بازی دارم ولی متاسفانه فقط به دلایل مختلف تونستم
ljخیلی وقت پیش نسخه Yakuza 3 رو ps3 تموم کنم ، تا جایی که یادمه سیستم مبارزاتش
اواسط بازی کاملا واسم تکراری شده بود ولی با توضیحات بالا انگار خیلی تغییر کرده:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر