PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان من تریلر های بازی رو دیدم و شدیدا عاشقش شدم.
خواستم بدونم برا ps4نسخه دیگه ای از این بازی هست تو استور ( نسخه قدیمی) تا بگیرم و بازیش کنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دوستان من تریلر های بازی رو دیدم و شدیدا عاشقش شدم.
خواستم بدونم برا ps4نسخه دیگه ای از این بازی هست تو استور ( نسخه قدیمی) تا بگیرم و بازیش کنم
نه، شماره اول فقط برای PS3 اومده، و برای PS4 فقط از طریق PS Now در دسترسه...که میشه گفت در دسترس نیست:-"

البته نسخه اول داستان جدایی داره، و گیم پلیش هم متفاوته کاملا! (از طریق جمع کردن جک و جونورها، مثل پوکمون و دیجیمون و ... مبارزه میکنید، البته خود کاراکترها هم جادوها و قابلیت های خودشون رو دارن) ، از همین بازی میتونید سری رو شروع کنید!

خیلی عجیبه که NnK یکی از معدود بازی های ژاپنی بود که نیل قبل انقدر تحویل گرفته شد، ولی این نیل ریمستری نداشت!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
ادیتور سایت کوتاکو، "Jason Schreier" که خیلی هم سلیقه‌ی خوبی داره (:D) بازیو تموم کرده و میگه که عالی بوده...نقدشم هفته‌ی بعد منتشر میشه <:-P

2018-03-12_193449.jpg

این مقاله‌اش هم جالب بود، بخونید:
https://kotaku.com/ni-no-kuni-ii-lets-you-build-your-own-kingdom-and-its-1823695863

Previewهای بازی + کلی ویدیوی گیم‌پلی هم در حال منتشر شدنه که مثل همیشه بهتره هیچکدوم رو نبینید...
این یه نمونه‌ از پیش‌نمایش‌ها از طرف سایت Dualshockers که بشدت هم مثبت بوده:
Chapter 1 of Ni no Kuni II: Revenant Kingdom is creating the right foundation for a remarkable story. The characters have chemistry with an overall premise that has the potential to develop into a lasting adventure. However, the mystery behind Mausinger and his minions are left to be seen, and the development of the various systems will be discovered in later Chapters. It’s going to be interesting to see what kind of King will Evan be, but with Roland by his side, I can easily tell that he is in good hands.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
پری لود بازی از صبح استارت زده شد <:-Pبازی رو نصب کردم امادست که بیوفتم به جونش >:):D
منم اومدم بگیرم دیدم سونی کد ۲۰ درصد تخفیفو فرستاده حالا باید یه روز بیشتر صبر کنم تا از حالت پری اردر در بیاد ۱۲ دلارم ۱۲ دلاره:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
منم اومدم بگیرم دیدم سونی کد ۲۰ درصد تخفیفو فرستاده حالا باید یه روز بیشتر صبر کنم تا از حالت پری اردر در بیاد ۱۲ دلارم ۱۲ دلاره:D
منم میخواستم امروز برم دنبالش فیزیکی بخرم پشیمون شدم :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم میخواستم امروز برم دنبالش فیزیکی بخرم پشیمون شدم :D
اره بابا ۵۰ هزار تومن ارزونتر در میاد کم نیست .بعد من یه عادت بدی دارم بازی را فیزیکی که میخرم چون نگه نمیدارم تموم کنم میفروشم عجله دارم زودتر تموم کنم تا افت قیمت زیادی نکنه حالا بگذریم اینجور بازیا زیاد تو خرید وفروش طلبه نداره .الان با خیال راحت دیجیتالی میگیرم پلاتم میکنم .راهنمای پلاتشم اومده یدونه تروفی سخت بیشتر نداره اونم برای یه باس اختیاری تو دانژن اخر بازی که که نوشته گریند کنید با لول ۹۵ راحت میزنیمش
فعلا برم وان پیس ببینم ۳۰ قسمت عقبم;)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من پند تا تریلر ذیذم از بازی از سبک گرافیکی محیط بازی بسی حال کردم

یه تا سوال دارم الان

سبک مبارزات بازی چه چوریه ؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این همه صغرا کبرا برای خودم خوندم که دیجیتالی بهتره اما حالا که فیزیکیش وارد ایران شد نتونستم صبر کنم سفارش دادم تا ۱ ساعت دیگم دستمه.پیش یه سوی ۵۰ ۶۰ ساعت ناب

• Like
Reactions: FUTURE and END_BOY

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این همه صغرا کبرا برای خودم خوندم که دیجیتالی بهتره اما حالا که فیزیکیش وارد ایران شد نتونستم صبر کنم سفارش دادم تا ۱ ساعت دیگم دستمه.پیش یه سوی ۵۰ ۶۰ ساعت ناب

البته با رفتن همه کوئست ها و بخش داستانی 70 تا 80 ساعت طول میکشه خود بخش داستانی هم 35 ساعته :D منم خوره گریدینگ برای من فکر کنم بالای 100 بشه #-o:D
ضمن اینکه قبل من کسی شروع کنه حساب نیست من راضی نیستم :-<:D
9 صبح به جمع شما میپیوندم :D<:-P

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته با رفتن همه کوئست ها و بخش داستانی 70 تا 80 ساعت طول میکشه خود بخش داستانی هم 35 ساعته :D منم خوره گریدینگ برای من فکر کنم بالای 100 بشه #-o:D
ضمن اینکه قبل من کسی شروع کنه حساب نیست من راضی نیستم :-<:D
9 صبح به جمع شما میپیوندم :D<:-P
جات خالی ۳ ساعت نان استاپ بازی کردم یعنی خدای بازیه مگه میشه level 5 یه jrpg بسازه بد باشه حالا میخواد turn base باشه یا real time .فقط نکته منفی بازی اسون بودن بیش از حدشه تا الان که اصلا چلنج نداشته .بهتر از این نمیشد که تعطیلات عیدو با این بازی سپری کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر