PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من تازه فهمیدم که داستان این نسخه به نسخه‌ی قبل ارتباطی نداره و میتونم با خیال راحت بازیش کنم :D:)) قبل از این منتظر ریمستر نسخه‌ی اول بودم...:|
ولی انصافا بازی خیلی خوب به نظر می‌رسه...چنتا از تریلرا رو دیدم و بنظرم یکی از بازیای متا بالای سال بشه <:-P
فقط زمان عرضش اصلا خوب نیست و خیلی زمان شلوغی عرضه میشه...کاش الان منتشر می شد چون تا 25-20 روز دیگه بازی بزرگی منتشر نمیشه.

صبح بخیر :D زمانش که خوبه بعدش کلا 2 تا بازی میاد :-?

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خودم دی وانم :">:D بعدشم که فار کرای میاد بعدشم گاو مای بادی ایز ردیه>:) این اکیبا رو ولش کن کلی بازی گرفته سر گرمه اوناست /:):D
انقدر تریلر داد و عکس دادن کل بازی رو اسپویل کردن ~X(
اونا که وقت زیاده:-"
ولی خوب اون موقع ها میخوام SOTC بگیرم، بعدشم GOW ...هیچکدوم دیجیتالی نخواهند بود؛ میدونی چه بلایی سر آدم میاد:( پودر میشه:(

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اونا که وقت زیاده:-"
ولی خوب اون موقع ها میخوام SOTC بگیرم، بعدشم GOW ...هیچکدوم دیجیتالی نخواهند بود؛ میدونی چه بلایی سر آدم میاد:( پودر میشه:(

خب SOTC همین الان بگیر حیف ه NNKII رو دی وان نزنی :-" اون یاکوزارو هم بفرست بیاد >:):D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خب SOTC همین الان بگیر حیف ه NNKII رو دی وان نزنی :-" اون یاکوزارو هم بفرست بیاد >:):D
شما استیل بوک خوش قیمت به ما معرفی کن، چشم:-"
یاکوزا هم مال خودم نیست=)) اگرم بود، برو یک سال دیگه بیا=)) اینجوری که ملت میگن...مگه تموم میشه:-"

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
شما استیل بوک خوش قیمت به ما معرفی کن، چشم:-"
یاکوزا هم مال خودم نیست=)) اگرم بود، برو یک سال دیگه بیا=)) اینجوری که ملت میگن...مگه تموم میشه:-"

استیل بوکم کجا بود :-" من به همون دیسک خالی بازی راضیم :D:"> یاکوزا رو از استاد کیج بپرسی کامل بهت توضیح میده اگه برای پلات میری احتمالا همون یه سال دیگه باید بیام>:)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
صبح بخیر :D زمانش که خوبه بعدش کلا 2 تا بازی میاد :-?
جدا بخاطر همین بازیو نادیده می‌گرفتم :D تاپیک اینجا هم که کلا خوابیده بود، کسی نبود منو از گمراهی دربیاره :D
زمانش واسه من اصلا هم خوب نیست...اینا همشون با فاصله یه هفته از هم عرضه میشن:
A Way Out
Sea of Thieves
Ni no Kuni II
Far Cry 5
بحث اینم نیست که بازی فروشش افت می‌کنه...چون نمیکنه و سبک بازیا کاملا فرق داره. بحث وقته که توی اون هفته نمیدونم کدوم رو Day 1 بگیرم...به سه تا از اینا هم بشدت علاقه‌مندم :|:-??
شانس آوردم Y6 تاخیر خورد وگرنه اینم قرار بود توی همین هفته شلوغ عرضه بشه (20 مارچ) و اوضاع خیلی پیچیده‌تر میشد.

• Like
Reactions: END_BOY

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
جدا بخاطر همین بازیو نادیده می‌گرفتم :D تاپیک اینجا هم که کلا خوابیده بود، کسی نبود منو از گمراهی دربیاره :D
A Way Out
Sea of Thieves
Ni no Kuni II
Far Cry 5
بحث اینم نیست که بازی فروشش افت می‌کنه...چون نمیکنه و سبک بازیا کاملا فرق داره. بحث وقته که توی اون هفته نمیدونم کدوم رو Day 1 بگیرم...به سه تا از اینا هم بشدت علاقه‌مندم :|:-??
شانس آوردم Y6 تاخیر خورد وگرنه اینم قرار بود توی همین هفته شلوغ عرضه بشه (20 مارچ) و اوضاع خیلی پیچیده‌تر میشد.

A Way Out به کل فراموش کرده بودم قبل نی نو میاد ؟ #-o تو هفته اول Ni no Kuni بگیر بلکه به راه راست هدایت شی >:):D
من خودم Ni No رو دیجیتالی میگیرم Far Cry قرار شد دوستم فیزیکی بگیره بعدا ازش میگیرم :D A Way Out از دستم در رفته باید یه فکری به حالش بکنم :-"

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
A Way Out به کل فراموش کرده بودم قبل نی نو میاد ؟ #-o تو هفته اول Ni no Kuni بگیر بلکه به راه راست هدایت شی >:):D
من خودم Ni No رو دیجیتالی میگیرم Far Cry قرار شد دوستم فیزیکی بگیره بعدا ازش میگیرم :D A Way Out از دستم در رفته باید یه فکری به حالش بکنم :-"
A Way Out دقیقا تو یه روز با Ni no عرضه میشه :D:|
من که فعلا نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم ولی شانس Ni no بیشتره <:-P فک کنم تصمیم نهایی بمونه واسه روز عرضه...اصلا هر کدوم لانچ تریلرش بهتر بود همونو می‌گیرم :D

• Like
Reactions: END_BOY

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
A Way Out
Sea of Thieves
Ni no Kuni II
Far Cry 5
تو همین تاپیک خلوت با 4تا پست قبلا گفته بودمش:(

بین لیستت هم NNK2 انتخاب مشخصیه دیگه:-" فکر کردن نمیخواد:D
بازی های EA و یوبی هم که زرت و زورت تخفیف میخورن:-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
A Way Out دقیقا تو یه روز با Ni no عرضه میشه :D:|
من که فعلا نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم ولی شانس Ni no بیشتره <:-P فک کنم تصمیم نهایی بمونه واسه روز عرضه...اصلا هر کدوم لانچ تریلرش بهتر بود همونو می‌گیرم :D
اگه نظرم روی نظرت اختلاف ایجاد میکنه :D بی شک نی نو فلان :D .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تو همین تاپیک خلوت با 4تا پست قبلا گفته بودمش:(

بین لیستت هم NNK2 انتخاب مشخصیه دیگه:-" فکر کردن نمیخواد:D
بازی های EA و یوبی هم که زرت و زورت تخفیف میخورن:-"
خب اصلا تاپیک آپ نمیشه، ندیدم پستتو :| همونطور که گفتم چون از اول فکر می‌کردم که به دونستن داستان نسخه‌ی اول نیازه (نمیدونم چرا!)، واسه همین کلا داشتم بازیو نادیده می‌گرفتم تا ریمستری چیزی بیاد :|
چون بازی زودتر از بقیه گلد شده، یه جورایی بهش مطمئن‌ترم و به همین مناسبت، فعلا انتخاب اصلی Ni no هستش <:-P
اگه نظرم روی نظرت اختلاف ایجاد میکنه :D بی شک نی نو فلان :D .
آره روی نظرم اختلاف ایجاد کرد...ولی تاثیر منفی گذاشت :D چون یادم انداخت، بازی یه مشکل یونیک هم داره که هیچ بازی دیگه‌ای درگیرش نیست...اگه بخوای حضوری نسخه‌ی فیزیکی رو تهیه کنی، باید اسم بازیو به طرف بگی :D:| در این مورد باید از باتجربه‌هایی که نسخه‌ی اول رو بصورت فیزیکی گرفتن، مشاوره بگیرم و ببینم چطور باید اسم بازیو بگی که به فروشنده‌های از خدا بی‌خبر برنخوره :))

• Like
Reactions: .Amirone

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خب اصلا تاپیک آپ نمیشه، ندیدم پستتو :| همونطور که گفتم چون از اول فکر می‌کردم که به دونستن داستان نسخه‌ی اول نیازه (نمیدونم چرا!)، واسه همین کلا داشتم بازیو نادیده می‌گرفتم تا ریمستری چیزی بیاد :|
چون بازی زودتر از بقیه گلد شده، یه جورایی بهش مطمئن‌ترم و به همین مناسبت، فعلا انتخاب اصلی Ni no هستش <:-P

آره روی نظرم اختلاف ایجاد کرد...ولی تاثیر منفی گذاشت :D چون یادم انداخت، بازی یه مشکل یونیک هم داره که هیچ بازی دیگه‌ای درگیرش نیست...اگه بخوای حضوری نسخه‌ی فیزیکی رو تهیه کنی، باید اسم بازیو به طرف بگی :D:| در این مورد باید از باتجربه‌هایی که نسخه‌ی اول رو بصورت فیزیکی گرفتن، مشاوره بگیرم و ببینم چطور باید اسم بازیو بگی که به فروشنده‌های از خدا بی‌خبر برنخوره :))
چرا همچین فکری میکردی عجیب نیست، به هر حال شماره دوم یک بازیه، همین عدد 2 به تنهایی این حس رو میده:D
ولی خوبه که به راه راست هدایت شدی:x یعنی طراحی های بازی با روح و روان آدم بازی میکنه:x

---

برای سفارش هم...میری تو مغازه، میچرخی...اگر بازی رو داشته باشه یا پشت سر طرفه یا زیر میزش، اشاره میکنی میگی اینو میخوام:D اگر نفهمید، میگی اونی که کنار فلان بازیه=))

• Like
Reactions: FUTURE

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
البنه با بچه ها ندارم :D گفتم بهشون حواست باشه k×ni ، بزاری برام کنار :)) ، اصلا داستانی دارم با همین ، زنگ میزنن میگن اینا هست میخوای ، نمیشه نگم فلانی چی شد :D . دهن بدبختا سرویس شده ‌.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چرا این بازی با فاصله یک هفته با فار کرای 5 میاد؟:|
و چرا از همیه اینا بدتر خدای جنگ هم تو فروردین میاد؟:|
حقیقتا برا من زمانی که فار کرای و خدای جنگ تو یک ماه باشن بازی دیگه ای تو چشم نمیخوره:))
امکان داره 30 روز بعد بازی یه تخفیف 30 دلاری بخوره؟:D
ازشم نمیشه بگذری لامصب نسخه قبلیش خدا بود اینم که حتما از اونم بهتره چطوری صبر کنم:((
فکر کنم خریدش بره برا اردیبهشت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر