اموزش: بدون فرمت کردن فایل های بازی رو به هارد اکسترنال ایکس باکس وان انتقال بدید

mehdiR9BBC

کاربر سایت
Nov 6, 2015
6
مهمترین سوال من دوباره تکرار میکنم دیتایی که دوستان لینک گذاشتن تو یه صفحه دیگه، دانلود کنیم بعدش میشه با این روش به کنسول انتقال داد؟؟؟

azazaz

کاربر سایت
Mar 22, 2007
16
مهمترین سوال من دوباره تکرار میکنم دیتایی که دوستان لینک گذاشتن تو یه صفحه دیگه، دانلود کنیم بعدش میشه با این روش به کنسول انتقال داد؟؟؟

اره میشه خیلی راحت با یه کپی پیست معمولی

- - -ویرایش - - -

سلام و تشکر بابت پست عالی....
یه سوال دوست عزیز...
می خواستم ببینم حالا با این روش میشه دیتا بازی رو روی xbox one کپی کرد و بدون cd بازی رو به صورت آفلاین اجرا کرد؟؟
فک میکنمم لینک دانلود خراب شده.وقتی صفحه رو باز میکنم زده download blocked....

دوست عزیز این فقط دیتای بازی رو انتقال میده دیگه بحث اجرای بازی بدون سی دی برمیگرده به خرید دیجیتالی شما اگه خریده باشید بازی رو بله میشه اگه نه توسط cd باید اجرا بشه دیگه دقیقا مثل موقعی ای که بازی رو دانلود میکنید

mehdiR9BBC

کاربر سایت
Nov 6, 2015
6
نمیشه دیتای دانلود رو با این روش انتقال داد چون فرمت فایلا اصلاً ربطی به هم ندارن. کِسی نیست راهی بلد باشه دیتا رو بدون دردسر ریخت روی هارد که کنسول هم بفهمدش؟

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
به هیچ عنوان جواب نمیده بعد از PC Mode شدن سیستم باز هم هارد رو نمیشناسه.
با ویندوز 10 تست شد هارد وسترن Element 1T

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من این روش ر همیشه انجام میدادم هیچ مشکلی هم نداشت بعد از یک اپدیت روی ویندوز 10 (شاید از وین باشه) وقتی میارم روی وان اکیه وقتی میارم رو پی سی هم اکیه اما وقتی دوباره وصل میکنم میزنه داخل دستگاه هست اما نشونش نمیده هزار بار هم تست کردم روی 2 تا سیستم دیگه هم تست کردم دستگاه ریست کرد
تو رو خدا کمک کنید اگر میدونید نزدیگ 700 گیگ دیتا توش دارم

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان همونطور که میدونید موقعی که هارد اکسترنال فرمت شده توسط کنسول ایکس باکس وان رو وقتی به کامپیوتر بزنیم شناسایی نمیشه حالا توسط یه نرم افزار بسیار کم حجم وساده میتونید بدون مشکل و فرمت دوباره و بدون از دست رفتن اطلاعات به راحتی دیتاهای بازی رو روی هارد کپی کنید و اما اموزش
توضیح : این اموزش رو من از سایت clbox با ذکر منبع براتون گذاشتم نوشته امیرعلی محمدی سقایش هستش و خودم امتحان کردم بدون مشکل انجام شد

یکی از کاربردی ترین و به درد بخور ترین آموزش ها در خصوص Xbox One.با کنسول باکس همراه باشید.
درایو های USB اکس باکس وان از همان فایل های NTFS استفاده می کند که کامپیوتر شخصی شما با سیستم عامل ویندوز استفاده می کند,البته بعد از شناساندن و فرمت هارد اکسترنال خود بر روی اکس باکس وان نیازمند عوض کردن MBR(ام بی آر)یا(Master Boot Record)خواهید بود.
*پس از انتقال فایل های خود از/به PC نیازمند عوض کردن دوباره ی MBR هستید که در ادامه توضیح کامل داده خواهد شد.
خدا رو شکر که تمامی این کار هارو با یک برنامه ی بسیار ساده به نام Xbox External Storage Device Converter می توان انجام داد.خب به سراغ آموزش می رویم:
1)یک هارد اکسترنال USB3.0 و با فضای بیشتر از 256GB حاضر کرده و فرمت اکس باکس وان کنید و فایل های مورد نظر خود را درون آن کپی/Move کنید.
2)نرم افزار Xbox External Storage Device Converter را دانلود و نصب کنید.
برای دانلود با لینک مستقیم اینجا را کلیک کنید
3)برنامه را باز کنید.(اگر با Run As Administrator باز کنید بهتر است.)
4)اکنون File<Scan را انتخاب کنید.(مطابق تصویر)

5)اکنون اکسترنال هارد خود را می توانید مشاهده کنید.
*توجه داشته باشید که اگر هارد های متعددی به کامپیوتر شما وصل شده باشند به خاطر بسپارید که کدام یک بر روی حالت Xbox Mode قرار دارد تا بعدا دچار سردرگمی نشوید.(مطابق شکل Physical Drive3 بر روی حالت Xbox Mode می باشد.)

6)بر روی درایو مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه ی Enable PC Mode را انتخاب کنید.(مطابق شکل)

7)پس از انتخاب PC Mode به File<Scan رفته و اکنون مشاهده خواهید کرد که هارد شما بر روی PC Mode قرار دارد.(مطابق شکل)

8)اکنون اتصال هارد خود را پس از فعال کردن حالت امن قطع اتصال دستگاه ها(Safely Remove Hardware And Eject Media) با کامپیوتر قطع کنید.(مطابق شکل)ی

9)اکنون هارد خود را دوباره به کامپیوتر وصل کنید.سپس به My Computer/This PC رفته و مشاهده خواهید کرد که اکنون به هارد خود دسترسی کامل دارید,انگار نه انگار که به اکس باکس وان متصل شده است.(مطابق شکل)

10)اکنون به راحتی می توانید فایل های داخل هارد را به فضای داخلی خود کامپیوتر انتقال دهید یا کپی کنید.(مطابق شکل)

11)از همه مهمتر این است که شما می توانید بازی های خود را مانند Xbox 360 به کامپیوتر انتقال دهید.در عکس زیر من دو عنوان Project Spark Beta و Trials Fusion رو بر روی انتقال داده ام و اکنون براحتی می توانم آن ها را بر روی کامپیوترم کپی کنم و یا انتقال دهم.

12)همینطور که می بینید به راحتی و بدون هیچ مشکلی فایل ها را انتقال دادم.

13)یادتان بماند که قبل از وصل کردن دوباره ی هارد به اکس باکس وان دوباره آن را بر روی Xbox Mode قرار بدهید وگرنه هارد فرمت و فایل هایش حذف خواهد شد.

منبع :CLBox | مجله بازی های رایانه ای | خبر، مطلب، مقاله و نقد بازی های pc, ps3, ps4, xbox one
سلام هارد من حاوی اطلاعات است
میشه من دیتا رو بریزم تو هارد و انتقال بدم تو کنسول؟هارد ک فرمت نمیشه؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این روش مطمئن هست نپره دیتامون یه وقت!کسی در حال حاظر ازش استفاده میکنه ؟از کجا دیتاشون رو گیر بیاریم رو پی سی

ipatriot4

کاربر سایت
Oct 31, 2012
6
سلام من یه بازی (need for speed) دانلود کردم یه فایله رو هارد ریختم کنسول نشناخت چیکار کنم
راستی از کنسول بازی رو رو هارد کپی کردم دو فایل رو ذخیره کرد به نظرتون مشکل از نبود فایل دومه اگه دارید یا جایی میشه گرفت بگید ممنون میشم

Bagher2014

کاربر سایت
Apr 13, 2017
10
سلام دوستان ببخشید من هارد و که به ایکس باکس وصل میکنم چراغ هارد روشن میشه بعد از چند ثانیه خاموش میشه البته با pc کار میکنه فرمت هم تغییر دادم ولی جوابی نگرفتم به نظرتون مشکل از هارد ه یا چیز دیگری؟

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان دیگه این برنامه واسه من کار نمی کنه یعنی حالت هارد رو تغییر نمی ده نمی دونم چرا چکار کنم
ویندوز و اکس باکس اخرین ورژن هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر