PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بنده چندین بار رفتم واین رو‌هم تجربه کردم....فکر کنم بهترینش همینه...مگه داریم بازی از این بهتر؟؟؟؟؟لعنتی روانیتم دیوید جوووون❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Sent from my iPhone using Tapatalk
نمیدونم چرا دو روزه شدید درگیری ذهنی پیدا کردم واس این بازی.خیلی لامصب عالی بود.باور کن موقع بازی کردنش حس الان رو نداشتم.بعد تموم کردنش فهمیدم عجب شاه کاری بود.من 18 ساعت تمام بازیش کردم و همشم جایی که بعضی از کلمات رو نمیفهمیدم معنیشونو دیکشنری دستم بود و از اونور بازی رو استاپ میکردم و به دیالوگ هایی که باید پاسخشونو میدادم فکر میکردم که بهترین انتخاب رو داشته باشم.اخر بازی نتیجه ی کارم رو به بهترین شکل ممکن گرفتم و همونجور که توی اسپویل نوشتم تمام کارکترها رو زنده و با بهترین اتفاق ها روبروشون کردم.خدا رو شکر بازی رو که استاپ میکنی صفحه شفافه و توی اون زمان محدود پاسخ گویی که بهت میده راحت میتونی تایم رو متوقف کنی و بخونی دقیقا چین !
خیییییلی عالی بود واقعا بازی عالی ای هست.داستانش مطمنا توی ذهنم خواهد بود.هرچند بیشتر به خاطر اول کارا هست با اون روابطش با آلیس و بعدش رهبری مارکوس.
دیوید کیج واقعا نابغست.همه بازی هاش از شیره ی وجودش و تک تک سلول هاش ذهنش ساخته شده.من توی دو پست قبلیم گفتم به بازی 9 میده ولی الان میخوام بکنمش 9.75 :x

• Like
Reactions: hossain

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من فکر میکنم بهترین پایان ممکن بازی رو تجربه کردم.پایان خودم رو توی اسپویل مینویسم لطفا عزیزانی که بازی رو تموم کردن بیان بگن پایان از این بهتر هم داریم؟؟؟
مارکوس از طریق تظاهرات مسالمت امیز موفق میشه رییس جمهور رو موافقتش رو جلب کنه و اندورید ها رو از سلطه انسان ها ازاد کنه.کانر با مارکوس دوست میشه و بهش کمک میکنه و در پایان هم دوست کامل رییسش اون مرد کاراگاه پلیس میشه اسمش خاطر نیست البته متقابلا دشمن اون آماندا که توی ذهنش باهاش ملاقات میکنه میشه.کارا از طریق قایق موفق میشه زنده و سالم از دیترویت خارج بشه و خودش و الیس رو سالم بدون تیر خوردن برسونه اونور آب.
از این بهتر هم داریم یا دیگه این بهترینشه؟؟؟؟:D
آره بهتر از اینم داریم.
میشه از راه خود مرز رسید به کانادا، وسط راه قبل از اتوبوسا لوتر و جری رو هم نجات بدی. بعد که به مرز می‌رسی می‌بینی که به طور رندوم دارن چک می‌کنن که ببینن اندروید اون وسط نباشه، بعد یه جوری باید انتخاب کنی که یه نفر این وسط قربانی بشه که حواس پلیس پرت شه واسه بررسی کردن بقیه. اگه بازی رو همین‌جوری که شما رفتی وقتی می‌رسی به ماموری که داره چک می‌کنه، اون می‌فهمه که اینا اندرویدن ولی کارا التماس می‌کنه که ما فقط می‌خوایم در صلح زندگی کنیم، اون مامور هم یه نگاه می‌ندازه و می‌بینه که رباتا دارن در کمال صلح اعتراضشون رو می‌کنن و حق با اوناست، برای همین حرفی نمی‌زنه و می‌ذاره که همشون از مرز رد شن. اگه کسی با مارکوس روند خشونت‌آمیزی رو داشته باشه اینجا ماموره به حرفش گوش نمیده و همه رو می‌کشه و تنها راهی که میشه اینجا رو رد کرد اینه که یکی از شخصیتا (کارا، لوتر و یا جری) قربانی بشن که بقیه بتونن رد شن از مرز.
البته من چیزی که شما بازی کردی رو ندیدم، نمی‌دونم لوتر زنده مونده یا نه برات. اگه زنده مونده که خب باز بهترین حالته.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
آره بهتر از اینم داریم.
میشه از راه خود مرز رسید به کانادا، وسط راه قبل از اتوبوسا لوتر و جری رو هم نجات بدی. بعد که به مرز می‌رسی می‌بینی که به طور رندوم دارن چک می‌کنن که ببینن اندروید اون وسط نباشه، بعد یه جوری باید انتخاب کنی که یه نفر این وسط قربانی بشه که حواس پلیس پرت شه واسه بررسی کردن بقیه. اگه بازی رو همین‌جوری که شما رفتی وقتی می‌رسی به ماموری که داره چک می‌کنه، اون می‌فهمه که اینا اندرویدن ولی کارا التماس می‌کنه که ما فقط می‌خوایم در صلح زندگی کنیم، اون مامور هم یه نگاه می‌ندازه و می‌بینه که رباتا دارن در کمال صلح اعتراضشون رو می‌کنن و حق با اوناست، برای همین حرفی نمی‌زنه و می‌ذاره که همشون از مرز رد شن. اگه کسی با مارکوس روند خشونت‌آمیزی رو داشته باشه اینجا ماموره به حرفش گوش نمیده و همه رو می‌کشه و تنها راهی که میشه اینجا رو رد کرد اینه که یکی از شخصیتا (کارا، لوتر و یا جری) قربانی بشن که بقیه بتونن رد شن از مرز.
البته من چیزی که شما بازی کردی رو ندیدم، نمی‌دونم لوتر زنده مونده یا نه برات. اگه زنده مونده که خب باز بهترین حالته.
نه پس ماله خودم بهترینه چون اون شخصیت هایی که نام بردی بازم به بهترین شکل زنده موندن.من بدون هیچ خشونتی همه رو زنده نگه داشتم :D ممنون بابت پاسخت:x

• Like
Reactions: c@rn@ge and hossain

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نه پس ماله خودم بهترینه چون اون شخصیت هایی که نام بردی بازم به بهترین شکل زنده موندن.من بدون هیچ خشونتی همه رو زنده نگه داشتم :D ممنون بابت پاسخت:x
به نظر منم برای ما بهتره..چون همشون زنده موندن...نفسمون‌گرفته بود...فکر‌کردیم. مردن ولی...همشون زنده میشدن یهوخلاصه عاشق این بازیم...ارزون بشه میگیرم‌میزارم ارشیو دوباره...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بازی خوبی هست فقط اشکالی که داره اینکه خیلییی کوتاه درست شده تقریبا 10 ساعت هست بازی
به نظر من بیشتر بود بازی جذابیتش از دست میداد هی کارا فرار کنه مارکوس خراب کنه کانر بره شکار بازی به جاش ارزش تکرار بالا داره من 3 بار تموم کردم

• Like
Reactions: m.khanlou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من همین الان تموم کردم ! بشر داغونم کرد ! عاشقتم کیج ! چی چی تو میسازی !
مضخرف بودن پلی ترو و اندینگ من این بود که هم خیلی تلخ بود هم خیلی شیرین ! و حسابی ریختم به هم نمیدونستم بخندم یا گریه کنم ! شاهکار بود شاهکار !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم بازی رو گرفتم و تمومش کردم
فقط میتونم بگم بازی شاهکاره بینهایت داستانش جذاب بود و درگیرم کرد موسیقی فوق العاده خوب بود
واقعا از بازی لذت بردم به بقیه دوستان هم توصیه مبکنم حتما بازی کنید

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
من هنوز این بازی رو انجام ندادم، ولی بیش از 15 بار فارنهایت، و امروز هوی راین و بیاند رو هم یکبار تمام کردم!
اول دم سونی گرم که واقعا هوای همه نوع گیمری رو داره:((
دوم درورد بر شرافت دوید کیج این زمونه همه سعی کردن بازی هاشون رو نقش افرینی کنن و 8Xدر8X نقشه واسه بازی ها می سازند،( تا به مزاق منتقد ها خوش بیاد) و تو دورانی که لوت باکس از خود بازی براشون بیشتر در امد داره=)) میاد بازی میسازه که خودش میدونه همه میشن مخالفش!
سوم این که اقا دوید خودش صد بار گفته همه از بازی هاش خوششون نمیاد، یا واقعا در مورد بازی هاش ( مثلا beyond) زیاده روی میکنن، اینه که دوید مثل همه بازی ساز ها بازی رو برای شادی دل منتقد نمی سازه، بلکه برای بازی کردن با روح و روان و دل گیمیر میسازه
چهارم این که همین که قبل از ساخت بازی میگه ممکنه با بازی هاش مخالف بشه و بازی میسازه نشون میده خودش داره سبک می سازه، خودش صاحب سبک است، پس باید منتقدی بازی هاشو نقد کنه که سر رشته تو این سبک داشته باشه:D
پنجم این که واقعا دوید کیج تنها کسی است، که تونسته سینما رو جا بزاره با این سبک از بازی
حرف اخر واقعا دیگه خسته شدیم از بس 8X مپ طراحی کردن و چند صد ماموریت تکراری چپوندن تو بازی:)):| تا با رد کردن اون مامورت ها با باز کردن اسکیل های جدید بازی رو از یک نواختگی در بیاره:)) خسته شدیم از بس با یک نفر رفتیم هزار نفر رو از پا دراوردیم، خسته شدیم از بس سی صد بار ضربه میزنید رو مربع مثلث تا یک فینیشر اجرا بشه، و...واقعا این سری بازی های دوید کیج برای بزرگ سالان درست شدن، واقعا به هیج وجه نباید زیر 15 سال بازیش کنه، همین میشه دیگه منتقد جو میگیرتش میگه این بازی فیلم سینمایی است پس چرا نمیره فیلم بسازه؟ مگه بیشتر بازی ها کل توانشون این نبوده یک داستان قوی و شخصیت های قوی داشته باشن، مگه گیم پلی همیشه در خدمت داستان نبوده، مگه بیش از این نبوده برترین بازی های تاریخ این صنعت همیشه با شخصیت های قوی و داستانشون مشهور شده اند؟ مثل متال، گاد، کرش، ویچر و ...
واقعا برای افرادی مثل من که از صنعتی گیم خسته شدن سری بازی های مثل این و LIS طلا هستن طلا!!
واقعا یکی از دلیل های که فن پلی استیشن شدم همین احترام به گسترش مخاطب هست، چیزی که بعضی از کنسول ها نداشته باشند به درک واصل میشن:|:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ولی سر اون قضیه دختر بچه هه اون گروهکایی که به بازی حمله کرده بود سر تریلر پاریس گیم شو تونستن تاثیر نحسشون رو روی بازی بزارن ! اونایی،که بازی،کردن میدونن چی میگم ! قشنگ معلومه اون مسئله تو بازی،یه دفعه و مجبوری تو بازی،تغییر کرده

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
فک کنم آخرای بازی باشم. دارم طولش میدم حیفم میاد تموم شه:D
ولی اگه قرار باشه بین بازیهای دیوید کیج یکیو انتخاب کنم هنوزم همون هوی رین رو انتخاب میکنم! درسته بازی از داستانی( کلا بحث گرافیکو نمیکنم تو بازی های کیج) به نظرم قوی تره ولی از لحاظ احساسی و تصمیمای سخت نتونسته به هوی رین برسه .
گیم پلی خاصی که نداره و بگذریم از صدا گزاری عالی .چیز مهم داستان بازیه! هیچ کلمه ای مثل"واو" نمیتونه توصیفش کنه! این که چقدر انتخابات گستردن و هنوز جا داره من 3 4 بار دیگه بازیش کنم ( بعدا ولی:D) و این که به نظر من محتوای داستان بیشتر از اندروید ها و انسان ها و اندروید های با احساس انسان نما هست...." این آدما به خاطر رنگ پوست نژاد و ... همدیگرو میکشتن!اینچیزا تو خونشونه.. مشکل از ماها نیست" واقعا داستان غنیه!جوری که در طول بازی این پشما بودن که هی میریختن:D ولی به نظرم جای شخصیت پردازی بیشتری داشتن کاراکترا و به نظرم از بیاندو هوی رین این قسمت ضعیف تره! شاید به خاطر این که شخصیت های بازی اندرویدن اینجوریه ...ولی مهم نیست به خاطر داستان بازی این موضوع زیاد به چشم نمیاد!
حرف آخر این که در صورت امکان تهیش کنین. نمیخوام مقایسه کنم ولی خیلی خیلی بیشتر از God of war بهم حال داده این بازی! یه داستانیه که مثلشو هیچجا حتی تو فیلمای سینمایی هم ندیدین

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
سوال داشتم
اخر بازی فهمیدیم الیس اندروید بوده بعنی تمام این مدت پدرش میدونسته یانه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر