طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان من ایکس باکسمو به نت وصل کردم اپدیتهاشو دانلود کردم تو تنضیمات تست کنکشن همه چیز اوکی ولی به لایو وصل نمیسه کاهی ارور میده گاهی هم قسمت لایو میزنه
Xbox live not avaible on console in your region

Love the game. Live the
game

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
دوستان لطفا يكي كمك كنه
با اينترنت رايتل ميتونم برم لايو ولي با اي دي اس ال نه. اينترنتو از مخابرات گرفتم
لطفا يكي كمك كنه
مودم هم dlink هس

Sent from my iPhone

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
دوستان من به لایو وصل شدم ولی سرعت خیلی پایینه اصلا اپدیتهای بازی دانلود نمیشه اصلا نمیتونم پروفایلم و باز کنم نمیشه کاری کرد ؟ سرعت اینترنتم 1مگ هسته

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
سلام
من هر چی اکانت گلد میخرم درست نمیشه اکانتم فیری میمونه یکی کمک کنه توی قسمت اکانت کنسول سه تا اکانت 3 روزه گلد هست ولی خاموشه
ریجن اکانتم سنگاپور بود الان رفتم امریکاش کردم locate کنسولم امریکاست چیکار باید بکنم توی بازی میرم میرم تو مولتی پلیر ارور اکانت میده یکی کمک کنه

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
توروخدا کمک کنید چرا کسی اینجا نیست . من وقتی به لایو وصل میشم میرم داخل بازی باید بازی اپدیت بشه شروع میکنه به دانلود کردن سرعتش خیلی پایینه و بعد از 10 دقیقه ( بیشتر یا کمتر ) قطع میشه و این پیغام و میده چکار کنم ؟ :
qde0dtfu2ml06iqm8ucb.jpg

Mehr@b XBL

کاربر سایت
May 24, 2014
25
توروخدا کمک کنید چرا کسی اینجا نیست . من وقتی به لایو وصل میشم میرم داخل بازی باید بازی اپدیت بشه شروع میکنه به دانلود کردن سرعتش خیلی پایینه و بعد از 10 دقیقه ( بیشتر یا کمتر ) قطع میشه و این پیغام و میده چکار کنم ؟ :
qde0dtfu2ml06iqm8ucb.jpg

دقیقا منم مشکل شما رو داشتم وقتی که سرعت پایینه این اتفاق می‌افته باید سرعتت رو بالا تر ببری

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
qde0dtfu2ml06iqm8ucb.jpg
با فلش آپدیت کن

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
مشکل با وصل شدن xbox به اینترنت پارس آنلاین ( راه حل )

قبلاً با اینترنت مخابرات هیچ مشکلی با لایو نداشتم اما با پارس آنلاین دستگاه به اینترنت هم وصل نمیشد چه برسه به لایو
تا اینکه چند ماه پیش وقتی زدم به اینترنت وصل بشه دیدم وصل شد و یه مدت هم خوب بود، اما بعد از اینکه مودمو دست کاری کردم دوباره به اینترنت وصل نشد.
بعد از یک هفته تحقیق توو انترنت و 3 بار تماس با پشتیبانی پارس آنلاین ( که میگفتن مشکلی نیست ، ما بلد نیستیم ، پشتیبانای مودم ما نیستن فردا 8 به بعد تماس بگیرید و ...) هم به جائی نرسیدم و به اینترنت از توی xbox وصل نشد.
توو چند تا سایت نوشته بود که MTU مودم رو عوض کنید وصل میشه، یکی گفته بود رو 1400 ، 1480 ، 1500 و... که هیچ کدوم از اینا هم جواب نداد!
راه کار نهائی این بود که یکی گفته بود مودم رو روی حالت bridge تنظیم کنید. توی قسمت Network دستگاه برید و از اوجا قسمت Configure Network رو انتخاب کنید. در سر برگ
Basic Settings تنظیمات IP , DNS روی حالت Automatic باشه، سپس به سر برگ Additional Settings رفته و فقط User Name , Password اینترنتتون رو وارد کنید و باقی گزینه ها حتماً خالی باشه Done رو بزنید.
بعد به راحتی به اینترنت وصل میشوید.
تا اینجاش خودم تست کردم و شد. اما مشکل اینجاست که اینترنت بی سیم مودم رو می خوایم روی همه دستگاه های توی خونه داشته باشیم و حالت PPPoe مودم رو هم از دست ندیم.:-/
برای حل این مشکل من به طور اتفاقی بعد از اینکه مودم رو ریست کردم که همه تنظیمات پاک بشه به بخش network مودم رفتم، دیدم پیش فرض یه bridge ساخته که پاکش کردم.
( مودم من tp link هست ) یه Bridge ساختم با رنج VPI/VCI ای اس پیم که ماله پارس آنلاین 0-59 هستش.
بعد توی قسمت network بیریجی که ساخته شده رو نشونم داد بعد از اون دوباره دکمه Add زدم و یک PPPoe هم ساختم همه ی تنظیمات همون پیش فرض بودن فقط user , Pass اتصال به اینترنتم و وارد کردم و رنج 0-59 پارس آنلاین رو هم بهش دادم و تمام.
بعد از اون توی قسمت network مودم دو تا کانکشن Bridge , PPPOE به من نشون داد که هر دو Connect هستند.
اینجوری مشکل من حل شد وسیله هائی مثل موبایل ، رسیور و ... اینترنتشون رو دارن به صورت بیسیم و xbox هم اینترنتشو داره ;)
یادتون نره که توی این حالت حتماً توی ایکس باکس یوزر و پسورد اتصال به اینترنتتون رو وارد کنید که خودش تشخیص میده و به تنظیمات bridge توی مودم وصل میشه نه به pppoe که کار نکنه.
=====================
سوالی اگر بود در همین رابطه که من توضیح دادم و بلد بودم در خدمتم.

آخرین ویرایش:

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
دوستان لطفا فورا جواب بدید
دیروز میخواستم به لایو وصل شم یه اپدیت لایو خواست که حدود 10 دقیقه طول کشید بعد ری استارت شد یه اپدیت دیگه خواست اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
من همین کارو قبلا رو الایت 2 انجام دادم دیگه بازیای کپی رو نمیخوند.الان چیکار کنم؟

همه ی اواتارام وتمام هم پریده
اپدیت کنم یانه؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر